Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. [quote name='da-NUTKA']Rozumiem Camara. Ja też z realizacją marzeń muszę jeszcze poczekać. I chyba cieszę się :-? , że mieszkam w bloku, bo też bałabym się zostawić Bastera w ogrodzie - albo ktoś by go ukradł, on jeszcze idzie do każdego, albo - otruł. Nie próbowałaś uczyć swoje psiaki, żeby nie przyjmowały pokarmu od obcych i rzuconego do ogrodu? Bo chyba ukraść, to już by się nie dały. Danka[/quote] próbowałam :-? ale dość opornie mi to idzie. Zwłaszcza z Borysem :-? On jest naprawdę taki "specjalnej troski" :( to trudno zrozumieć jak się go nie zna. Bezgranicznie ufny, łagodny i kompletnie bezbronny wobec ludzi. Zawołany przez obcego idzie, choc boi się... to się cieszy, że ktoś się nim zainteresował. Z zachowania przypomina mi bardzo dziecko z Downem mojej znajomej :( nie sądzę, żeby kiedyś udało mi się nauczyć go nieufności. A Belka to łakomczuch :roll:
  2. [quote name='da-NUTKA']Baster po spacerku nad jeziorem i szaleństwach wrócił do domu, doszedł na balkon i .............. padł. Spał godzinę, zjadł kolację i teraz znowu śpi, .......... oczywiście na balkonie. Danka[/quote] Jak śpi to rośnie :wink: da-Nutko, czy to oznacza, że teraz posiadasz mieszkanie bez wygód.. tj. bez balkonu? bo skoro jest zajęty przez okupanta-Basterka to jakby go (balkonu) nie było :lol: Oraz wyrażam niepokój, czy aby ten balkon jest wystarczający na urośniętego Bastera? czyli gdzieś za około 10 -12 miesięcy pomieści olbrzymka (bez widma katastrofy budowlanej w tle) ? :wink: :lol: :lol: :lol:
  3. [quote name='niufa'] Jeśli mogę odpowiem za Pysię. Preparat nazywa się Biotiderm...[/quote] Dziękuję niufa :lol: znając producenta wiem czego szukać :P
  4. [quote name='Siostra']he, he z Wami to nie można mieć złego humoru :D [b]camara [/b]:wink: TZ mnie nie zabił, ale powiedział, że [b]naruszyłam jego dobra osobiste[/b] :D :D [/quote] :hmmmm: a ja do tej chwili byłam przekonana, że żona ma prawo a nawet obowiązek naruszać.... khmm....dobra osobiste :roll: ... TO się teraz tak nazywa ??? :cunao: za moich młodych lat to się nazywało... eee, nie mogę powiedzieć, bo nieletni czuwają :evil_lol:
  5. [quote name='dbsst']oczka mi sie lepia ide pac [img]http://img227.imageshack.us/img227/8353/obraz2286dl.jpg[/img][/quote] o bożeszszsz... gadają pół nocy i Szpilunia wyspać się nie może :evil: biedna malutka :( :wink: :D
  6. [quote name='dbsst']ja bym kciala biale niedzwiadki na foteckach plose[/quote] obiecuję, że będą fotecki... akumulatorki w aparacie sie ładują :wink: :P
  7. [quote name='da-NUTKA']Camara, a nie może być 14-miesięczny niufek? Pysia w swojej galerii pisze o takim niufku do oddania. Może byś chciała? Danka[/quote] Danuś, pewnie, że bym chciała. Ale z dwóch ważnych powodów raczej powinna to być suczka. Po pierwsze mojej mamie, którą zatrudniam jako psiom nianikę 8) pozostał uraz do psów-samców po naszym poprzednim psie killerze. Po prostu boi się psów i tyle. Natomiast ja boję się zostawiać psy nawet na krótko same, po tym jak sąsiadowi złodzieje otruli doga. Pewnie, że u sąsiada było co kraść a u mnie nie bardzo, ale nie wiem czy złodzieje o tym wiedzą :wink: A po drugie ze względu na Borysa. Wiem, że łatwiej zaakceptuje obecność drugiej suczki. Pewnie pogodziłby się i ze spokojnym, niedominującym psem, ale to byłby większy problem dla niego. A Borys jest "psem szczególnej troski" więc nie chcę narażać go na podwójną dawkę stresu. Bo Belce jest wszystko jedno, ona żyje w zgodzie z całym światem :P Tak, że albo znajdzie się potrzebująca sunia, albo spokojnie przeczekam kryzys budowlano-finansowy i pomyślę o niufce w odpowiednim czasie, wykorzystując ten okres na przekonaniu moich chłopców, że niufka jest ich marzeniem :wink: :lol:
  8. [quote name='Pysia']Gdyby to była suka to pewnie u mnie by wylądowała... :([/quote] Pysiu, gdyby to była suka to byś nie zdążyła! Ja już bym ją ładowała do samochodu (choćby to Gdańsk był :wink: )
  9. [quote name='HankaRupczewska']Oooo, Małgosiu, ale masz pięęęęęęknie... A i do cywilizacji całkiem niedaleko ( pociong przes Sendziszów :lol: :lol: ha, ha...)[/quote] a na stacyjnej tablicy z nazwą miejscowości ktos zrobił dopisek spreyem i teraz wygląda to tak: Łuczyce - miasto sexu i biznesu ... :o: a ja nie wiem z czego bardziej się śmiać: bo to wiocha dechami zabita... :roll: sex przemilcze, bo może nieletni czytają.. a z biznesu to jest kiosk szumnie nazywany pab, w którym dobrze sie sprzedają arizonki czyli wino po 3,5 zł
  10. [quote name='Justi0022']Oj - przyszła niufka ma już imię :wink:[/quote] nie Justi :lol: imię [color=blue]Pysia[/color] to wybrała da_Nutka dla swojej przyszłej i wymarzonej niufki. Moja jest bezimienna choć już tak wymarzona, że mam juz obsesję na tym tle :roll: tylko głos rozsądku jest na tyle głośny, że nie kupię szczeniora (przynajmniej tego roku :wink: - zaplanowane duże prace wykończeniowe przy domu :-? ) ale głos rozsądku zaniknie, gdyby okazało się że taka moja wymarzona psica gdzieś czeka na mnie bo jest bezdomna... a co, przecież czasem i tak bywa?
  11. [quote name='Pysia']Arima! Dla Twojego Cezara i dla reszty futer polecam Biotider czyli środek dla zwierząt futerkowych między innymi dla lisów. ....)[/quote] Pysiu, pytałam w kilku lecznicach i sklepach wet. w Kraku i wielkie gały były jedyna odpowiedzią na hasło Biotider... czy jest może jakis sklep internetowy gdzie to można zakupić?
  12. [quote name='Siostra'] Samotny TZ ( zabije mnie, jak się dowie :P ) [img]http://img327.imageshack.us/img327/5194/04a1hp.jpg[/img][/quote] khmm... a ten przystojniak to może do adopcji??? bo jakby co to wezme :megagrin: [quote name='Siostra'] Po meczącej walce - relaks [img]http://img327.imageshack.us/img327/2670/09a4qx.jpg[/img] [/quote] no po prostu... bajka :klacz:
  13. [quote name='malawaszka'][quote name='Camara']czekamy malawaszko na tę chwilę :D bo wtedy będziesz nas dodatkowo raczyć zdjątkami dużego sznaufka!!! :P[/quote] mam nadzieję, że dwóch :wink: ale nie wiem czy mnie nie wyeksmitują z tyloma psami z domu :-?[/quote] żebyś słyszała jaka była reakcja na głośno wyrażone pragnienie posiadania dużego czarnego (najlepiej niufa :roll:) :evil: ale tylko w pierwszej chwili.... a teraz czuje, że moje chłopaki miękną :wink: :D
  14. Miga, to dokładnie przeciwne peryferie Kraka od Ciebie. Zamieszkałam niedaleko trasy PKP - kierunek Warszawa i przy odpowiedniej pogodzie słysze: Pociong do Waszawy przez Sendziszow, Miechów odjeżdza .... (pisownia fonetyczna) :cunao: Podoba mi się słowo "pociong" :lol: ale ta pani naprawdę tak mówi!!! A puchatki nie z zakopanego :lol: Jedna z beskidów a druga to pogranicznik znad słowackiej granicy :wink: Belcia 20 miesięcy a Borys... czy ja wiem? pewnie okolo pół roku starszy :P
  15. czekamy malawaszko na tę chwilę :D bo wtedy będziesz nas dodatkowo raczyć zdjątkami dużego sznaufka!!! :P
  16. [quote name='agabass']ale się szarpią za łapki Gom też praktykuje tą zabawę[/quote] :stupid: a z czyimi łapkami praktykuje? :lol:
  17. [quote name='Siostra'] ooo, jak miło - ja też polska wieśniaczka z planami na dożywotnie wieśniakowanie. komfort dla wszystkich - i dla ludzi i dla zwierząt :)[/quote] ja wprawdzie wieśniaczka z krótkim stażem ale z deklaracją dożywocia na 100% :D ba, miasto mnie teraz męczy i gdyby nie praca to pewnie tylko raz w miesiącu robiłabym zakupową wycieczkę do jakiegoś syfmarketu :cunao: no i zaczynam sie jak wieśniara zachowywać... wczoraj pogubiłam sie na ulicach Kraka :oops: ale to wszystko przez to, że mi jakieś highwaye budują a ja juz do tradycyjnych dziurawych gminnych dróg przywykłam :oops:
  18. [quote name='agabass']Kunta [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/9823_247593.jpg[/img] [/quote] :o jakie to cudniaste :P szkoda, że nie mogę przygarnąć kiciuli :(
  19. a te o jedzeniu... a ja przerwę śniadaniową na DGM zużyłam... i głodna jak pies jestem, nawet ślimaki bym połknęła... ale żaden do biura nie przytuptał :evil: :wink: :lol:
  20. [quote name='da-NUTKA']Hej Camara. Ty chyba mieszkasz w raju?????????????????? Dwa białe :angel: :angel: i taaaaaaaaaaaaaaakie widoki :lol: Danka[/quote] ani to raj ani aniołki :cunao: to polska wieś :terazpol: i polskie diablątka czyli boruty :saeek:
  21. [quote name='malawaszka'] nie każdy nie każdy :([/quote] malawaszko, przecież u ciebie jest lepiej z każdym dniem! jeszcze niedawno Lunka chciała Bolka zjeść a teraz nawet wspólnie pozują do zdjęć. To drobne kroczki ale w dobrym kierunku. :P a z powodu szalonych gonitw nie smuć się... przynajmniej nie masz zniszczeń w mieszkaniu :wink: no i u ciebie z powodu niewypadającej sierści nie byłoby odpowiedniego efektu :lol: (i sprzątania :megagrin: )
  22. [quote name='Justi0022'] Myślałam, że to tylko u mnie takie sceny są :D A czy to Borys Belę czy się mylę?[/quote] w zaganianiu owiec, czyli gryzieniu po łapach specjalizuje się Belka :lol: dlatego Borys ma wygryzione portki 8) a Borys Belcię tylko :wink: ciągnie za uszy i szarpie pióra z ogona :roll: ale takie sceny, to ogląda chyba każdy posiadacz psów w liczbie mnogiej :lol: tylko u kudłaczy jest to bardziej efektowne z powodu latających wokół kłaków, :wink: ale ty to Justi wiesz :lol: :lol: :lol:
  23. [quote name='Siostra']Wstyd się przyznać, ale jestem tu ierwszy raz. Zapewniam jednak, że nie ostatni. Niedźwiedzie niesamowite, choć czasami trochę niebiałe :P[/quote] :o :o :o a to dlaczego wstyd??? to, że ja mam pewne ulubione miejsca (z różnych powodów :wink: ) wcale ale to wcale nie oznacza, że oczekujemy wzajemności :P i zapewniam, że absolutnie nie wpływa na tzw "oglądalność" :fadein: galerii ... przynajmniej przeze mnie :evillaug:
  24. idziemy na spacer :multi: wypad z bramki i pierwszy zakręt: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img323.imageshack.us/img323/4456/13wu.jpg[/img][/URL] tak mnie poganiałaś a teraz musze czekać :roll: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img330.imageshack.us/img330/5972/22qn.jpg[/img][/URL] już cie dogoniłam :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img327.imageshack.us/img327/494/30on.jpg[/img][/URL] i ostatnie zdjęcie, bo muszę zająć się pedałowaniem :wink: :oops: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img326.imageshack.us/img326/3646/41rr.jpg[/img][/URL] i krajobraz przydomowy: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img318.imageshack.us/img318/4562/59kb.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img306.imageshack.us/img306/9448/73eb.jpg[/img][/URL]
  25. [quote name='Baśka'] Hihihi :lol: też z chęcią odwykłabym 8) , ale cóż ... piecho przywykł :roll: Jak zbyt długo musi, sam rano, pobyć w ogrodzie, to stuka łapą w drzwi tarasu ... "no co jest! jak długo mam czekać???!" :lol: Nie drapie, nie niszczy drewnianych drzwi wejściowech, a co najwyżej dołoży do stukania, popiskiwanie i ... jak tu nie ulec diabolcowi :-? :D[/quote] bo mu towarzystwa brakuje :D koniecznie jakąś ślicznotkę do domu trzeba sprowadzić :grins: jak zaczną do ogrodu parami chadzać to przestaną ci głowę zawracać... przynajmniej rano :mdrmed:
×
×
  • Create New...