Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='Teklunia']o matko, jakie kroliczek przesliczny!!! :D A rzesy t oma takie, ze tylko pozazdroscic :oops: 8)[/quote]No własnie, kurna, po co chłopu takie rzęsy? Mnie je Bozia mogła dać :roll: :cry: :wink:
  2. [quote name='SAWA']Nawet jak się krztusi ,to po pewnym czasie zacznie normalnie rozgryzać .Ja mam zawsze to samo po zimie .W zimie dostają namoczoną ,bo nie mogą mieć dostępu do wody (zamarza) Na wiosnę zaczynam dawać suchą i wtedy przez kilka dni się krztuszą ,aż dojdą do wniosku ,że lepiej rozgryzać[/quote]Tiaaaa? :icon_roc: Moja Sabina jakos nie wyciąga takich wniosków :lol: Chyba ze trzy 20 kg worki Acany L&R zeżarła ciągle się krztusząc, bo granulki są tak małe, że ich nie rozgryza, tylko wsysa... :roll: W końcu poszłam po rozum do głowy i po nabyciu Acany Adult Large (granulki mikroskopijne :-? ) - zaczęłam namaczać. Zauważyłam, że po namoczeniu zapach karmy bardzo... zyskuje na intensywności. I chyba to namaczanie właśnie (zwykłą wodą) sprawiło, że się do karmy i Bugajski przekonał, mimo, że wcześniej stojąc nad miską z suchym żarciem minę miał, jakbym mu pół rodziny wymordowała, wcielenie wyrzutu sumienia :roll: Oba psy namoczoną karmę zjadają z prędkocią światła. A do gryzienia dostają bonusy - Boogie surowe kości, Sabina jakieś suszone ścięgna, uszy i gryzaki ze skóry.
  3. Ja was pogodzę i Agacia i Sarcia mają brzuszki jak małe papiki :lol: Agga, będziecie przy okazji sterylizować?
  4. aś :wink: [quote][b]Załącznik do uchwały Nr XXXIII/756/2004 Rady m.st. Warszawy z dnia 8 lipca 2004 r. Szczegółowe zasady utrzymania czystości i porządku oraz wymagania wobec osób utrzymujących zwierzęta domowe w zakresie bezpieczeństwa i czystości w miejscach publicznych na terenie miasta stołecznego Warszawy[/b] § 23 [list][color=darkblue]1. Na tereny przeznaczone do wspólnego lub publicznego użytku psy mogą być wyprowadzane tylko na smyczy, [u]a agresywne nadto w kagańcach.[/u][/color] 2. Zwolnienie psa ze smyczy dozwolone jest tylko w miejscach mało uczęszczanych i pod warunkiem, że pies ma kaganiec, a właściciel (opiekun) ma możliwość sprawowania bezpośredniej kontroli nad jego zachowaniem.[/list][/quote] Jeśli więc twoje haszczaki nie są agresywne, to nie musisz zakładać im kagańców :wink:
  5. [b]Draczyn[/b], nie zamierzam po raz któyś z kolei z Tobą na ten temat dyskutować. Swoje zdanie już wyraziłam - nawet najbardziej szczytny cel nie usprawiedliwia robienia z DGM bokserskiego ringu i zaśmiecania topikow wypowiedziami zupełnie nie na temat, mającymi na celu tylko i wyłącznie "dowalenie" osobie, która zwalczasz :roll:
  6. [size=6][color=orange][b]Sabinko[/b][/color][/size], [img]http://www.gifownik.pl/zmienione/4.gif[/img] :drinking:
  7. [quote name='Draczyn']Nawet sama założycielka tematu miala mi za zlę, gdy krytykowałam jedną z typowych rozmnażalni.[/quote]Oj, Draczyn :roll: Nie miałam ci za złe, za to, że krytykujesz (zwłaszcza, jesli nic o krytykowanej osobie nie wiem, nei jestem więc w stanie wyrobic sobie zdania, kto ma rację), [b]ale za sposób w jaki to robisz[/b] :roll: No wybacz, ale zamienianie każdego jednego tematu w idiotyczną pyskówkę może w końcu innych użytkowników, niezaangażowanych bezpośrednio w waszą kłótnię, zirytować :-? Czytać się tego nie dało!!! :roll:
  8. Agnes, a ten rzeznik to gdzie? na ursynowie? Dasz namiar na priw?
  9. Aaaaa! To ok! Bo myślałam, że to jakis wątpliwy komplement :wink:
  10. [quote name='Just-tea'][i]Karma dostarczana jest w ciągu dwóch dni roboczych, między godziną 9.00 a 20.00. Zastrzeżenie godziny dostawy możliwe jest za dodatkową opłatą w wysokości 20 pln po stronie kupującego. W przypadku odmowy przyjęcia paczki, kupujący pokrywa koszty wysyłki w kwocie 30 pln[/i]." Mam pytanko czy jak kurier dostarczy paczke a mnie nie bedzie w domu to tesh dochodzą jakies dodatkowe koszty?? wczesniej tak nie bylo ale teraz po tych zmianach, pytam tak profilaktycznie... :roll:[/quote]Na chłopski rozum wychodzi, że tak :roll: Super, trzeba brać urlop, żeby Acanę kupić :-? Mam nadzieję, że można po prostu i za darmo dogadać się co do terminu dostawy bezpośrednio z dystrybutorami... Ja mam jeszcze jedno pytanie, skąd w polskim tłumaczeniu składów karmy wzięła się "mączka z mięsa kurcząt", skoro na stronie kanadyjskiego producenta w składach widniej "chicken meal" co znaczy mączka z kurcząt?
  11. [quote name='NigdyNigdy']Moje psy chodzą na smyczy i NIE będą chodzić w kagańcach tak długo, jak spotykać będziemy na spacerach psy biegające luzem. Brak kagańca dwukrotnie uratował- nie boje się użyć tego określenia- życie moim psom i gotowa jestem bronić swoich racji choćby mi mieli mandaty wlepiać. Gdyby wszyscy prowadzali swoje psy "chociażby" na smyczy.... Ehhhh.... Rozmarzyłam się.... :roll:[/quote]Mieszkasz w Warszawie, a więc póki trzymasz psy na smyczy to NIE muszą chodzic w kagańcach :wink: Mandatu za to nie mają prawa ci wlepić, a jak będą próbować, to nie przyjmuj, a sprawę w sądzie grodzkim wygrasz bez problemu :wink:
  12. Co do czapeczki, to częstuj sie bez zahamowań, ale co u licha znaczy słowo "roztomiły"? :lol:
  13. [quote name='Sabina1']Istnieje też naprawde moja moherowa czapeczka, która sobie wczoraj kupiłam Asherku [b]roztomiły[/b] :evilbat:[/quote] :hmmmm: :niewiem:
  14. [quote name='Sabina1']Właśnie doszłam do wniosku, że z pewnościa zaczniecie mnie podejrzewać o schizofrenię. Najpierw występuję jako Sabina, potem wmawiam wszystkim, że jestem Wyżłunia, na koniec oświadczam wszystkim, że jednak Maria :lol: :lol: :lol: . Przypomina mi to topik o wirtualnym dogu - widmo :evilbat: .[/quote]Tylko Caro wydaje sie byc niewidmowy. Sa naoczni świadkowie, że istnieje naprawdę :lol:
  15. [quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']A teściowa nie mogłaby nowego kocyka podarować 8)[/quote] a jak mam wytłumaczyć potrzebę posiadania kolejnego kocyka? :-? 8) TZ mi powiedział, że ów kocyk, skonsumowany przez Leon, to niemalże pamiątka rodzinna, zakupiony chyba przed wojną jeszcze :-? :lol:[/quote]No to chyba miał święte prawo w końcu sie rozleciec, nie?
  16. [quote name='Teklunia'][quote name='Maga100'] [b]Chciałam wam zakomunikować, ze kocyk teściowej dokonał żywota 8) [/b] Jak już był tylko w 1001 drobnych kawałeczkach, to powędrował do kosza. [/quote] cos mi sie zdaje, ze jeszcze przez pare lat bedziesz znajdowac fragmenty kocyka pod meblami :lol:[/quote]Zaprawdę uważasz, że Maga tak szczegółowo sprzątać będzie? 8)
  17. [quote name='Maga100'][quote name='mmbbaj'] Mnie to wygląda na chorobę sierocą :cry:[/quote] nie dajcie się nabierać :-? On ma do perfekcji opanowane takie minki 8)[/quote]Ale jakos się musiał ich nauczyć... :evilbat:
  18. asher

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    [b]Hondik[/b], lovely szczylkas :lol: I mean puppies :wink: :angel: Zwezda is the best!!! :angel: [b]Acroba[/b], twoje szczylkas tez są lovely!!! :lol:
  19. [quote name='Maga100']Jestem, jestem, ledwo zyje :-? Jakoś na nic nie mam czasu, a dzisiaj jeszcze w dodtaku boli mnie głowa :-? [/quote]Ech, ta robota cię wykończy! :roll: [quote name='Maga100'][b]Chciałam wam zakomunikować, ze kocyk teściowej dokonał żywota 8) [/b] Jak już był tylko w 1001 drobnych kawałeczkach, to powędrował do kosza. Oczywiście jednak, Leon natychmiast wziął sobie - tym razem - stary ręcznik. Nie może się od niego oderwać :-? [img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/XII-7-4.jpg[/img] [img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/XII-7-1.jpg[/img] [img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/XII-7-2.jpg[/img] [img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/XII-7-3.jpg[/img][/quote]Nie dość, że ma lumbago, to chyba jeszcze i nerwicę natręctw? :(
  20. [quote name='dbsst'][quote name='Agga'][b]dbsst[/b] agacia kazała cię w Twoje elfie uszko cmoknąć :calus:[/quote] hehehehe moje kochane Elfie Uszko :D :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:[/quote][b]Debest,[/b] a wiesz, że jak tę śliczną dziewczyneczkę przed chwilą zobaczyłam (po raz pierwszy, bo nie nadrabiałam zaległości w Sarciowej galerii, Agga wybacz :oops: ), to miałam identyczne skojarzenie? :o Normalnie podrasowac jej uszka w Photoshopie i za elfika może robić :angel: :angel: :angel: [quote][img]http://img224.imageshack.us/img224/8711/mikolaj0119ji.jpg[/img][/quote]Dwa niewiniątka :evilbat: :lol: A Sarcia kochana :buzi:
  21. [quote name='Sabina1']Osobnicy opluwający moje czyste zupy nie sa zaproszeni :evilbat:[/quote] No to tym bardziej nie ma znaczenia, gdzie poczęstunek podasz :lol: Tylko obfoćcie tę imprezę w łazience!!! :lol:
  22. Hania naciągnęła na głowę mikołajkowy prezent od boorków i pognała do Torunia na sabat [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wiedzma.gif[/img] :evilbat:
  23. [quote name='Lucy*'][size=1]Strasznie mi się te reklamy Heyah podobają :roflt: :roflt:[/size][/quote]Mne też. Ale MumioPlus lepszy :cunao:
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='asher'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='asher'][quote name='Alicjarydzewska']A na forum szkolnym to dziecko ma nick..........Moherowy Transporter 8) , a klasowe pseudo to ..............Rydzyk 8) :lol: :lol: :lol:[/quote]Zobaczysz, jeszcze księdzem zostanie... 8) :evilbat:[/quote]oj Asher nie znasz mojego dziecka :lol: :lol: :lol: :lol: toż to inny biegun 8) :lol:[/quote]Teraz tak, ale za te kilka lat...? Może mu się biegun odwrócić 8) :lol:[/quote]mówi , że są 2 rzeczy których nie zrobi :lol: nie zapali papierosa i nie będzie klechą :lol:[/quote]Ale przecież teraz jest w okresie buntu i naporu. To potem mu się wszystko to, co teraz twierdzi - odmieni 8) :lol:
  25. [quote name='Sabina1']Chyba zjemy w łazience.[/quote]Nie ważne gdzie, ważne, żeby śmietana była 8) :lol: :wink:
×
×
  • Create New...