Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. zdrowko Deniska :angel: :angel: :angel:
  2. czy nasza sieja rowna sie Kat&Sieja na innym forum???jak tak: [size=7][/size]500 EURO KARY!!!![/size]
  3. Fuka-wiem,ze takie "dzikie" sa,ale ja chce tego japonca do budy wrzucic, a terierka malutkiego przeciez nie wykopie na dwor:(((((ale to dopiero daaaaleka przyszlosc, mozna nawet rzec-sfera marzen:))))
  4. bachar: czyli pierwotnie to byl pieprzak, a potem zafarbiony na inny kolor i farbka zeszla. Juz myslalam,ze ktos odkryl jak sie farbuje pieprzaki:((((tzn.zeby byl pieprzakiem...ale niestety:((((
  5. heheheh, a to mi przypomina jak taki handlarz u nas niedaleko kiedys postapil: zadzwonil do niego kupiec z kasiorka i chcial koniecznie kuca dla dziecka. kucow on nie mial to wzieli zajezdzili zrebaka-tzn. roczniaka-male:))co prawda zupelnie inne proporcje,wiec jak sie znasz to widzisz,ale jak ktos nie ma pojecia o koniach tylko o kasie...no i facet kupil tego "ponyka" tylko,ze ponyk rosl i rosl i rosl:)))i wyrosl:)))))i dzwoni do tego handlarza i krzyczy a tamten: -to po ch*** go owsem karmiliscie? :lol: :lol: no to laska po co kapala :lol: :lol: mialaby pieprzaka:))))
  6. KaVanga maile CZYTAM, ale SPAMU NIE CZYTAM!!!:)))))) :lol: :lol:
  7. a wiec WYGRALAM:)))))) :angel: :angel: :angel:
  8. to w przyslosci moze;))))))oj marze...bo sa cudne:))i te charakterki!nielubie psow takich jak moj szelciak-zapatrzony we mnie jak w obrazek!to mnie meczy!:))))
  9. dziwne nie jest-bo farbki sa nagminnie stosowane zwlaszcza u czarnych-jak zaswieci sloneczko to sie fioletowe robia:)))))))wiesz taki odcien czerni:)))))ale pieprzaka nie ma za bardzo jak zafarbic:((((bo czym?srebrna platyna?:))))a wszystkie rozjasniacze nie zrobia bialego wlosa tylko zolty:))))
  10. KaVanga otwieram maile-bo stad mam kto mi napisal,ale nie czytam 50tego o bonsai kitten:))pierwszego od Ciebie tez NIE czytalam:)))
  11. ARAGORN!!! :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: wygralam:))znowu fige z makiem?:))) :evilbat:
  12. nie:))ale mogla kupicz czarno srebrnego:))tzn. pieprzaka zafarbowanego na czarno-srebrnego. I te farbki tak szybko nie schodza:))tzn. jakby serio kobita tak miala to sie dowiedz CZYM farbowany byl:))bo czesto sie ma problem, ze pieprzak jest za ciemny-niesie poprostu czarno-srebrny gen, ale nasi sedziowie tego nie wiedza i dla nich ciemny pieprzak jest wada,wiec fajnie by bylo rozjasnic:)))niestety nie znam specyfikow ktorymi byloby to mozliwe,ale moze ktos zna?:)))))
  13. oj szkoda...bardzo szkoda, bo teriery takie sa fajne....ale dla mnie wychowywanie takich to za trudne, bo sznaucerki sie same wychowuja:)))w sumie:)))))
  14. Aragorna????niemozliwe, za duzy!!!chociaz....moze...ile one juz maja?:)))))jak moje ponad 3 miechy...:))))
  15. Fuka dzieki:)) to ja juz zostane przy sznaucerkach:)))) wiesz te suki u Ewki jak sa same to jest OK, ale one walcza o nia!nawet wystarczy,ze sie spojrzy na jedna,a jakby poglaskala jedna a nie druga....
  16. bo metraz bedzie maly:(((i mam juz troche sznaucerkow:))i jeszcze troche bym chciala, a te japonce ponoc nie za bardzo lubia inne psy:)))a ja juz ryzykowac nie bede posiadania duzego psa z malymi, bo sama waga juz przewaza na niekozysc malych pieskow-trzepnie lapa i juz cos polamie,a co dopiero jak trzepnie zebami:))))wiec tylko w domku jak cos:))bo cudne sa:))))zwlaszcza te kolorowe takie:)))
  17. Olivka witaj w klubie:)))))ludzi wqrzonych na spam:))to zaraz od Justy dostaniesz:)))))
  18. jakie NASZE akitowe sprawy?:))))ja nie mam, nie mialam i nie planuje akit:))))wole duze japonce i takiego w przyszlosci bym chciala miec...ale to w dalekiej przyszlosci, bo przeciez nie do bloku:))))
  19. znowu konkurs bez nagrody??? :evilbat: :evilbat: :evilbat: twarz ma jak Aragorn,wiec...Campariego?:)))
  20. Who is ANETA TRZCIŃSKA????bo znowu dostalam bonsai kitten!!!!zamorduje jak jeszcze raz dostane tego maila!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  21. warg leniwcu:))przeczytaj pierewsze kartki:))) my tez mamy w planie:))wlasnie czas chyba zaczac cos robic w tym kierunku:)))
  22. welshe tez???ojjjj a mi sie one tak podobaja!!!:(((a szkoty??? no u Ewki to matka z corka jakby tylko mogly to by sie zjadly:))))a w Bismarquelle to nawet ponoc pod pradem kojce sa:))) pewna pani spod warszawy jak sie dowiedziala , ze jej 2 foksice zyja razem stwierdzila ze znana u siebie flegma: no ma dwie...to niedlugo jej zostanie 1:)))))
  23. Flair:)))nie:))))nam termin minal w piatek chyba a zglaszalismy w poniedzialek:))))))))
  24. Fuka jak termin minal...to sie do nich dzwoni i mowi,ze fax byl zepsuty:)))))my tak zrobilismy jak przespalismy 1wszy termin:))i przyjeli nam w 1wszym:)))))
  25. aaaa no to ona pewnie nastepnym razem ja pokryje...bo mi mowila,ze pies wraca na wiosne gdzies tam. Super,ze psiak zostaje!!!i super , ze go zobacze!!! Foxy sa fajne...tylko ten charakter:))))tzn. to,ze one miedzy soba sie tak zra,jak jest wiecej niz 1:((((
×
×
  • Create New...