-
Posts
4091 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Camara
-
[quote name='aga1215'][quote name='Camara']ktoś tu zapierał się, że sie nie znęca nad biednymi czytelnikami :evilbat: a niby co jest??? zawsze w najlepszym momencie przerywa niczym w brazylijskiej telenoweli :evil: :wink: :D[/quote] tam to wtedy przynajmniej leci reklama :wink: :lol:[/quote] :roflt:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='dbsst'] :o charty na pol etatu :D [/quote] i na całe szczęście krótkodystansowe, zgodna z nas grupa: takie z nich charty jak ze mnie kolarz terenowy :oops: -
ktoś tu zapierał się, że sie nie znęca nad biednymi czytelnikami :evilbat: a niby co jest??? zawsze w najlepszym momencie przerywa niczym w brazylijskiej telenoweli :evil: :wink: :D
-
[quote][img]http://img319.imageshack.us/img319/1423/obraz9117zn.jpg[/img][/quote] ależ ON-a kokietka :wink: poza lekko frywolna ale ileż w tym wdzięku :P LAZY, ilością i jakością zdjęć jestem USATYSFAKCJONOWANA :lol: i stan ten utrzyma się.... 2... no może 3 dni :wink: :D
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
jakie to piękne :o już nie nie będę :placz: -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='HankaRupczewska']:eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] :bigcry: :laugh2_2: :roflt: :megagrin: :megagrin: :megagrin: -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='da-NUTKA'] Jak Ty je odróżniasz?????????? [/quote] No właśnie Małgosiu - jak je rozróżniasz ? Ja ze swoimi mam problem : są grube i ciężko mi się połapać, które jest które :megagrin: :megagrin: :megagrin:[/quote] Hanka :eviltong: :cunao: :mdrmed: a poza tym jak Gezio nie był podobny do wyżła to był śliczniejszy. Teraz jest [b]tylko[/b] śliczny :biggrina: i oczywiście, że swoje psy rozróżniam! po kolorze :evil_lol: -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
dziękujemy za miłe słowa :grins: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Camara replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
wszeczko... tak mi przykro... :cry:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='LAZY']Patrz na to! Hmmm...jaka to rasa??? :o :lol: [img]http://img315.imageshack.us/img315/248/obraz9908sg.jpg[/img] [/quote] rasa??? to jest OBCA RASA ! kosmita jakiś czy cóś :-? :lol:
-
[quote name='Olcia']aaaaa greta mnie w doope ugryzla [img]http://img303.imageshack.us/img303/7717/29un.jpg[/img][/quote] a przy okazji zrobiliśmy przegląd stomatologiczny.... wszystko w najlepszym porządku :wink: :lol: :lol: :lol: świetne murzynki :P
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
SpacereK: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img320.imageshack.us/img320/9178/37qq.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img325.imageshack.us/img325/5554/46yd.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img312.imageshack.us/img312/4608/23pk.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img304.imageshack.us/img304/7364/66dy.jpg[/img][/URL] generalnie najlepiej wychodzą mi fotki... ogonów :-? [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img263.imageshack.us/img263/8070/123ph.jpg[/img][/URL] w całej krasie :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img301.imageshack.us/img301/4202/74hy.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img294.imageshack.us/img294/7743/138sr.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img182.imageshack.us/img182/4008/93ii.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img210.imageshack.us/img210/4813/154et.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img343.imageshack.us/img343/6922/161lb.jpg[/img][/URL] a to kumpel Beli, sznaucer Gordon.... nie poszedł na spacer bo nie lubi Borysa :-? (i wzajemnie :wink: ) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img344.imageshack.us/img344/2746/149jc.jpg[/img][/URL] nareszcie w domu.. [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img294.imageshack.us/img294/561/176ze.jpg[/img][/URL] -
o moja słodka siwa mordka Maniowa :P jak ślicznie zapozowała 8)
-
Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
Camara replied to a topic in Owczarek podhalański
[quote name='da-NUTKA'][ Zapisuję sobie tak, jak radzisz, tylko coś mi się pomieszało, i ....[/quote] da-Nutko... praktyka czyni mistrza :roll: a sposób z Wordem dobry, choć bardziej pracochłonny :wink: -
to ja jeszcze poproszę o Manie... duuuuużo Mani :modla:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
a to kotecki co domu szukają... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img325.imageshack.us/img325/1271/kotecki3dc.jpg[/img][/URL] ale już chyba komuś w oko wpadły i może... :fadein: -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
da-Nutko, pewnie, że nauczył... tego co trzeba i nie trzeba... też :lol: ale i tak najsłodszym widokiem było jak ten killer odstępował jej najlepsze kąski ze swojej miski... wylizywał oczka i uszy i zachowywał się jak matka zastępcza :o wprawdzie jak Belcia do nas przybyła to Czarek miał ponad 14-lat i był ślepym a na dodatek mocno głuchym ramolkiem... ale i tak charrrakterek miał niezgorszy :roll: :D -
:smhair2: przecież ten rudy cwaniura zdeprawuje Szpile :shake: a co z Demonika wyrośnie ? :( jak się wychowuje w TAKIM towarzystwie :-? :roflt: :laugh2_2: :mdrmed:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
a ja mam dziś doła... dokładnie rok temu pożegnałam Czarka... był z niego łobuz i zabijaka... przeszłam z nim szkołę życia :roll: ale po "walce" doszliśmy do takiej symbiozy, że porozumiewaliśmy się bez mała telepatycznie.... czy te oczy mogą kłamać? chyba tak :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img336.imageshack.us/img336/3800/dsc023010kh.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img312.imageshack.us/img312/5918/dsc022692ne.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img349.imageshack.us/img349/7025/dsc023084lg.jpg[/img][/URL] -
[quote name='HankaRupczewska'] OZZZZZesz Ty .... Gezio był zawsze taki szlachetny ( poza szlachetnością posiada on jeszcze pełnobjawowe ADHD :ghost_2: :motz: :ghost_2: [/quote] no to pasuje jak ulał do mojego anorektyka i bulimiczki... wspólna wizyta u psychologa bedzie z rabatem :wink: [quote name='HankaRupczewska'] A w temacie stołowania - to bardzo proszę - pod warunkiem, że efekty pokarzesz wszystkim. Najlepiej sesjs PRZED i sesjs PO :lol:[/quote] :o mowy nie ma :evil: :lol:
-
Haniu, ale Gezio schudł... przeciez on teraz wygląda jak wyżeł :evillaug: i czy ew. mogłabym się przez trochę u Ciebie stołować? ale pod warunkiem, że dieta Geziowa jest niebolesna... tylko, że ja chciałabym wyglądać jak chart :roll: a Mania świetnie wygląda! i ona nie schudła :lol:
-
Owczarek podhalański (prosimy zakladac oddzielne tematy!)
Camara replied to a topic in Owczarek podhalański
[quote name='da-NUTKA']Jak ja nie lubię czasami tego forum :evil: . Znowu mi zeżarło całą wiadomość :x , a tyle się napisałam.[/quote] bo tu trzeba sposobem :wink: da-Nutko, piszesz sobie tak długo jak chcesz i oczywiście zostaniesz w międzyczasie wylogowana (a więc teoretycznie stracisz wszystko co pracowicie napisałaś) ale jeżeli zrobisz taki myk, że: 1. piszesz 2. Kopiujesz całość tego co napisałaś (czyli zaznaczasz cały tekst i CtrlC) 3. Podgląd 4. ponowne logowanie 5. w pustym okienku wklejasz tekst z pamięci (CtrlV) 6. i już masz co niby straciłaś 7. wyślij 8. i nie zapomnij dołączyc zdjęć Basterka :lol: [quote name='da-NUTKA']Camara, na razie Baster zajmuje pół balkonu, reszta to, praktycznie nie używane złożone dwa duże plastikowe fotele, złożony stolik i parasol, używany, głównie dla ochrony Bastera przed słońcem. Tak więc, kiedy fotele powędrują do piwnicy, Baster, jak dorośnie, powinien się zmieścić :wink: Danka[/quote] znaczy balkon rozwojowy :lol: -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote name='Justi0022']Oduczenie psa brania jedzenia od obcych a już rzuconego gdzieś na ziemię jest ponoć koszmarnie trudne. Jak go oduczyć, aby nie jadł orzechów, czereśni, jabłek, które przez częsć roku zalegają na ziemi...[/quote] no właśnie ! a już nauczenie psa żeby nadal był łagodny do ludzi i nie brał jedzenia to wyjątkowa sztuka. Bo poprzedniego psa to nawet nie musiałam uczyć. Jak mówiłam na szkoleniu, że mogę sobie to darować to mi instruktor nie wierzył. Uwierzył jak Czarek przy tej próbie pozorantowi rękę bez mała odgryzł :roll: Ale to był killer a białaski to... pluszowe misie :P -
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
Camara replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
i fotecek nie będzie :roll: do niedzieli :-? apartat pojechał robić fotecki koteckom co domu szukają :(