Jump to content
Dogomania

Camara

Members
  • Posts

    4091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Camara

  1. i czekam... i czekam... ech :fadein:
  2. aaacha ! to czekam na resztę zdjęć Basterka :fadein:
  3. da-Nutko, a kogo to Basterek :angel: tak memła ?
  4. [quote name='daga10011']piekne te Twoje miski polarne :D :P .I widze,ze tez macie bliziutko do lasu :P[/quote] [i]troche daleko i troche blisko[/i]... :lol: bardzo mi sie wyjaśnienie twojej rezolutnej córy podoba :P
  5. [quote name='coztego']Kreska oczywiście w szeleczkach :) , smycz z taśmy widać w mej dłoni w tle :fadein: [img]http://img328.imageshack.us/img328/8982/picture0369cd8ei.jpg[/img] [/quote] coztego... czy to są jakieś standartowe szelki??? Bo mi się na tym zdjęciu Kreska wielką babą wydaje :wink: a ja bardzo potrzebuję szelek na moje urwisy i nie mogę odpowiednio dużych kupić... te na husky są za małe :-? a większe owszem są ale takie profesjonalne zaprzęgowe za kwotę szok :roll:
  6. i jeszcze z wizytą u sąsiada.... Gordon nam nie otworzył :wink: :lol: [URL=http://imageshack.us][img]http://img349.imageshack.us/img349/9720/138ox.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img318.imageshack.us/img318/4380/140oq.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img316.imageshack.us/img316/5775/153dn.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img319.imageshack.us/img319/4010/176oe.jpg[/img][/URL]
  7. i spacerek... [URL=http://imageshack.us][img]http://img346.imageshack.us/img346/6572/22ph.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img338.imageshack.us/img338/7545/36jg.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img333.imageshack.us/img333/6127/44pa.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img330.imageshack.us/img330/8194/52wm.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img311.imageshack.us/img311/4482/64pw.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img313.imageshack.us/img313/6079/75hb.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img310.imageshack.us/img310/9646/82dv.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img326.imageshack.us/img326/8781/92ru.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img328.imageshack.us/img328/452/102ux.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img309.imageshack.us/img309/5082/113pm.jpg[/img][/URL] [URL=http://imageshack.us][img]http://img308.imageshack.us/img308/4134/124dk.jpg[/img][/URL]
  8. [quote name='da-NUTKA']Czy Belcia to na pewno podhalan? :lol: Bo może to krokodyl :wink: po operacji plastycznej :P Borysek, jak zawsze grzeczniutki :fadein: [/quote] :stupid: ... to może być prawda :-? o boszeeee :shock: [quote name='da-NUTKA']Jak sobie radzicie z żółtymi plamami na trawniku po siusianiu piesków. Zauważyłam, że tam gdzie Baster siusia - są duuuuuuuuże żółte wyschnięte placki - trawa nie wytrzymuje konfrontacji :oops:[/quote] :-? ja sobie nie radzę :lol: tak zostaje i już :roll:
  9. a to zabawki Belci... :-? wszystko tak wygląda po 10 min. :evil: [URL=http://imageshack.us][img]http://img308.imageshack.us/img308/9671/184do.jpg[/img][/URL] i zabawki grzecznego Borynia :fadein: [URL=http://imageshack.us][img]http://img307.imageshack.us/img307/2743/11qe.jpg[/img][/URL] nosek zielonemu jeżykowi obgryzła Belka... :evil:
  10. [quote name='malawaszka'] aaaaaa będą kąpać :o [img]http://img207.imageshack.us/img207/9708/23lipiec200552yx.jpg[/img][/quote] boszeee... jaka mina :o :lol: oj... chyba bardzo lubi :evil: kąpanie :wink:
  11. a ja tak sobie wydumałam, że Zmorka jakimś cudem wiedziała, że gdyby powiła córę... to ja bym się mogła złamać... i niufeczkę sprowadzić do domu :roll: a tak nie mam dylemata :lol:
  12. [quote name='da-NUTKA']Camara, juz wiem, jak Ty rozpoznajesz swoje psiaki. :lol: To oczywiste :-? Po rozowej pileczce :wink: [/quote] zgadłaś !!! ten co ma różową piłeczkę w mordzie to na pewno jest Borys :P [quote name='da-NUTKA']Cora zabrala aparat na oboz :evil: [/quote] to zmienia postać rzeczy... za to po powrocie córy oczekuję góry zdjęć białego puchatka :D
  13. 6 budrysów :o :o :o :o Pysiu gratulacje !!!!! a mama Zmorka jak sie czuje???
  14. a to niby panie mają pierwszeństwo :-? No to za 2 chłopaka :beerchug: i jaka Seti regularna.... co godzinę dzieciak... książkowo :P ale jak tych małych będzie 10 :roll: to Pysiu dłuuuuga nocka będzie :lol:
  15. da-NUTKO... a jakże to tak??? w gości bez Basterka przyszłaś ??? nieładnie :nono: :wink: :lol:
  16. to nie na moje nerwy, muszę się znieczulić :drinka: Zmorka oddychaj głęboko !!!
  17. :roll: ja rozumiem, że można mieć flegamatyczną naturę... ale postępowanie Seti pachnie mi oportunizmem :-? tyle osób czeka... wpada w alkoholizm... obgryza pazury... i siedzi cały dzień na DGM... a ta Zmora (wreszcie wiem skąd taka ksywa :lol: ) się nie spieszy :-? :wink: :lol:
  18. [quote name='Justi0022']Ale one mają wypas teren. [/quote] psiakom się podoba.... ale ja to muszę kosić... :-? od wnoszenia kosiary na te górki to paker się ze mnie zrobił :roll: [quote name='Justi0022'] A ta wnęka w murze do czegoś służy, czy to taka dekoracja?[/quote] wnęka... służy do wstawiania grilla... jak halny zawieje :wink: :lol:
  19. chyba zaraz będzie znooowu padał deszcz :-? i koniec zabawy... miśki nie będą zadowolone :roll: [URL=http://imageshack.us][img]http://img158.imageshack.us/img158/4747/73ga.jpg[/img][/URL]
  20. [quote name='malawaszka']hahaha ja też mam misie - miniaturowe :oops: :lol:[/quote] fakt... w niektórych ujęciach wyglądaja jak Koale... :hmmmm: szczególnie Bolutek przed odchudzaniem :lol:
  21. [quote name='Alicjarydzewska']Daga ma Grizzli a Camara niedzwiadki polarne :wink:[/quote] do galerii niedźwiedzi trzeba jeszcze doliczyć misia brunatnego Arimy :D (tego, co go zwędziła z Parku Tatrzańskiego... ale mówię w nawiasie, żeby sie nie wydało... :mdrmed: )
  22. Czy to już ????????????? bo sama zaczynam ciężko dyszeć :oops:
  23. [quote name='"Wojtecki"'][quote name='Camara'][img]http://img306.imageshack.us/img306/1739/p1000638b7ug.jpg[/img] jaka piękna galeria zdrowych ząbków :shiny: i szczerych usmiechow :D Jakoś nikt tylko nie powiedział , że inteligencja im bije z oczu :bigcool: :wink: :lol:[/quote] :grins: przytoczę zdanie mojego kolegi wygłoszone tuż po oblaniu egzaminu PT przez jego przecudnej urody ON-kę: [i]Dla prawdziwych facetów tak naprawdę liczy się tylko uroda... inteligencja u kobiety to rzecz drugorzędna. Dobrze, że ona jest piękna i głupia a nie odwrotnie[/i] to ja już nie wiem, czego ci faceci tak naprawdę chcą ???
×
×
  • Create New...