Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. restart zrobiony:))))ufff dziala wsio choc na chwilke:))
  2. jak nie, w niedziele czyli dopiero co. cholera totalnie mam znaki poprzestawiane,a nie mam czasu na restart :cry:
  3. [quote name='Seja']O...żesz ty!!! Ja tu bebechy wywnętrzam!!...Głebiny swego ducha pokazuję a ty co?? Za opłatą!!!Skandal!!! :[/quote] zaraz skandal :D toc zaznaczylam,ze za niewielka :lol: :lol:
  4. ja ya to mam wirusa i nie mam literki Y,ale nie mam cyasu na wylaczanie kompa...a wlasnie widze,ze y mam tam gdzie z i na odwrot. Sieja nie licz,ze Ci ktos zaprzeczy...chzba,ze za drobna oplata... :D
  5. :lol: :lol: :lol: :D :D :) :lol: :2gunfire: :chainsaw: :ak-shot: :chainsaw: :2gunfire: :shocked!: :snipersm: :chainsaw: :ak-shot: :BIG:
  6. w naturye to mek mial placic+brak emblematu
  7. KaVanga jest TU:)) [url]http://artpad.art.com/gallery/?iaiimz177oec[/url]
  8. [quote name='Seja']Możesz mieć do mnie Justynko interesik!! :lol:[/quote] oczywiscie za drobna oplata...:))))))
  9. dodam,ze krew Lordowi kapie z zebow i jest to krew przegranego:))))
  10. tez mialam ten problem-ja zapisuje w ten sposob,ze go wysylam do siebie na maila-tam co jest send to friends czy jakos tak i jak wysle to zamiast wyslane pojawia sie adres pod ktorym jest obrazek
  11. no co obstawiam zwyciezce pojedynku:))) ale zabawa przednia:))))
  12. Sieja nie oszukuj!!!narysuj w programie,tak?:)))))ten super,ale w programie bedzie jeszcze superszy:)))
  13. [url]http://artpad.art.com/gallery/?iaihrdzca8k[/url]
  14. [quote name='Seja']Orsini...a co to kurna jest ....chinski grzywacz?? :evil_lol:[/quote] chyba podpisalam tak?:))))) to namaluj lepsiejszego:)))))))) juz mam te www w ulubionych:)))))
  15. [url]http://artpad.art.com/gallery/?iaiguvm55as[/url] podoba mi sie zabawa:)))
  16. zaraz bedzie,ze jestesmy na jednym poziomie i inne tego typu komentarze:))))ale coz:))mnie to bawi-sami zaczynaja a potem krzyk jak juz nie sa w stanie nic na swoja obrone wymyslic:)))
  17. koniecznie:)))tez Cie to wciagnie tylko ja tu mam kiepawa myszke i niewiele moge:(((
  18. uuu to lipa:)) zaluj Kochana zaluj:))))))) cudne sa:))zwlaszcza moj:)))
  19. [quote name='Izis']A swoja droga owszem na stronie mam wypisane tytuly psow (po to one sa, zeby o nich pisac) i poniewaz dla ludzi takich jak Ty stanowia one o wartosci psa. I tylko dlatego.[/quote] dobre:))))podtrzymuje:))qrcze Izis jeszcze sie polubimy na stare lata:))))
  20. [quote name='kadziumia'][ Te zdania wcale nie są synonimami, więc nie rozumiem takowego potraktowania ich przez Ciebie. Nie będę rownież odsyłać Ciebie do słownika.... Wybacz ORSINI, ale nie mam zamiaru się z Tobą bawić w przepychanki słowne. Sorry, ale z tego wyrosłam. Znajdź sobie kogoś innego do "pokłócenia się". ORSINI, a może tak troszkę ostrożniej z napastliwością i agresywnym tonem wypowiedzi [/quote] taaaakkkkk...a Twoje pierwsze do mnie to po prostu bylo milutkie i bez ataku???i sie dziwisz,ze tak reaguje??? zadziwiajace to jest i to bardzo-najpierw ktos sam zaczyna, jak nie jest w stanie odeprzec atakow to od razu krzyk,ze pyskowki itd. To po czorta ZACZYNA???nie kumam tego za bardzo...
  21. a w ogole to bez sensu udowadnianie sobie tego, i klocenie sie z tego powodu-kadzy ma swoja wizje hodowlana i wie chyba co chce osiagnac. Jedno jest pewne: latwiej i drozej sie sprzedaja szczenieta po utytulowanych rodzicach,niz te po jakims odkopanym samczyku. Ja jednak zdecydowanie wole wynajdywac te perelki:))chyba,ze mam super psa to wtedy nie mam co szukac-tak jak na ten rok mam zaplanowane krycie top psem USA-nie bede sie upierac,ze sa lepsze bez tytulow, bo nie ma:)))ale on nie mieszka w Polsce niestety:(((wiec mowie-nikt tu nie napisal,ze ten bez tytulow jest zawsze lepszy tylko,ze bywa ze jest lepszy i z e te tytuly sa ostatnia rzecza na jaka sie patrzy:)))taka drobna roznica w sumie:))))ja nie chce kryc tym psem, bo ma ponad 220 best of breed tylko dlatego, ze mi sie podoba jego exterier i to jakie daje potomstwo:)))))
  22. a wracajac do okazji to pare lat temu tak nazywano promocje:))))przynajmniej u mnie w sklepach na wiosce:))potem sie modne zrobilo slowo promocja , tak jak inne slowa i wypchnelo slowo okazja z uzycia-widzial ktos w markecie "okazje" teraz?bo u mnie na wiosce same promocje:))))) i moze ktos mi w takim razie na chlopski rozum wyjasni roznice pomiedzy okazja i promocja?bo ja jej nie chwytam:))) tak czy siak i jedno slowo i drugie ma za zadanie uchwycic wzrok i zainteresowac potencjalnego klienta ogloszeniem. ale w koncu reklama dzwignia handlu,wiec...zreszta , pomysl dobry tzn. na ogloszeniu trzeba cos wlasnie takiego przyciagajacego wzrok dac chocby UWAGA SZCZENIAKI lub inne tego typu super mioty itp. inaczej mozna zapomniec o sprzedazy czegokolwiek chyba, ze sie ma znana hodowle,ale i wtedy nie zawsze:))))
  23. Kadziumia ale czy Ty nie rozumiesz ze nie kazdy chce wystawiac, nie kazdy lubi wystwiac???niektorzy maja psa tylko do kochania!i czy to oznacza,ze taki pies jest gorszy od zwyciezcy swiata???bo ja Ci mowie,ze wielokrotnie bywa , ze jest lepszy a Ty swoje-wiesz wsio najlepiej. To prosze kryj swoje suki psami patrzac tylko na tytuly, ja i zreszta nie tylko ja patrze na tytuly na ostatnim miejscu! a jak kogos cytujesz to pisz kogo moze?bo wyjdzie,ze te oba cytaty to moje ,a NIE SA!!! i NIKT nie napisal,ze ten z tytulami jest gorszy tylko, ze czesto tak bywa, jak nie widzisz roznicy to nie moj problem i chyba raczej nie mnie by sie slownik przydal! ja w domu mam intera, a ta suka mieszka u takich ludzi i mi jej szkoda, ale to ze ona nie ma nawet hodowlanki nie oznacza,ze jest zla!z anatomii dla mnie lepsza od mojej i gdyby byla psem stanelabym na glowie,zeby pojechala na 3 wystawy i bym miala super psa do krycia-totalnie bez tytulow i co z tego?jak z anatomii ( u mnie nie ma problemu ze zdrowiem) bylby o niebo lepszy od niejednego intera czy zwyc.swiata:))))))
  24. Sieja zly link wkleilas:(((
  25. [url]http://artpad.art.com/gallery/?iaia6q1ks6cs[/url] hahahaa zrobmy galerie:)))
×
×
  • Create New...