Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. no mozesz po ukrainsku jak znasz:))) a jak nie to proponuje jakis cywilizowany jezyk np.angielski
  2. najpierw wycina mu cohones a potem sie dziwisz,ze psiak ma uraz do wszystkiego co sie rusza:))))
  3. madzia dzieki-to by pasowalo,bo one wlasnie w nocy dzis wymiotowaly i nad ranem
  4. Jak to nie spia tak???nie widziales poduszek u wilkow w norze???i kocykow w paski?:)))
  5. to witaj w klubie!!!mi tez sie wsio pie***:(((((((
  6. myslalam o psie:))ale w sumie siebie tez mozesz:))))moge Ci pomoc dostarczajac odpowiednie srodki za drobna oplata plus koszty przesylki... :lol: :lol: :lol:
  7. Patrzcie ja jaka tajemnicza:))
  8. proponuje exterminacje:)))zmniejszysz ryzyko wystapienia czegokolwiek do ZERA :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :angel: :angel:
  9. ale do obcokrajowcow mowia wolno i powtarzaja milion razy wiec jest spoko:))))no i bdb rozumieja jak sie na nich wydzierasz:)))bo czasem nerwy puszczaja:))))jak stoisz 10ty raz w kolejce po jakies pieczatki:)))))
  10. Kochana niespodzianki moga byc zawsze:)))))bo to jeszcze zalezy i od suki:)))tak samo jak inne g*** np. wnetrostwo,ale i tak zawsze bedzie na psa.
  11. gadany Ukrainski jest duzo prostszy niz ruski:))))wiec idzie sie dogadac nawet po polsku:)))
  12. to jaki masz inny pomysl?:))))
  13. hahahaha czyli jakbysmy wszyscy dopisali na wspolwlasnosc w zgloszeniu kogos i ta osoba by zglosila to znizka?ciekawe ILE ta znizka wynosi:)))
  14. no bo wlasnie nie wiadomo jak to sie dziedziczy i jak to wyeliminowac:(((chyba tylko czarna farbka?:)))))
  15. no wlasnie?:)))witaj wsrod zywych:)))))
  16. No dokladnie i to calkiem spora,bo chyba inch na cos tam,a inch to 2,5cm
  17. Co to moze byc: towarzystwo od dzisiejszej nocy zyga!zaraz mnie zazyga!szczeniaki poszczepione,a zyga 1 duza,1szelciak i 1 sznaucer-z tego co zauwazylam.Wszystko je co innego,a wiec karma odpada.Apetyt i humorek maja, sznaucerka jesc nie chciala,ale jak dostala miesko wciagnela-ale nie wiem czy nie zwrocila zaraz potem. Co to moze byc?przeziebienie?jakis wirus???
  18. [quote name='maga18'][W sumie to pieprzak staje sie pieprzakiem dopiero po pierwszym strzyzeniu, a jak sie rodzi to jest identyczny jak czarno-srebrny (dla potencjalnego Kowalskiego) - to jest moje zdanie! ;)[/quote] hmmm ciekawa teoria:)))BARDZO CIEKAWA TEORIA:)))) bo w wieku kiedy odbierasz szczeniaka a wiec minimum 7tygodni nawet bardzo ciemnego pieprzaka nie idzie pomylic z czarno-srebrnym:))))wiem,bo mam takiego w domu- cala glowa i boki sa siwe,grzbiecik ciemny,ale leb i cale boki jasne! A jasny pieprzak jest caly szary,siwy czy jak to nazwal:)))czarno-srebrny jest czarny caly za wyjatkiem miejsc , gdzie i pieprzak-czyli lapki i brewki,ale glowa i boczki sa czarne jak smola:)))owszem ciemne pieprzaki jasnieja z uplywem czasu,cz-sr nie powinny jasniec. Wiec sorki,ale przecietny Kowalski nie pomyli pieprzaka z cz-sr:))))i pieprzak nie wypieprzy sie po pierwszym goleniu,bo on juz jest wypieprzony:))))po kazdym skubaniu bedzie zmienial kolor,ale niekoniecznie na jasniejszy patrz pies kolegi-jak kupowal bral jasnego,oboje rodzice sa jasniutcy,a on po wyskubaniu odrosl na CIEMNO:))))
  19. a ja na 100% bede miala takiego jak mnie bedzie na niego stac czy go uznaja czy tez i nie:)))))
  20. no wiesz Waszko...czas najwyzszy sie ustatkowac :D :lol: :D :lol:
  21. m@d masz zone??? ehhh szkoda....:(((( a nie planujesz jakiegos rozwodu albo cus? :lol:
  22. ooo super foxika zobacze!!! :angel: :angel: :angel: :angel:
  23. no czyli znowu dochodzimy do sedna,ze nie wiadomo co i jak:))))z tymi latkami:))))ehhh...
  24. [quote name='carragan'][Predzej te litery,przypominajace chore drzewka podzialaly na mnie paralizujaco :wink: :[/quote] hehehe to tak jak na mnie :))nawet nie probuje krzaczkow rozszyfrowywac:)))
  25. [quote name='M@d'] - Nie biega "luzem", więc SAM sobie nic nie "zorganizuje" :-P ...[/quote] hahahahaa:)))ale z Ciebie agent!!!:)))
×
×
  • Create New...