Jump to content
Dogomania

Pysia

Members
  • Posts

    6911
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Pysia

  1. Oddychaj głęboko. Część jest weterynaryjnych, część dla szczeniąt a część dla seniorów ;) Zostanie Ci jakieś ...15? Coś koło tego ;)
  2. Kulki MOCY :evil_lol: Kto dogoni psa.. [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l127_zpsaef37283.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l127_zpsaef37283.jpg[/IMG][/URL] To jest miłość [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l243_zpsa682bfd4.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l243_zpsa682bfd4.jpg[/IMG][/URL]
  3. I jeszcze takie ;) Kung-Fu karate mistrz ;) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l379_zpsf555dd4f.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l379_zpsf555dd4f.jpg[/IMG][/URL] Wbrew grawitacji [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l383_zpse33b47b2.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l383_zpse33b47b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l385_zps6b6d5cc7.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l385_zps6b6d5cc7.jpg[/IMG][/URL] Ze sprężynką w doopince ;) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l386_zps31caa9c9.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l386_zps31caa9c9.jpg[/IMG][/URL]
  4. Bazarek się robi właśnie . Angela sie męczy. Monika też hahaha. Musi napisać coś na początek i jakieś foty zapodać ;) Foty? No dobra Zostałam okrążona [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l144_zps3d4142be.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l144_zps3d4142be.jpg[/IMG][/URL] Kto dogoni psa [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l127_zpsaef37283.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l127_zpsaef37283.jpg[/IMG][/URL] Czarno widzę ;) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l133_zps9c050460.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l133_zps9c050460.jpg[/IMG][/URL] Zirka [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l91_zpsb4dcce57.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l91_zpsb4dcce57.jpg[/IMG][/URL] Ewolucja [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l378_zps89d0dd30.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l378_zps89d0dd30.jpg[/IMG][/URL]
  5. Zirka jest szybsza, ale to pastuch i nie ucieka tylko goni zaganiając ;) Więc jak za nią coś biegnie to się zatrzymuje aby zmienić kolejność i wtedy.... Ups. Ruda [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l192_zps45fb2b94.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l192_zps45fb2b94.jpg[/IMG][/URL] Powiem, ze Rudzielca bardzo polubiłam. Gdyby nie TZ który nie cierpi dziamiących psów to dzisiaj Ruda przyjechałaby z nami do domu. Monika jednak ostudziła mój zapał znajac mego TZta że on nie wytrzymałby z jej dziamaniem.... Dropsik kochany, wesołyy psiaczek :) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l196_zps1c760a79.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l196_zps1c760a79.jpg[/IMG][/URL] Chciałoby się napisać RATUNKU hahaha [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l149_zpsb7fa646f.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l149_zpsb7fa646f.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='malawaszka']och jakie śliczne :loveu: [/QUOTE] Du2piczne ;P [quote name='wilczy zew']foty-malynka ale czemu tak mało....[/QUOTE] Bo robię dziesięć rzeczy na raz. przygotowuję foty na bazarek, wyostrzam te co zrobiłam dzisiaj i wrzucam na serwer wysyłajac jednoczesnie Monice te, które zrobiłam jej. W końcu nie wiem co ona w tym mailu dostanie hahaha Piekny przyklejony na wieki uśmiech Rudej :) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l64_zps9fc69ab4.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l64_zps9fc69ab4.jpg[/IMG][/URL] Piździolka [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l93_zps267d1b34.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l93_zps267d1b34.jpg[/IMG][/URL] A to Belka próbująca wgnieść Zirke w glebe. Tym razem Zirka uskoczyła ;) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l40_zps3603901c.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l40_zps3603901c.jpg[/IMG][/URL] Belka :) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l31_zpsb4c2b561.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l31_zpsb4c2b561.jpg[/IMG][/URL]
  7. Pewnie że by się dała. Nie ta waga ;) Belka jest sporo większa i cięższa i jeszcze jak to szczenior niedelikatna. Zira schowała sie pode mną i koniec spaceru. Biedna Belka musiała do domku aby spacer miał sens dla Zdzirska. I aż mi się jej szkoda zrobiło, bo Zmorka miała to samo jak smarkata była. Przy czym Belka ma sie z kim wybiegać a na osiedlu nie było psa dla Zmorki o odpowiednich gabarytach. Biegi synchroniczne :) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l115_zpsaf77d9c7.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l115_zpsaf77d9c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l116_zps5e557420.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l116_zps5e557420.jpg[/IMG][/URL] Prawie złapałam kangura :) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l117_zps005629e9.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l117_zps005629e9.jpg[/IMG][/URL] Dropsik :) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l362_zps5a631376.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l362_zps5a631376.jpg[/IMG][/URL] Piździa :) [URL=http://s869.photobucket.com/user/edytafala/media/Zira/2299cz1l100_zps54726e1f.jpg.html][IMG]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l100_zps54726e1f.jpg[/IMG][/URL]
  8. Nio :) Byliśmy :) Pośmiałysmy się, pospacerowałysmy a takie dwie szalały ;) Na dodatek jedna dała mi się za smaczki pod szyjką miziać i jeden taki też dał się po grzbiecie pogłaskać :) Jeszcze jedna taka smarkata próbowała mi Zdzire w ziemie wklepać ale Monika nie dała i wyeksmitowała do domu. Zdzira miała ozor do pasa :) Dzięki :) Mnie tez się przydał taki spacer z innymi psami do wyszalenia :) Fotki są, ale moje.
  9. Ale dla psa też jest: Aaraton, Arion, Tropifit, Nature's Protection, Forza10 i Forza10 MrFruit oraz inne ;) Tak- jak się nie zna karm to trzeba kupić wszystkie :diabloti:
  10. Bazarek próbkowy najprawdopodobniej zacznie jutro powstawać :) Próbki policzone i większość zdjęć porobionych. Jutro zobaczymy których brak i szybko cyknę. Oczywiscie jak powstanie to liczymy na pomoc w nagonce ludzi ;) No i na ....utarg :mad: Oczywiście bazarek będzie na sznupy. Monika podaj jakieś foty które mamy wstawic w bazarek i jakiś tekst.
  11. Będzie dobrze. Tylko szkoda tych nerwów i nie tylko. Kuna no! Luneta sfochana to moja ulubienica. Znamy sie już ponad 10 lat! Chyba...Tak czy siak sporo. I martwię sie o niż i o Monike. Będzie dobrze!
  12. Dam wici. Podejrzewam, że pies jest z jednej z dwóch pseudo które są w małopolsce. Niech ich diabli wezmą! Co do tego że pies jest kojcowy to mam odmienne zdanie. Sama adoptowałam kojcowa sukę i zamieszkała z nami w domu. I jakoś ta kojcowa niufka w wieku 5 lat odnalazła sie w domu bez problemów ;) I myslę, że gdyby pies był blisko ludzi to uciekinierstwo szybko by mu przeszło.
  13. A to możliwe:) Niedaleko Poznania jest hodowla, która wypuściła już dwa czarne mioty. Ten młodszy jest o 4 m-ce starszy od Zdziry. Eureka była na wystawie. Jest dużo mniejsza od Ziry i drobniejsza.
  14. [quote name='Bakteria']Gdzieś w przyszłości myślę nad psem, takim pierwszym swoim własnym. Do tej pory były tymczasy, przeróżne, w sumie kilkanaście odmiennych charakterów, pod opieką rodziców też od zawsze są i były psiaki, poza tym dochodzi opieka nad zwierzakami znajomych itp. W międzyczasie zdążył mi się wyczarować taki pies idealny... Zastanawiam się teraz pod jaką rasę to podpiąć chociaż pewnie i tak skończy się na jakimś kundelku... No ale może ktoś coś wymyśli fajnego i w takim typie będę szukać albo może i takiej hodowli :) Jaki ma być? Zrównoważony, raczej nieufny do obcych, wpatrzony we właściciela, w swoje "stado". Podatny na szkolenie, chciałabym poćwiczyć jakieś agility, frisbee. Na pewno nie może mieć silnego instynktu pogoni, czyli wszelkie myśliwskie, polujące odpadają. Co do wielkości, max do 20 kg. Wygląd właściwie nie ma znaczenia, chociaż podobają mi się np. aussie, collie. Wulkan energii niekoniecznie- taki, który czasami zadowoli się krótkim spacerem bez roznoszenia domu na strzępy... :) Nie dominujący, raczej uległy. Miło byłoby gdyby do tego pieszczoch, chociaż to chyba cecha osobnicza :) Przychodzi coś komuś na myśl? Ja do tej pory myślałam chyba najbardziej intensywnie o aussie właśnie. Jest jakaś rasa która Wam się nasuwa?[/QUOTE] Puli.... ASerio. Jezeli wygląd nie gra roli to pasuje idealnie. Zrównoważony jak kupisz z dobrej hodowli i zsocjalizujesz ( jak zresztą każdego psa każdej rasy ;) ) Nieufny do obcych we wzorcu. Przy czym tutaj bywaja wyjątki ;) Ale nowofundlanda z niego tak czy siak nie zrobisz ;) Wpatrzony we właściciela jak każdy owczarek. PODATNY na szkolenie! BARDZO! Agility- cud miód i orzeszki, bo są to bardzo skoczne psy. Instynkt pogoni na spacerach nie zauwazyłam. Zbyt pilnuje sie stada aby biec za czymś. To owczarek ;) Max wazy 15 kg. Wulkan energii...Aussie to nie jest ( chodzi mi o temperament bo aussie dla mnie jest jednak zbyt w tym punkcie wymagający i ruchliwy). Ruchu wymaga bo jest to ciekawy świata pastuch. Ale zadowoli się czasami i spacerkiem. Dopasuje sie jak bedzie to czasami :) Szczeniak jak kazdy może coś zniszczyc w okresie ząbkowania, ale domu nie rozniesie. Moja smarkula nic nie zniszczyła, ale obiecać tego nie mogę bo dziecko to dziecko. Ale nie wyobrażam sobie znajac puli aby dom rozniosły :) Cecha dominująca jak u każdego owczarka. Wybrać szczeniaka odpowiedniego i będzie ok :) Pieszczoch... Oj kazdy puli którego znam osobiście lub z opowiadań uwielbia pieszczoty ale...od swoich. Część lubi od wszystkich, ale to niewielki procent ;)
  15. O matko! Widzisz... Pewnie sie pojawi do końca tygodnia.
  16. [quote name='cockermanka']Czyj pulik? [URL]http://katowice.gazeta.pl/katowice/51,35063,15673305.html?i=5[/URL][/QUOTE] Asia w weteranach zdobyła IV miejsce :)
  17. [quote name='Koszmaria']w takim razie mam na zdjęciach starszą sunię,była z facetem na smyczy;-) no nie trafiliśmy na lodowisko.[/QUOTE] To masz Asie :) Już pieknie zadredzioną ;) Lidka sie ucieszy :)
  18. Mam dziwne wrazenie, ze nasza postawa obustronnej zabawy jak do tej pory podobała się wszystkim sędziom nas oceniającym ;) To tylko dobrze o nich świadczy, bo są w stanie ocenić ruch , a w statyce Zira pięknie stoi naprzeciwko mnie i się lansuje ;)
  19. Niepoważnego wystawcy :) Bo zamiast się stresować, przejmować i co tam tylko można to gadałam na całego a na ringu z bananem na twarzy rozbawiłam najpierw Zdzire że radośnie podskakiwała zamiast ślicznie i poważnie kłusować. I zamiast ją usadzić i poprawić ruch to zaczęłam sie w głos śmiać - na co ona oczywiscie zareagowała jeszcze większą radością :))))))))) Sędzina była super i jak dobiegłyśmy to też sie smiała i poprosiła tylko o rundkę w linii proste tak na spokojnie ;) Potem stojąc znowu śmiech i cudnie zadowolona postawa smarkuli co znowu wywołało uśmiech sędziny :) Potem żarty z sędziną bo ją rozbawiłyśmy obydwie :)
  20. To masz Eureke. Sunie drobniutką z juniorów :) Dawaj, to prześlę hodowczyni :) Oczywiscie z tym " dawaj" żartowałam :) Mozemy prosic? Każde zdjecie każdego pulika jest na wage złota :)
×
×
  • Create New...