Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='Flaire']Ale za to w Polsce w wiadomościach często są migawki z wystaw (ja z Misią kiedyś byłam w Super Ekspresie :D ), co w Stanach należy do rzadkości.[/quote] Sama robiłam kiedyś krociutki materiał do SE z wystawy molosów :wink: Mam takie nieśmiałe pytanie - co to są te "trumienki"? :hmmmm:
  2. Saba ma niesamowite spojrzenie - takie mądre i aż z niego bije to, że te oczy niejedno widziały, a ich właścicielka niejedno przeszła... Już jest jej dobrze, ale ona chyba mimo wszytsko pamięta ten łańcuch... :( Aż brak mi słów jak na nia patrzę. Kochana mądra psica... A dwie pozostałe panny to urodzone modelki :angel: Sam wdzięk :angel:
  3. [quote name='zaba14']kilka zdjęć.. jednego użytkownika.. a reszta śpi?[/quote] Aparatu nie mam :cry: :cry: :cry: [quote name='zaba14']myślicie ze tylko wy oglądacie ta galerie? :) [/quote] Bardzo nam miło gościć :D [quote name='zaba14']ja lubie te mordeczki oglądać 8) taka mądrość z tych oczu płynie.. normalnie same komisarze Rexy :lol:[/quote] Już cię lubię 8)
  4. [quote name='sota36']przeciez trzeba zwariowac (jak my), by psu... kupic ...basen!!![/quote] Coś czuję, że niebawem dołącze do grona wariatów :lol: Bo planuję sprawić swoim burkom identyczny prezencik :wink: A jak się ma sprawa z pazurkami? Mopek ( :wink: ) nie dziurawi nimi basenu? A zdjęcia fantastyczne :angel: Ale jakiez miałyby byc, skoro taki piękny model na nich? :angel:
  5. [quote name='zaba14']ale sie rozgadaliście.. byście zdjęcia pokazywali... :evil:[/quote] Żaba, w te pędy do okulisty!!! Takie wielkie zdjęcia kilka postów wyżej, a ona ich nie widzi :roll: :wink:
  6. Ma prześliczny piegowaty brzunio :D I cała jest prześliczna :D A czy Migotka to imię z Muminków? :wink:
  7. Wiecie co, jak się chce, to sie może... Jakoś wszystkie inne podatki są egzekwowane, tylko z tym jednym jedynym sa problemy :-? A to co zrobiono w Warszawie to normalnie komedia - ponieważ ściągalnośc podatku od psa była praktycznie zerowa, to zamiast podjąć działania, by ją zwiększyć... obniżono podatek do kwoty 1 zł rocznie. Gdybym płaciła (a bez picia przyznaję się, że nie płacę, zresztą chyba nie musze, jako, że mam psa przygarniętego...), to podróz autobusem do urzędu dzielnicy kosztowałaby mnie ponad cztery razy więcej, niż ten śmieszny podatek... :roll:
  8. Ech, fajnie masz z Klarcią. Sabina niestety lubi sobie czasem zapolowac na suczki, dlatego w kagańcu chodzi na codzień. Mamy plastikowy.
  9. No niestety, mnie na 99 procent nie będzie :( Rodzice jadą w sierpniu do sanatorium, będą tam do września... A z dwoma psami to niestety nie dam rady. Nie chodzi o sam pobyt, a o transport... Bugajski to histeryk z chorobą lokomocyjną, chyba piechotą musiałabym na zlot wędrować, bo przwiezienie go komunikacją miejską z Wawy na Śląsk graniczyłoby z cudem, zwłaszcza, że byłaby jeszcze Sabina i toboły... A ja się nie czuje na siłach, by zostać cudotwórcą :wink: Miłej zabawy!
  10. No więc własnie, Katcherine ma rację. Z drugiej strony nie można tu pozostawić zbytniej dowolności, bo pseudohodowcy szybciutko stworzą swoje własne stowarzyszenia - krzaki :-? Trzeba by w ustawie zawrzeć warunki, jakie musiałaby spełnić organizacja, w której zrzeszani są hodowcy zwierząt - rasowych i nierasowych :evilbat:
  11. [quote name='Dina2']Ale to schronisko nie figurowało w innych bazach schronisk np. TOZ-u i OTOZ-u[/quote] To nie dlatego, że schronisko jest "dzikie", tylko dlatego, że te bazy są prywatne, a nie państowe i organizacje nie mają obowiązku ich aktualizować. Zalezy to tylko od dobrej woli TOZu i OTOZu, czy podawane na ich stronach dane są sczegółowe i aktualne, czy nie :wink:
  12. [quote name='mch'][quote name='asher']A za cóż Kalrę taka krzywda spotkała? :wink:[/quote] za całoksztalt i milosc do ojczyzny ;-)) ja tak uwielbiam się do niej przytulać i miziać ,a ona jak zło konieczne ,uchyla sie ,próbuje odsunąć. a przecież jestem taka grzeczna ;-) nalezy mi sie nagroda.[/quote] :lol: Jaka samokrytyka :lol: A ja miałam na myśli... namordnik :roflt:
  13. [quote name='malawaszka'][url]http://img215.echo.cx/img215/7299/p52500117ie.jpg[/url][/quote] :lol: Luna zawsze ma taką minę, jakby wciąż kombinowała, co by tu zmalować :lol: Łobuzica 8)
  14. A wiesz Runa, że chyba masz rację? :D W akim razie częśc mojej wypowiedzi powinna zamiast [quote name='asher']ewentualny mandacik przyjąć[/quote] brzmieć: [u]ewentualnego mandaciku NIE przyjmować[/u] :wink:
  15. [quote name='aneta']Asher - może morelka? Będą niedługo albo już są w Łodzi w Auricomus.[/quote] Jakoś do mnie nie przemawiają :wink: Poza tym , jak pisałam, to sprawa nie na już, w najblizszych latach nie planuję powiększenia stadka :wink: [quote name='aneta']A co do fryzur, nikt nie kaze psa trzymać w lwie, duże są wystawiane często w federale[/quote] Federał tez mi się nie podoba :oops: Najbardzej podobają mi się pudle zestrzyżone na krótko, z owłosionymi pyszczkami, wstawialiście tu takie zdjęcia. Dla was to pewnie profanacja pudla, ale de gustibus... etc, etc :wink: Ale i tak dziękuję za rady :wink: A teraz wracam do cichutkiego podglądania Waszego wątku 8)
  16. [b]Góral,[/b] dziękuje za odpowiedź :D Cieszy mnie to, że po ewentualnego szczeniora nie musiałabym jechac na koniec świata :wink: Co do jakości - to dla mnie sprawa drugorzędna. Na pierwszym miejscu byłyby psychika i zdrowie, bo marzę o psie, z którym wreszcie mogłabym pouprawiać jakąs dyscyplinę psiego sportu. Stąd właśnie moje zainteresowanie tą rasą, bo chyba nie ma drugich tak wszechstronnych i jednocześnie "łatwych" w prowadzeniu psów :fadein: A do brązów we wszelkich odcieniach mam ogromną słabość. No i lubię duże psy. A na wystawy i tak raczej byśmy nie jeździli, bo... jak to delikatnie ująć, żeby nikogo nie urazić... :hmmmm: [color=white]fryzury mi sie nie podobają[/color] :wink:
  17. [quote name='malawaszka']uulalaaa Asher ja mam przyjaciółkę barana i normalnieeee jakbym czasem wzięła i ...... piii piii piii :lol: :lol: :lol: ale ją kocham :D i Oliwia jest baranek :lol:[/quote] Ja mam kumpla barana. Tez mam go czasem ochotę przez kolano przełozyć, bo bywa straszny :-? Hamuje mnie tylko to, że ja niewiele lepsza :oops: :wink:
  18. [quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='asher']No dobra, spadam, bo od jakiegos kwadransa mam gościa a w swej gościnności ograniczyłam się do włączenia mu telewizora :wink:[/quote] :lol: Przełącz mu na jakiś interesny film i zajmij się dogo :lol:[/quote] na tvn chyba naga broń leci :D[/quote] Nie naga, tylko zabójcza :lol: Właśnie to sobie gość oglądał :wink: A teraz poszedł spać :D [quote name='adda']Uparta :evil: [/quote] No, a jak? Ja jestem zodiakalny baran, na dodatek z samiuśkiego prima aprilis... 8) We wszelakich horoskopach ta własnie cecha jest u baranów na pierwszym miejscu 8) A jako druga... słomiany zapał :lol:
  19. [b]Marta[/b], sliczne te bulki :angel: Dzięki za tyle superaśnych fot :angel: :evilbat: :wink:
  20. A za cóż Kalrę taka krzywda spotkała? :wink:
  21. No dobra, spadam, bo od jakiegos kwadransa mam gościa a w swej gościnności ograniczyłam się do włączenia mu telewizora :wink:
  22. No własnie po nic mi góral! Chce ślązaka i już :evil:
  23. [quote name='adda']Boś się na Ślunzaka zaparła :evil:[/quote] To na kogo mam się zaprzeć? Na górala??? :bigcry:
  24. [quote name='Olcia'][quote name='asher'][quote name='Olcia']Adda chyba normalnie sie przejedziemy na ten Śląsk, a tam się okaże że już wogóle nie ma żadnego slunzaka :D[/quote] Wymarli? :o[/quote] przykro mi Asher ale na to wygląda[/quote] :bigcry: Zostanę starą panną :bigcry:
  25. [quote name='Olcia']Adda chyba normalnie sie przejedziemy na ten Śląsk, a tam się okaże że już wogóle nie ma żadnego slunzaka :D[/quote] Wymarli? :o
×
×
  • Create New...