a nie wiem ogolnie tak jakos:(((wszystko do d***
i nawet pracy zmienic nie moge,bo na te miejsce w olsztynie(a wiec dojezdzac bym ni emusiala i kasa lepsza) to maja jakas panne po znajomosci i w ogoole:(((
hmmm...nie wiem....ktore najlepsze?albo nic nie napisze i juz:(((
aaaaa wiem juz o co biegalo KaVandze jak pisala,ze to JEJ dzien:)))ano jej:))))))ino myslalam,ze ona co innego ma na mysli i sie z niej nabijalam,ze to wlasnie NIE jej dzien bo:))))
aha,kupilam dzis Wybiorcza, bo CD jest z najnowsza historia 21 wieku czy jak mu tam, a srodek gazetki jest o...Rzeszowie:))))na fotach ladne miasteczko:)))
wszystko jest mozliwe Izis:))))
ale ja w dalszym ciagu mam 2 psy i jak sie kiedys zdecyduje to drugi bedzie na sprzedaz,ale nie z powodu zlej psychiki:)))nie umiem wybrac ze szczeniakow:(((a ja wiem, czy wszystkie zeby wyrosna, czy wzrost bedzie OK itp:((((
tzn. ze ma super humor i jest pelna energii:))jak ja mam swoj dzien to mam swoj dzien i wsio jest fantastisz:))))
a tak w ogoole to nikt mi podwyzki ni e pogratulowal:(((cale 54zl BRUTTO :D :D no to teraz to jestem bogata:)))
oj tam:)))paluszek i glowka to szkolna wymowka:)))))
to jak masz swoj dzien to powinnas posty napier*** jak na chacie:))))tak duzo:)))i z taka energia:)))
sliczny jest,ale jest i zielony i w tonacji jaka maja prawie wszyscy-wybija sie Olivka z czerwienia i Pass z blue,Jostra tez charakterystyczna,ale Wy?ja mam zieleni duzo,ale chociaz szkapy:)))
Nie tylko:)))moze zostawili sobie 2 , bo sie nie mogli zdecydowac, a jak juz sie zdecydowali to po co im 2 suki z tego samego skojarzenia?ja teraz mam 2 psy-nie wiem na ktorego sie mam zdecydowac:((((