-
Posts
6911 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pysia
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Tutaj też? Zdziwiłam się widząc swój wątek u góry ;) Dziękuję bardzo :) Juytro pewnie zostanę ukatrupiona przez TZta. Kolejny raz. W sumie to jestem już tak czy siak wielokrotnym Zombie wiec nie będę sie przejmować ;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Nie dajcie się omamić. Monika ma u siebie elektrownie jądrowa i napromieniowuje zwierzaki. Potem one rosną jak ten ślimak. Tina i ta duza reszta tez są efektem jej machlojek :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Nie pokażę światu Zmorki groteskowej, bo ona zawsze była śliczna i niech tak zostanie ;) "Capi" znaczy śmierdzi. Jako że ostatnio żyję z trzodą to posługuję sie odpowiednim do tego językiem :diabloti: Ja jestem nocny Marek. Ale jak wstaję o 4 rano to jednak o północy już śpię ;) A ta mi stuka piłką. Bestia tak szybko zapamiętuje godziny zdarzeń że wolę na zimne dmuchać :) Samochody są złośliwe. To rzecz wiadoma wszystkim normalnym ludziom ;) Właśnie sie nastawiam do koszenia trawy.... Chyba ze zadzwonię po jedynaka żeby przyjechał i skosił. Nie chcę świąt. Wielkanoc to jakis bezsensowny wymysł. Boże Narodzenie rozumiem. Są to piękne, rodzinne święta. Ale to? Ludzie jedynie dostają małpiego rozumu, w sklepach kolejki, trzeba wypucowac cały dom i podwórko padając nie powiem na co . Potem gotowanie, pieczenie, latanie wkoło stołu obsługując ludzi a następnie padajac nie powiem na co idzie się od razu do pracy bez chwili wytchnienia. Bleah! Mam negacje jak przed każdą Wielkanocą.... -
O widzisz. Ja muszę wyrejestrować TV rodziców. Był na tate. Tata nie żyje. Mama dostała I-wszą grupe inwalidzka i za TV nie płaci. Ale muszę to zgłosić. Kuna no- ciągle nie mam kiedy. I nawet nie wiem gdzie....
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Pysia replied to arima's topic in Foto Blogi
Nie mam nowych zdjęć ;) Brak weny. Zmorka została tak paskudnie wygolona i wygląda okropnie ;) Jej teraz ma byc dobrze i wygodnie. Ma wygolone całkiem portki i tylnie łapy aż po doopinke bo ona już nie kuca i leje po futrze. Potem capi jak nie wiem co. Całe podgardle też ma wygolone. A reszta w futrze... Wygląda to dość groteskowo. Jak zrobi się już naprawdę ciepło to polecimy po całości z goleniem ;) Wtedy tez pewnie jej focić nie będę hahaha Zdzira wygląda nieustająco tak samo, tylko jej się coraz bardziej uwidaczniają początki dredów ;) W tej chwili właśnie o porze absolutnie niesprzyjajacej Zdzirko stoi tuż pod fotelem z piłką w pysiu. Próbuje mnie namówić do zabawy ;) Bardzo chętnie, ale już raz o tej porze uczyniłam jej tą przyjemność i przez tydzień stukała mi pod łóżkiem piłką.... Dlatego nic z tego ;) -
Kotki musiały przez dwa lata zakańczać moje czytanie. Dlatego na pamięć to znam. Nadal hahaha. On chyba zresztą też ;) Ogólnie to strasznie fajnie wspominam dzieciństwo Karola. Był radosnym, rozgadanym dzieciakiem ciekawym świata, ludzi i mającym bardzo bujną wyobraźnie. W przedszkolu tworzył własne bajki " czytając" je innym dzieciom. Szkoła to potem zabiła... Swoją drogą on nie oglądał TV wcale do 6-go roku życia. Niby grał czasami TV w domu, ale nie sadzałam go przy bajkach. Potem kupowałam kasety z bajkami typu Król lew i raz w tygodniu miał seans. I tyle. Efekt jest taki, że w jego mieszkaniu nie ma tego urządzenia i jak TZ chciał mu kupić na urodziny to powiedział że im jest TV niepotrzebny. Wiadomości są w kompie a na filmy chodzą do kina. Strasznie mi sie to podoba :) Tym bardziej, że ja sama za TV nie przepadam ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja sobie zazyczyłam prezent na urodziny: Luneta ma być zdrowa! Takie zyczenia urodzinowe zawsze mi sie sprawdzają pod warunkiem że je sobie zazyczę tuż przed nimi lub w ten dzień. Jutro mam urodziny ;) Luneta mnie jeszcze nie raz obszczeka :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Znaczy sie nie czytali dziecku ;P Karol uwielbiał wierszyk Jana Brzechwy: [B]Na straganie[/B] Na straganie w dzień targowy Takie słyszy się rozmowy: "Może pan się o mnie oprze, Pan tak więdnie, panie koprze." "Cóż się dziwić, mój szczypiorku, Leżę tutaj już od wtorku!" Rzecze na to kalarepka: "Spójrz na rzepę - ta jest krzepka!" Groch po brzuszku rzepę klepie: "Jak tam, rzepo? Coraz lepiej?" "Dzięki, dzięki, panie grochu, Jakoś żyje się po trochu. Lecz pietruszka - z tą jest gorzej: Blada, chuda, spać nie może." "A to feler" - Westchnął seler. Burak stroni od cebuli, A cebula doń się czuli: "Mój Buraku, mój czerwony, Czybyś nie chciał takiej żony?" Burak tylko nos zatyka: "Niech no pani prędzej zmyka, Ja chcę żonę mieć buraczą, Bo przy pani wszyscy płaczą." "A to feler" - Westchnął seler. Naraz słychać głos fasoli: "Gdzie się pani tu gramoli?!" "Nie bądź dla mnie taka wielka" - Odpowiada jej brukselka. "Widzieliście, jaka krewka!" - Zaperzyła się marchewka. "Niech rozsądzi nas kapusta!" "Co, kapusta?! Głowa pusta?!" A kapusta rzecze smutnie: "Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w zupie!" "A to feler" - Westchnął seler. Ale taki najulubieńszy był o kotkach. Teraz zastanawiam sie, czy to moje czytanie nie wpłynęło na świra kociego Karola ;) Lekka jest pajęcza nić Pierwszy kotek zaczął śnić Muszka muszce dała znać Drgi kotek poszedł spać Trzeci kotek tak się znużył że natychmiast oczka zmrużył Czwarty kotek na kanapie na poduszce sobie chrapie Piąty kotek- gdzie? W szufladzie razem z misiem spać się kładzie. Szósty kotek wlazł na płotek szukał cienia i stokrotek. Teraz z cienia nie wychodzi całą nocke śpi w ogrodzie. Siódmy kotek biegł za myszką. Usnął, kiedy był już blisko. Nawet nie zjadł podwieczorku. Śpi nad małą mysią norką. Ósmy przes sen wąsem rusza: Taka ziemia przez sen duża.. I dziewiaty kotek śpi. A z dziesiatym śpij i Ty! Pamietam, że po kilku razach mały grzdyl zamiast słuchać to mi mówił i to ja miałam ochotę spać hahahaha
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Do Wrocławia się wybiera. Monika spokojnie. Stres nic nie pomoże. Tylko zaszkodzi- Tobie. Wiem wiem- łatwosię mówi. Znam to uczucie.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Tylko sąsiedzi nie polubią jej słowiczego głosu hahahah- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
To wierszyk dla dzieci. Czytał mi go dziadek i ja czytałam synowi ;) A to było tak. Bociana drapał szpak. A potem była zmiana i szpak drapał bociana. Co wynika z tej zmainy? Kto był bardziej podrapany? A było też i tak. Bociana dziobał szpak. A potem była zmiana i szpak dziobał bociana. Potem były jeszcze trzy zmiany. Ile razy szpak był dziobany?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='zerduszko']U królików to nigdy nie wiadomo, nie takie cuda i poczęcia się zdarzały ;) [/quote] Oba są w osobnych klatkach. Wiatropylne nawet króliki nie są ;) [quote name='marako']To Waszko, musisz chyba wyrzucić Rudą pod blokiem Pysi, kopnąć, przywiązać itp, żeby została adoptowana i ku radości Pysi zakończyła rozwój adopcyjny jej syna.[/QUOTE] Problem jest taki, że Pysia nie ma bloku :evil_lol: [quote name='malawaszka']oo tak zrobię :lol: tylko musiałabym ją przywiązać do klamki bo wyrzucona pod blokiem długo nie zabawi w jednym miejscu :lol:[/QUOTE] Matko kochana skąd ja Ci blok wezmę? Chyba że o Karolu mowa. Chcesz klucz od klatki schodowej? [quote name='wilczy zew']do klamki,do klamki :)[/QUOTE] Do klamki - tylko jakiej hahaha- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
To założenie. W Katowicach medali nie dawali i na wielu wczesniejszych wystawach ostatnio. Pucharki tylko na finałach chyba ze jakiś sponsor zakupił dla danej rasy czy jakoś tak. A pytanie padło ot tak bo właśnie rozmawiałyśmy ze znajomą ze ostatnie wystawy jej pies niby I Miejsce ( medalowe) ale medal w pamięci hahaha
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Niestety mam.... Tylko zaczynam się obawiać ze uczeń przerósł mistrza....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
A ja nie to samo napisałam :roll: Mamy banerek od fochu: [URL=http://s1294.photobucket.com/user/mandragora79/media/Beznazwy-1_zps6fc1bb23.jpg.html][IMG]http://i1294.photobucket.com/albums/b611/mandragora79/Beznazwy-1_zps6fc1bb23.jpg[/IMG][/URL] Wklejać i łopatologicznie wytłumaczyć jak bo mój drucik nie przyjmuje tak wielkiej wiedzy ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha nooo rozwojowa sytuacja :lol:[/QUOTE] Tylko że ja nie o takim rozwoju myślałam :mad: [quote name='zerduszko']Te króliki to żeby się nie rozmnożyły czasem ;)[/QUOTE] Nie ma szans ;) To dwa samce. Ten dzisiaj przygarnięty za kilka dni idzie do kastracji a ten pierwszy malutki jeszcze. Pewnie za miesiac też zostanie pozbawiony męskości ;) Tu Karol jest okrutny i totalnie różny od innych znanych mi mężczyzn. Nie utożsamia jajek zwierzęcia ze swoimi ;) Banerek mamy na sznupki. Tzn na bazarek: [URL=http://s1294.photobucket.com/user/mandragora79/media/Beznazwy-1_zps6fc1bb23.jpg.html][IMG]http://i1294.photobucket.com/albums/b611/mandragora79/Beznazwy-1_zps6fc1bb23.jpg[/IMG][/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Pysia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Przyszłam Ci rzec, ze mój jedynak jest bardziej "normalny inaczej" niż ja :crazyeye: W przeciągu 8 m-cy adoptował kota, dwie papugi ( jedną kupił bo była chora a drugiej ludzie sie pozbyli) i dwa króliki. Jednego oddawali ludzie w sklepie ( ale sklepy nie przyjmują zwrotów po okreslonym czasie) a drugiego dzisiaj adoptował bo babka chciała wywalic.... Jak tak dalej pójdzie to ja sie ludzkich wnuków nie doczekam! Bo mowią jeszcze o drugim kocie i o psie! Taka ilość zwierzyny w bloku nawet moje wyobrażenie przerasta....- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Medali oczywiście nie będzie? Ostatnio te wystawy biedniutkie są... Medal pare zł. a nawet tego się nie dostaje. Ciekawe jak sobie ci lubiący trofea teraz radzą ;)
-
[quote name='ULKA12'] Ale tak na marginesie, jak go ogoliłam to pamiętam jak się zastanawiałam jak ja to mam powiedzieć Monice, że zamiast sznupa wyszedł borsuk.[/QUOTE] Buahahaha nawet borsuka na sznupa zrobiły :evil_lol:
-
A broda to jakiś problem? Bo mam niufa i puli ( fakt- nie z brodą puliki aly puchole zarośnięte tak czy siak ;) ) i...jakos nie widzę różnicy.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='malawaszka']ale żeby nie było - czarny pasek jest naturalny :lol:[/QUOTE] yyyyyyyyyyyyyyy....czy wiesz to na pewno? Bo ... Zatchło mnie hahaha