Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. A kysz Waszko, czarownico niedobra!!!! :evil: PIKA, nawet, jakbym se autko kupiła, to i tak bym nim nie przyjechała, bo prawa jazdy nie mam :wink:
  2. Chyba się do ciebie na jakiś obiad wprosze, bo widac, ze psom Twoja kuchnia służy :wink: :lol:
  3. Nooo, faktycznie widac różnicę :D A ślęcznie przy garach... Cóż, dziecku się nie ugotuje, mężowi się nie ugituje, ale psu zawsze :wink:
  4. Ja tam niczego [b]cukać[/b] nie zamierzam :roll:
  5. Oj, ja myślę, że wyżyje :wink: Saint, gratulacje! :klacz: Chwal się, jakby co :wink:
  6. Pół forum + jeden 8) Zobaczysz, znajdzie dom! A wiadomo co się stalo z poprzednim tematem? Koza fajna. Twoja? :lol:
  7. A mialybyście ochote trochę z psiakami poćwiczyć? Bo Sabinie by się przydał mały trening, a sama się jakoś zebrać nie mogę :oops: Ja chciałabym się zwłaszcza skupić na chodzeniu przy nodze, bo na codzień prawie nie używam smyczy i to niestety widać :roll: :oops:
  8. Haha, mówię ci, jako mieszkająca w bloku właścicielka dwóch owczarków poniemieckich, że wraz z przybyciem drugiego psa ludzie przestają słać głupie docinki, a zaczynają grzecznie schodzić z drogi :lol: Pewnie wychodzą z założenia, że wariatom trzeba ustępować :wink: A jeśli już ktoś coś mówi, to tylko żeby pochwalić, że dwa psy razem wyglądają rewelacyjnie :fadein: [b]Jahu[/b], pewnie jesteś zajęty bardzo, ale pisz co słychac u klusek!!! 8)
  9. [quote name='Vidge']Ja się wkurzyłam,bo z tego co pamiętam,to za duże stężenie mocznika w ogranizmie jest niekorzystne,a do tego prowadzi przetrzymywanie moczu między innymi[/quote]Toteż pies Sainta nie przetrzymywał :wink:
  10. [b]PIKA,[/b] to nie żadna usterka Dogomanii, dobrze widzisz, do was się chcę wprosić :lol: [b]Maga[/b], ja tylko Sabinę bym wzięła, bo Bugajski ma chorobę lokomocyjną :roll: Sabiny chyba Leon nie zeżre co? :wink: Ale nawet gdyby były oba - Boogie nie z tych, co szukają zwady. Raczej Sabina jest bardziej bojowa, ale na obcym sobie terenie nie fika za bardzo :wink:
  11. [b]Agnes,[/b] żeby się przekonać, musisz sama spróbować. Niniejszym oświadczam, że nie umawiam się z tobą na spacery w odludne miejsca :scared: :lol:
  12. Czytałam na "Agility", że szukano chętnych do trenowania w Krakowie, żeby wspólnie urządzić tor. Może inicjatywa sklęsła, bo chętnych brakowało? :wink:
  13. [b]Maga[/b], ale ty wiesz, że jak już upieczesz to drożdżowe i ono nie daj Bóg wyjdzie, to ci się TZ rozbstwi? :evilbat: I będzie chciał więcej, [size=6]więcej,[/size] [size=7]więcej!!!![/size] :evil_lol:
  14. Piękne sa te mahoniowe serdelki :iloveyou:
  15. Gosia, dwa to wcale nie za dużo, tylko w sam raz :wink: Maluchy piękne, zwłaszcza pręguski :loveu: Gratulacje dla mamusi, tatusia i dziadków :drinking: :lol:
  16. Super :multi: Nareszcie psisko może pobiegać. I nic dziwnego, że zasuwa jak struś pędziwiatr, przecież musi sobie powetowac stracony czas :wink:
  17. Pozazdrościłam wam tych wspólnych spacerów i zamierzam się na jakiś wprosić :oops: Co wy na to? Może zrobiłybysmy przy okazji jakąś małą sesję szkoelniowa naszym matołkom? Na przykład w najbliższy weekend? 8)
  18. Brawo :klacz: Zawsze mi się wydawało, że ta rasa świetnie sprawdzałaby się w agility. Ale chyba niewiele ich po torach biega... A szkoda :wink:
  19. Siostra, no wex mnie nie strasz :evil: :wink: Myslisz, że buldożek pasowałby do dwóch owczarków poniemieckich? :hmmmm: :lol:
  20. Też się nie zamierzam kłócić :wink: Moim zdaniem metody zastosowania przez Sainta można rozgrzeszyć "dobrem nauki", Twoim nie. Możemy dyskutować, ale i tak pewnie sie nie dogadmy, więc dajmy spokój :wink: Chciałam tylko zaznaczyć, że leki, kosmetyki, detergenty, jedzenie (to ludzki i to psie), zdobyczne nauki... no generalnie dużo rzeczy - służy dziś nam ludziom tylko dlatego, że kiedyś jakieś zwierzę nacierpiało się w laboratorium... To smutne, ale przecież kiedyś nie było alternatywy... I to, że jakiś koncern obecnie nie testuje swoich produktów na zwierzętach nie oznacza, że nie korzysta z efektów badań przeprowadzanych w przeszłości, przez kogoś innego...
  21. Ech... Pokręcona historia... Cieszę się tylko, że są na forum zdjęcia tych parapetów :evilbat:
  22. :o Rany, Waszka, do głowy mi to nie przyszło :o Choć własciwie w tej sprawie chyba juz nic mnie nie zdziwi :evil: 0X
  23. Nie nie nie!!!! Ja STANOWCZO PROTESTUJĘ przeciwko tej galerii!!! :placz: Tyle słodkosci na raz to stanowczo dla mnie za dużo!!! :placz: Normalnie sie ropłynęłam.... Ja nie wiem, co te paskudy w sobie mają. Przecież obiektywnie patrząc uroda nie grzeszą... A jednak jak sie na nie patrzy, to się człowiekowi ciepło koło serca robi... :iloveyou: Dobrze, że te stwory takie małe są, a ja lubię duże psy. Bo inaczej zabuldożkowałabym się na amen 8) :wink:
  24. Dopiero wysłalam :wink: Masz? Kurde, zaabsorobowana śledztwem zapomniałam w imieniu boorków podziękowac za buziaki :wink:
  25. [b]Haniu[/b], jak to nie ma? :o No przeciez wstawiłam zdjęcie... [b]Waszka[/b], masz priw...
×
×
  • Create New...