[size=7][color=red][b]nr LORDA to 47[/b][/color][/size]
[size=7][color=red][b]nr LORDA to 47[/b][/color][/size]
[size=7][color=red][b]nr LORDA to 47[/b][/color][/size]
[size=7][color=red][b]nr LORDA to 47[/b][/color][/size]
GLOSOWAC LENIE PATENTOWANE!!!!
ale JUZ!!! :lol: :lol: :lol:
nawet w tej chwili sie paleta tu jostra i m@d-jakby zaglosowali to juz by bylo 5 razy 5 = 25punktow.
Tylko glosujcie na 3miejsca i mistera foto i najlepsze ujecie,bo niepelnych glosow nie chca uznawac!!!
czyli w sumie 5 miejsc,z czego np.Mister Foto znowu moze byc Lord i najlepsze ujecie tyz:))))
[quote name='M@d']Ma też objawy "shizofrenii", tzn. jak np. nie chce żeby go ubierac w ubranko, to szczerzy zęby, warczy głucho i ... jednocześnie merda ogonem i przez wyszczerzone zeby ... liże w rekę ... (!?) :-?
:
Eeeeh... :lol:[/quote]
hahahaha
Powiedz Oli,ze za wqrzanie ludzi tu jest kara!!!w wysokosci wiadomej! :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:
plazy jej sie zachcialo!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat:
a my tylko arbeit i arbeit....
Fuka nie szukaj i tak nie znajdziesz teraz:))a jak potem znajdziesz to i tak moze ulec zmianie:)))mnie miala sedziowac przewodniczaca klubu sznaucera we francji wiec sie cieszylam,bo ciekawila mnie jej opinia , a mialam sedziego z Polski:)))
fajne te pieseczki...a jeszcze fajniejsze by bylo stadko takich:))))
chyba w ktorejs wersji Robin Hooda bylo stadko,ale tylko deerhoundow czy jak sie to pisze-super wygladalo:)))