Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. nie...z tego co wiem potrzeba odstepu 1 roku i 1 dzien, chyba,ze... zaczelas np. w wilnie i konczysz w wilnie,mimo,ze wystawka jest kilka dni wczesniej:))))czyli mozesz skonczyc na tej wystawce na ktorej zaczelas-dlatego jade w tym roku tez:)))
  2. aha! :D no to ok, bo to wyglada realistycznie :evilbat: :evilbat:
  3. Pewnie spodoba, bo ja sie na foxach nie znam:)))wiec wiesz:))jak tylko piesek czysty i taki zywotny jak to terierki maja to mi sie podoba:))) Nie, ja z nia wczesniej rozmawialam i bylo milion wymowek, ktore dla mnie nie istnieja, wiec jej napisalam co o tym mysle, no to sie obrazila-ale co tam. To by bylo krycie w Polsce, wiec bezprzesady-pociagi sa itp. ale co tam-jej suka-jak nie chce szczenek to trudno, bo psiak ma wyjechac tak?ja tam na krycie sie umawiam przez telefon-chyba,ze jade gdzies daleko poza granice naszego kraju to wtedy mi latwiej napisac niz te 2 szare komorki wysilac na rozmowe w obcym jezyku:))))
  4. gladkich bylo 5, a szorstkich 7-8 wiec d***blada nie dam rady:((((
  5. Lejklandy:))) suki posrednia: Atena Top Terrier otwarta Big Lady's Mocro-Moonlight ino 2 zaraz reszte moze zobacze jak sie uda:)))
  6. tak po cieczce:)))byla do krycia jakies 2 tyg. temu-i chyba sie ewka na mnie obrazila, bo jej napisalam co o tym mysle-tzn. ze jak serio chcesz kryc to pokryjesz, a takie gadanie,ze dziecko czy konie...bzdura jak dla mnie!no ale coz
  7. szok!!!poje***ludzie!!!!
  8. Fuka OK:)))jak tylko dam rade:))))Fuka a ile Was jedzie?do tego Vilniusa?:))))tzn.osob? Fajnie.ze zobacze tego psiaka!kolezanka chciala teraz nim kryc corke olby-rolke,ale ma dziecko,konie itp. jednym slowem napisalam jej ze jest gupia, bo jakby chciala to by na glowie stanela a by nim kryla!nawet bym sama nie mogac jechac zaplacila komus za podroz itp!ale coz-jej suka w koncu! Szczeniat Lukasza nie widzialam, bo do ZK nie przyniosl,a jakos do niego do domu nie chce mi sie jechac:))
  9. KaVanga Ty dopiero co szlas spac!!! ej,czytac mi sie nie chce-to jest NASERIO???to nie jest jakis zart???? :evilbat:
  10. [quote name='gwiezdny-wyslannik']Ja słyszałam, że jeżeli zgłosi się w pierwszym terminie co płaci się tyle ile wysnosi ta opłata za pierwszy termin, opłata obowiązuje nawet na wystawie..[/quote] dobrze slyszalas:))ja tak place:))i placilam:))jedyne co to STRASZLIWE kolejki i to ze litwinie nas olewaja,wiec sie stoi kilka godzin,a sedziowanie juz trwa...tak bylo w zeszlym roku!!!wiec bezpieczniej jest chyba przelew wyslac
  11. FUKA:Czekaj to bierzesz tego foxa , ktorym Olba byla kryta teraz?nie znam imienia...tzn. nie teraz,bo szczenki juz ze 3 michy chyba maja lub jakos tak???
  12. Justa i KaVanga) CO ZA BONSAI KITTEN!!! CO ZA SPAMOWANIE MI MAILA??? :evilbat: :evilbat: :evilbat: nie nawidze kotow:))))))a jeszcze bardziej spamu:))))))wrrr :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  13. dziendobry wszystkim:))))
  14. ferie zimowe?:)))
  15. a ja zaraz do domeczku:))))jeszcze tylko piateczek i weeeekend!!!huuurrrra!!! :angel: :angel: :angel:
  16. hahahaha dobre:)))))))
  17. [quote name='Ka-Vanga'][quote name='orsini']ja juz dawno w nie wpadlam,a to dlatego , ze jestem najmadrzejsza, najladniejsza i w ogole de besciara :D :D :D :D[/quote] Buahahahahihihihehehehehe :cunao: :laugh2_2: :roflt: :evil_lol: . Orsini, przez Ciebie o malo nie spadlam z krzesla ze smiechu i zaplulam sobie monitor :-? :lol: .[/quote] no, Ty mozesz sie smiac:))a ja znowu sie szczerzylam do kompa i znowu szef przelazil korytarzem:((
  18. ja juz dawno w nie wpadlam,a to dlatego , ze jestem najmadrzejsza, najladniejsza i w ogole de besciara :D :D :D :D
  19. [quote name='Agatka']A jak sie nazywa ta suczka ???[/quote] sznaucer olbrzym pieprz i sol:))))))) :D :D :D
  20. Wy jak Wy:))))ale JA to jestem fajna:))))) Jostra niby moge,ale wtedy znowu kolejne koszty za sam przelew i wtedy drogo wychodzi:(((
  21. cholera,ale to nie ja zaplace:))a jak "zapomna" wpisac ze pokrywaja wsie koszty?:((((ile takie inne koszty moga wyniesc?
  22. Dzieki Waszko:))))jest super:)))
  23. Jostra dzieki:))czyli moze prosciej niech Western Union wykorzystaja i bedzie bez problemow?:))
  24. [quote name='Agatka']Chodizło oto ze jakis gosc sprzedaje na allegro szczneiaki po macieju i dał tam jego zdjecie. Obawiam sie ze bez zgody Kasi :([/quote] aaaaaha:))to juz jasne:))))wsio dzieki:))) bo to straszliwe uczucie nie wiedziec o czym inni pisza:)))
  25. Waszka zyrafa THE BEST:))wez mi pliz na maila ja wyslij:)) [email][email protected][/email] thx
×
×
  • Create New...