-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='elżbietarusos']Pozdrowienia dla Basi ,Wolfiego i mojej " awanturnicy" ( kłótnie IX grupa ) Asher[/quote] Hahaha, czuję się wyróżniona :roflt: :wink: Wzajemnie :D
-
Haha, Sota, nie przejmuj się :lol: Ja raz robiąc spaghetti zamiast makaronu odcedziłam sos :evilbat: :lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote][img]http://img150.imageshack.us/img150/7803/p82300082vt.jpg[/img][/quote]U talkin' to me maaaan??? :-? :roflt: Luna jest boska, no po prostu boska :lol: A kotek... całe szczęście u nas nie ma bezdomnych kotków, a nawet jakbym się na jakiegos natknęła, to i tak do domu bym go przywlec nie mogła... Mama może by to jakoś przełknęła, ale Sabina tym bardziej 8) Dosłownie 8)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Miałam się już nie odzywać, bo mi czasu szkoda... Ale jeszcze ten jeden raz to zrobię... [b]SH[/b], ja myślę, że pora dac sobie spokój. Z niektórymi osobami po prostu nie ma sensu dyskutować :wink: Zawsze będą mądrzejsi, zawsze będą mieli rację i zawsze to interlokutorowi będą zarzucali brak kultury wypowiedzi :wink: A jak nie zostaną właściwie zrozumieni, to tylko dlatego, że czytający jest mało błyskotliwy, broń boże dlatego, że wyrażają się niejasno... I samemu kipiąc emocjami, to innym będą zarzucali brak opanowania :roflt:
-
A ja już zjadłam :D Pyszne kanapeczki [img]http://www.urwisy.pl/upload/zdjecia/kanapki_009_m.jpg[/img] :eating:
-
Agnes, tak na logikę - żelatyna działa chyba podobnie, jak galareta z kurzych łapek... No bo przeciez żelatynę robi sie nie z czego innego, jak z kości :wink:
-
[quote name='aga1215']stół już nakryty [img]http://bi.gazeta.pl/im/3/2792/z2792993G.jpg[/img][/quote]:sabber: Boshe, jak mnie w dołku scisnęło!!! Ja dizś jeszcze NIC nie jadłam, a lodówka pusta... Lecę na zakupy :roll:
-
Łiiii, Ali nie ma, można pozasmiecać :evilbat: No to ja pierwsza, wklejam Ozzyego 8) [img]http://www.1077thebone.com/programming/rockline/images/ozzy.jpg[/img] A ode mnie też poczta wychodzi :roll: Mimo, że nie korzystam z programu pocztowego, tylko wiszą sobie na sererach... I też skanery NIC nie wyłapują :roll:
- 78403 replies
-
[quote name='Toller-Fox']Jednak w psim sporcie (mówię o obedience, agility, flyballu), nie chodzi o pieniądze, tylko o dobrą zabawę i możliwość zapewnienia ruchu i zajęcia psu. [/quote] Oj, zdziwiłabyś się, gdybyś się dowiedziała o co niektórym osobom uprawiającym z psem sport tak naprawdę chodzi :wink: Nie koniecznie są to pieniądze (choć czasem również i to wchodzi w grę), ale niektórzy mają jeden tylko cel - WYGRANĄ. Nie wazne jakim sposobem osiągniętą :evilbat: :wink: [quote name='Toller-fox'][b]Asher[/b] Nie udałabym się na wystawę, na jakiej jurorem byłby hodowca mojego psa.[/quote] Ale jak ma się to, do twojego poprzedniego postu, gdzie napisałas, że cieszysz się, iż nie ma jeszcze w Polsce sedziów- hodowców Twojej rasy? Ja zrozumiałam, że nie pojechałabyś z psem do żadnego sędziego, który jest zarazem hodowcą (nie koniecznie hodowcą konkretnie Twojego psa, bo to akurat jest jasne).
-
Haha, trzeba było zlot w Warszawie zrobić - pogoda piękna 8)
-
Dzięki dziewczyny :buzi: Właśnie nie bardzo wiedziałam, w jakim odstępie między antybiotykiem podawać jej Nutriplant... Beatko, Sabina niestety jest chora dość poważnie, a historia choroby jest opisana [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=18467&postdays=0&postorder=asc&start=45]tutaj[/url]. A ostatnio Sabina zgrała się z Manią, panie miały operację tego samego dnia :wink:
-
Bawcie sie dobrze :hand:
-
[quote name='carragan'][quote name='asher'][quote name='carragan']Ale tego to znam i uwazam,ze fajnie by sie z Malenstwem kompnowal :jumpie: :jumpie: :jumpie: Iiiiiii, ze mną fajniej :megagrin: Kto fajniej ? Malenstwo czy Russell ? :wink: 8) Obaj 8) Papa :hand:
-
[quote name='carragan']Ale tego to znam i uwazam,ze fajnie by sie z Malenstwem kompnowal :jumpie: :jumpie: :jumpie: Iiiiiii, ze mną fajniej :megagrin:
-
[quote name='carragan'][quote name='asher'][quote name='carragan'][quote name='asher'][quote name='carragan'] A po kie licho mi RC dla ONow ? Malenstwo jadlo wspanialego RC dla puppy gigantow :evilbat: [/quote] To tak w zastępstwie RC własciwego :lol: [/quote] Ha ha ha ja tam nie widze zadnego wlasciwego RC :wink:[/quote] No jak to? A Russel? :o[/quote] Russell Canin ? Nie znam takiego :wink:[/quote] Ja też nie... :lol:
-
[quote name='carragan'][quote name='asher'][quote name='carragan'] A po kie licho mi RC dla ONow ? Malenstwo jadlo wspanialego RC dla puppy gigantow :evilbat: [/quote] To tak w zastępstwie RC własciwego :lol: [/quote] Ha ha ha ja tam nie widze zadnego wlasciwego RC :wink:[/quote] No jak to? A Russel? :o
-
[quote name='HankaRupczewska']Asher, u Sabiny wszystko OK ??[/quote] Wygląda na to, że nieźle. Sucz czuje się dobrze, ale wciąż jeszcze na antybiotykach leci... O Haniu, ja cię wykorzystam medycznie, powiedz, czy jest sens podawać Sabinie probiotyk (tzn. preparat z tymi fajnymi bakteriami) teraz, czy poczekac do skończenia kuracji antybiotykowej? Bo tak na mój babski roum teraz nie ma sensu, bo przeciez antybiotyk i tak je wybije? :hmmmm:
-
[quote name='carragan'] A po kie licho mi RC dla ONow ? Malenstwo jadlo wspanialego RC dla puppy gigantow :evilbat: [/quote] To tak w zastępstwie RC własciwego :lol: A we wrzeńsiu w TVN będzie Gladiator :angel:
-
Kamila, przespac zawsze się możesz u mnie! Tyle, że ja teraz zapsiona jestem, no ale może dałoby się jakoś psy odizolować... A w ogóle to nie możesz w wawce jakiegoś miłego rotka wypozyczyć? U mnie na osiedlu jest Tiger, wobec ludzi wporzo, wobec psów zresztą też. Mogę pogadać z właścicielami 8)
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='malawaszka']co to jest LB??? :oops:[/quote] Leżenie bykiem.[/quote] :roflt: A Gezio i łoś ślicznie do siebie kolorystycznie pasują :D (Mania pasuje do wzystkiego, jak to mała czarna :wink: )
-
[quote name='aga1215'][color=violet][size=1]ja 16 skończyłam już tydzień temu :oops: [/size][/color][/quote]I dopiero teraz się chwalisz? :evil: Szybciutko imprezkę urządzaj!!! Ja przynoszę jako wkupne fiolecik :drinking: Wyżerkę :tort: Fanfary :BIG: I najleszpsze życzenia STU LAT I SPEŁNIENIA MARZEN!!! :buzi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA']Taa lubiasz, spotkanie chcialaś odwoływać bo ledwo deszczyk spadł, a nawet ciepło było :lol:[/quote] Nie ze względu na deszczyk, tylko ze względu na podróż metrem z Sabiną potraktowaną deszczykiem :evil: Zresztą, to nie była jesienna słota, tylko jakis marny wiosenny mżawek :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100']Asher, możemy sobie uścisnąć [b]słoń[/b] :lol: [/quote] No nie wieeeem... To ja już chyba wolę jaja astafa :oops:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hahaha, debest :thumbs: To ja wkleję coś, z czego Carr na pewno się ucieszy :evil_lol: Oto RC 8)