[quote name='Asiaczek'][Czy piszesz o sukach z Twojej hodowli? Czy o hodowli, z której kupiłaś swoja suczkę?
Bo jeżeli piszesz o tej ładnej suczce z Twojej hodowli, to jak mogłaś ją sprzedać ludziom, którzy nie sa wogóle zainteresowani wystawami?!
Natomiast, gdyby to była suka z innej hodowli - to rzeczywiście szkoda. Ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz, prawda?
Pzdr.[/quote]
to jest siostra mojej suki,ale nie z mojej hodowli-ja ja kupilam, ze tak powiem okazyjnie:))))
a co do tego sprzedawania pieknych zwierzat do kochania...hmmmm,mam teraz miot i wyobraz sobie, ze nie krzycze wygorowanej ceny raptem 350zl wiecej od tych w sklepie bezpapierowcow,z ktorych wyrasta cos przypominajacego dana rase, i co?i nie moge sprzedac. Zostawiam sobie i psa i suke,ale mam jeszcze 1 psa bardzo mi sie podoba, w sumie nie wiem na ktorego sie mam zdecydowac,ale nie moge sobie zostawic 2 psow i co?i jak znajde mu dobry kochajacy dom to tez pojdzie na kanapy, bo mnie najzwyczajniej nie stac aby zatrzymywac w domu wszystkie zwierzaki, ktore sa tego warte. A jak ciezko znalezc kogos kto bedzie wydawal kupe kasy na wystawki to chyba kazdy z nas wie.