-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Załącznik do wymogów hodowlanych dla rasy owczarek niemiecki: [COLOR=#005633][SIZE=1][B]OWCZAREK NIEMIECKI [/B] - wynik badania na dysplazję: A, B - testy psychiczne - szkolenie IPO I - psy oraz suki (urodzone po 30.06.2000 r.) - przegląd hodowlany [/SIZE][/COLOR][URL="http://www.zkwp.pl/regulaminy/przeg_ON.html"][SIZE=1][COLOR=#0000ff](Regulamin)[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=1][COLOR=#005633] - wiek reprodukcyjny: psy 24 m-ce, suki 18 m-cy - dobrowolnie: licencja i próby wytrzymałości[/COLOR][/SIZE]
-
Fimy mi się nie otwierają :placz: Cudnie, że mieliście taki miły spacer, że Pagaj mógł się popluskać w jeziorku :loveu: Pagajku ludzki, a czy Pagajek psi dostaje jakieś kroplówki? Bo skoro on tak źle przyswaja pożywinie, to nic dziwnego, że jest słabiutki :sad: I ślicznie Pagajkom dziekujemy za świąteczne życzenia :) Poświątecznie razem z burkami życzymy Wam wszystkiego najlepszego!!!
-
Nie cierpię biegać!!!! :shake: Uwielbiam chodzić, ale bieganie to koszmar... :placz: :mad:
-
Lazy jest bliżej do Niemiec :razz:
-
[quote name='LAZY']Maja w zasadzie takie same wymogi jak ON (z tego co pisze na stronie ZONDu).[/quote]Nie do końca. Jest zapis o wymogu prześwietleń na dysplazję, ale nie ma słowa o tym, ze psy z takim, to a takim wynikiem nie moga być dopuszczane do hodowli. Zapytaj też hodowców jak dokładnie wyglądaja testy psychiczne.
-
[B]Lazy,[/B] a masz jakies szanse, żeby pojechac do hodowli, zobaczyć szczeaki i choćby ich mamusie na żywo? BTW, czy donki mają jakieś testy psychiczne? Acha i zwróc uwagę na dysplazję, regulamin ZOND każe co prawda prześwietlać, ale wynik nie ma znaczenia przy uzyskaniu uprawnień hodowlanych... :roll:
-
[quote name='ayshe']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: gosiu-na migi sie z nimi dogadasz.ale faktycznie mieszkanie z 3 niemcami i 1 austryjakiem moze czlowieka wykonczyc psychicznie:razz:[/quote]Niezłą komunę tam u siebie masz :lol: [B]Gosiu,[/B] Sabina też się boi niufów. I czernyszy.Generalnie wszystkiego co duże, czarne i kudłate :lol: A do dogów sie przyzyczaiła, bo prawie codziennie odbywa spacerki w towarzystwie takiego qnia. Na początku trochę się czuła niepewnie, ale szybko się zorientowała, że qń tylko z wyglądu jest groźny, a psychicznie przy niej wysiada ;) I ja tez polecam adopcję starszych suk :cool1:
-
Lazy, Ina ma u siebie w hodowli psa z Kwiatowego Dworku, czarnego. A od Aleksandry jest mój znajomy Hagan, całkiem sympatyczny pies :)
-
No niestety, owczarków i owczarkopodobnych w potrzebie jest od groma i ciut ciut :shake: Słuchajcie, mam psychicznego psa :stupid: Mój Bugajski czuje miętę do... dogów niemieckich :stupid: Jak nasz znajomy Leon Sabinę na spacerze ofafluni, to Bugajski świra dostaje i chce ją kryć :stupid: Lata jak głupi za naszym znajomym Tadziem (imiona nieco mylące, pisze oczywiście o DN :lol: ). A dzisiaj zakochał się w Jo-jo :stupid: No porąbany jest, jak babcię kocham :tard:
-
Betty, ale to nie te "naturalne", nie czyszczone są na surowo szkodliwe, tylko te nieśmierdzące - te, które się w sklepie kupuje i od razu do garnka wsadza...
-
Zakla, w tym tygodniu początkujący odrabiają w piątek Wielkanoc ;) A jak wy, to nie wiem.
-
[quote name='Pafka']Wcześniej myślałem że każdy hodowca to ma bzika na punkcie danej rasy i dlatego ją hoduje i ze nie da zrobić krzywdy psu i jest miłośnikiem zwierząt itd.[/quote]Każdy tak kiedyś myślał :lol: ;)
-
A ja gdzieś czytałam, że Szarika nie grały ONki, tylko owczarki wschodnioeuropejskie :hmmmm: A to zdjęcie ogara, to oczywiscie żart ;)
-
Ale za to płaszczak :lol:
-
[B]Aniu[/B], mam nadziję, ze się na mnie nie obrazisz, wkleiłam to zdjęcie na owczarki niemieckie (w formie cytatu, więc wiadomo czyje ono ;) ). Bo jest rewelacyjne!!! :ylsuper: :lol: :lol: :lol:
-
Tak a propos Szrika :lol: :lol: :lol: [quote name='Ania W'][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3236/szarikczb1lb.jpg[/IMG]l Tak miał wyglądać Szarik!!! Jednak ze względów politycznych (oczywistych skojarzeń ze szlacheckim pochodzeniem tej wspaniałej rasy) wybrano owczarka niemieckiego z NRD.[/quote]
-
[quote name='diabelkowa']tydzien temu ponad mielismy 1 kleszcza w zyciu i ja zdolne dziecko wyjelam i do teraz Loganek ma taka bule .... :([/quote]Oj, obserwuj, czy nie robi się tam odczyn zapalny, albo czerwony placek. Placek to znak, że mogło dojśc do zakażenia boreliozą, ale to na szczęście dośc rzadka w Polsce choroba odkleszczowa. Dezynfekuj mu tę gulkę spirytusem salicylowym, a jak nie zniknie - to do weta... Zazwyczaj takie gulki po paru dniach znikają...
- 78403 replies
-
Jak milczałam??? Ktoś tu wybiórczo czyta :icon_roc:
-
[quote name='ayshe']:grins: :x-mas: :tree1: :x-mas: NIE MA:cunao: :drinking:[/quote]Nie wierzę!!! I już!!! :madgo: Piwa bym się napiła... A nie mam :shake:
-
[quote name='Alfa147']W moich oczach mój pies jest najlepszy, ukochany jest mym najlepszym przyjacielem.[/quote] I tak trzymać!!! :thumbs: [quote name='Alfa147']Zapytałam sie czy cos da się z tym fantem zrobić choć sama sadze że nie jest to konieczne. Ale chciłąm się zapytac specjalistów i dostałam odp od Gazuśa i dowiedziłąm sie że tak nie wolno, nie wiedziłąm o tym. Watek chyba można zamknąć , przez to iz nie widziłam że nie można nic zrobic z tą małą wadą otrzymałam nie przyjemne kometarze pod postami, wycofałam się i twierdze tak jak wy. :p[/quote] No niestety - można "coś" zrobić z taką wadą. I niektórzy tak robią :angryy: Odpowiedz sobie na pytanie - czy kupiłabys szczeniaka od hodowcy, jeśli wiedziałabyś, że ten człowiek oszukuje na wystawach? Bo ja nie :shake: W niektórych krajach, w których kultura kynologiczna jest na wyższym poziomie, niż u nas, hodowcy nie ukrywają wad swoich psów. Ba! Piszą o nich wprost na przykład na swoich stronach internetowych. Marzy mi się, żeby kiedyś i u nas tak było... [quote name='Alfa147']Pierwszy raz mam rodowodowego psa i nie wiem tylu rzeczy co Wy...[/quote]Ja w ogóle nie mam rodowodowych psów ;) Pozdrawiam Cię serdecznie. Wygłaszcz swoją sunię :) I wybacz, że tak ostro ci odpowiedziałam. Mam nadzieję, że rozumiesz, dlaczego ;)
-
[quote name='ayshe']asher-milka.......:razz: ......[/quote]Ktoś tu plotki rozsiewa :mad: Muszę sprostować! PIWO... ... i milka :lol:
-
Moich się czepiają. Dlatego tym bardziej sie dziwię, że teraz jest ok, mimo, że tereny zakleszczone, a psy niezabezpieczone :hmmmm: Może dzieje się tak dlatego, że chodzimy na spacery w nietypowych godzinach, czyli wtedy, jak się największa fala piesków przez okolicę przeleje - może one zabierają większosć kleszczy ze sobą, i dla moich juz nic nie zostaje? :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='ayshe']onki nie beda mialy charakteru wyamrzonego cywila czy szariczka:cool1: .postaci onka zapamietanej z dziecinstwa czy mlodosci.bernardyny nie rodza sie z barylka na szyji rowniez:lol: .[/quote]Jak jeszcze napiszesz, że nie ma świętego Mikołaja, to się chyba załamię :placz: :diabloti:
-
[B]Betty[/B], koprofagia to dość złożony problem, niekoniecznie żywieniowy. Jeśli miałyby pomóc żwacze, to i suszone by pomogły. A podawanie suszonych hcyba tak się znowu z BARFem nie kłóci? ;) Przeszukaj forum, ktoś (bodajże MB) wklajał gdzieś obszerny opis jakie moga być przyczyny zjadania odchodów przez psa i jak sobie z tym radzić. (o ile się nie mylę wklejał go w dziale "teriery typu bull", bo ktoś tam założył wątek o kupożernym bulu ;) ). [B]coztego[/B], mama raczej nie pozna, że penis, to penis. Mój tata nie poznał. Ale mu powiedziałam :evil_lol:
-
Fotki naszych psiaków (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
asher replied to doddy's topic in Owczarek niemiecki
Widzę, że się chłopaki świetnie dogadują? :multi: