Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Buuu, no co za paskuda nieużyta, nie chce mi pomóc w szkoleniu :placz: To wsadź sobie teraz do kieszeni jakieś rękawiczki, albo cokolwiek, tak, żeby przeszło twoim zapachem :modla:
  2. [quote name='jo-jo']My będziemy jedynie w kantarze pasuje :diabloti: ?[/quote]Ale twój to jest cielątko niuńkowate, w przeciwieństwie do Sabć (obu) :diabloti:
  3. [quote name='jo-jo']Kochana ale ja takowych nie mam :evil_lol: Chcesz żebym odstraszała wszystkich na około ?:diabloti:[/quote]Nie powiesz mi chyba, że u ciebie w domu codziennie pierze się skarpety? :evil_lol: Marsz do kosza z brudną bielizną i wyjmować mi parkę dla burków :mad: :diabloti: :modla:
  4. [quote name='PIKA']Noo przez pierwsze 15 minut jak się niegłodna okaże :evil_lol: ;)[/quote]Oj, Piko kochana, nie. Pamiętaj, że nasze suki ostro się ścięły, więc teraz naprawdę niewiele będzie trzeba, żeby ponownie wzięły się za łby... :shake: Jojkowa, pewnie, że ściągaj Achilla. Jak dla mnie to może być i 17. 30 na przykład, PIKA, Maga, co wy na to?
  5. [quote name='Maga100'][B]nie wrócił :lol: [/B] [B]Myślę, że przeczekuje aż mu pewna substancja przestanie w żyłach krążyć :lol: [/B][/quote]Albo po prostu napawa się cudownymi chwilami bez prywatnej zołzowatej baby :lol:
  6. Oddaj, oddaj, Bugajskiemu założę i będę się znęcać :multi: :diabloti: A o Leonka się nie bój, moej burki są zmęczone śladami, a a je będę dalej męczyć (nooo weź ze sobą skarpety, proszę prosze proszę!!!!), a Saba Pikowa też pewnie będzie w kagańcu :lol: A Jojek (o ile będzie) do bitki niewyrywny ;)
  7. Jojkowa, pamiętaj, że dzisiaj o 18 masz zabrać ze sobą na pola nieświeże skarpety :evil_lol:
  8. Witamy sąsiadki :hand:
  9. [quote name='PIKA']oprocz tych co na nogach :diabloti:[/quote]To zdejmiesz :diabloti: :diabloti: :diabloti: Maga, no nie zachowuj się, jak nie powiem kto :diabloti: Przyjeżdżaj! Kolczatkę byś mi oddała :cool3:
  10. Maga, TZ już wrócił, czy zgubił się na dobre? :lol:
  11. [B]Kiwi[/B], nie jestem weterynarzem, a w kwestii sterylizacji przed pierwszą cieczką opieram się [U]nie tylko[/U] na suchych badaniach naukowych, ale również na tym, że na zachodzie jest to [B][U]praktykowane[/U][/B] z powodzeniem od kilkudziesięciu lat. Jak dotąd negatywnych skutków nie zauważono, bo gdyby zauważono, to przestano by to praktykować. A jakoś nie przestają... Dlatego jeśli ktoś twierdzi, że wczesna sterylizacja jest szkodliwa - pytam na jakiej podstawie tak twierdzi. I jeśli pada odpowiedź, że właściwie to na żadnej, to ja takiej osobie nie ufam w tej kwestii... I z całym szacunkiem dla Rybon, ale doświadczenie ma jednak chyba mniejsze, niż kilka w sumie pokoleń weterynarzy na Zachodzie? Kolejna sprawa to taka, że ja dla swoich zwierzaków będę wybierała takiego lekarza, który jest w miarę na bieżąco z publikacjami naukowymi, a nie tego, który takowe lekceważy. Właśnie z takich powodów, o których ty Kiwi piszesz. Bo bycie na bieżąco z doniesieniami naukowymi wcale nie musi oznaczać, jak tu ironizuje Rybon, że jest się fatalnym praktykiem... Nie wyobrażam sobie leczenia moich psów u kogoś, kto skończył studia 10 - 20 lat temu i nie aktualizuje swojej wiedzy. Nie mam tu konkretnie Rybon na myśli, pisze ogólnie. Bo weterynarze, w przeciwieństwie do ludzkich lekarzy po zdobyciu praw do wykonywania zawodu wcale nie muszą się na bieżąco doksztacać. na szczęscie niektórzy mimo to chcą.
  12. [quote name='Pysia']No...Ja bym miała problem znaleźc sobowtora do testowania bo TZ ma Juliusz na imie :evil_lol: A z Grzeskiem nie ma problemu :evil_lol:[/quote]Czy ktos tu imputuje, że Grześki są pospolite? :mad: Maga, zaciekawiłaś mnie, czego ty możesz chcieć od Grześka i to na dodatek mojego? :hmmmm:
  13. Jojkowa, zastanowię się :evil_lol: A skarpety weźmiesz? :diabloti: A serio, ok, gdzie się spotykamy? [B]Maga, Pika,[/B] przybywajcie :multi: tylko z góry zapowiadam, że do siebie was za chiny nie zaproszę, bo moje mieszkanie w tym stanie nie nadaje się do podejmowania gości :diabloti: Acha, weźcie ze sobą ze dwie trzy przechodzone skarpetki, albo nie całkiem świeże rękawiczki (swoje! nie tzta, czy inego sąsiada :diabloti: ), bo zatrudniłabym was do deptania śladów, co? :cool3:
  14. [quote name='Maga100'][B]Hmmmmmmmmmmmmm[/B] [B]A to ty masz jakiegoś osobistego Grzegorza?[/B] [B]Hm[/B][/quote]Hmmmm... A co? :lol:
  15. Jojo, zawsze musi być ten pierwszy raz :evil_lol: Maga, odchodzę, idę śnić o kulach, choć nadal łudzę się, że może przyśnią mi się owale... :modla:
  16. [quote name='Alicjarydzewska']:p[B][I]tropiciela rybaka :evil_lol:[/I][/B][/quote]Aaaaa :lol: Dzis byłam w sztormiaku, który jakimś cudem był w mojej szafie, ale oczywiście nie padało :lol:
  17. [quote name='jo-jo']Rany jakie tu słowa padają :diabloti: Ciekawa jestem kiedy o mnie zacznie tak mówić 8)[/quote]Ty się nie zajmuj słowami, tylko skarpety na jutro szykuj! :diabloti:
  18. [quote name='Maga100'][B]Nawet do celów naukowych??:crazyeye: [/B][/quote]Do zadnych, oprócz moich własnych, osobistych :cool1:
  19. [quote name='Maga100'][B]hehehe.[/B] [B]Stosuję terapię moja droga. KULKOWĄ. :diabloti: :diabloti: [/B][/quote]:crazyeye: Nie dośc, że zołza, to jeszcze szarlatanka :crazyeye: [quote name='Alicjarydzewska'][SIZE=4][SIZE=2] Asherku i jak strój skompletowałaś :razz: [/SIZE][/SIZE][/quote]Yyyy, jaki strój? Bo nie łapię :oops:
  20. [quote name='Maga100'][B]Kulka kulka kulka. Straszna kulka. KULKA. K u l k a. Kulkakulkakulka.[/B] :diabloti:[/quote][COLOR=magenta][B]Zołza zołza zołza. Straszna zołza. ZOŁZA. Z o ł z a. Zołzazołzazołza. Z O Ł Z A Z O Ł Z O W A T A[/B][/COLOR] :angryy:
  21. [quote name='PIKA']a znasz jakiegoś cobym mogla sprawdzic organoleptycznie ? :evil_lol:[/quote]Znać znam, ale sprawdzić nie dam :nono:
  22. [quote name='Ewa-Jo']od kiedy??????:evil_lol::crazyeye::eviltong:[/quote]Od urodzenia :obrazic:
  23. [quote name='Maga100'][B]Kulka była STRASZNA. Nie suwałaś liniami papilarnymi, tylko toczyłaś kuleczkę. Oczywiscie ona nigdzie się nie toczyła, ale tak jakby tak. Wierz mi, że to cię naprawdę powinno POCIESZYĆ. [/B][/quote]JUŻ JESTEM POCIESZONA, NAPRAWDĘ!!! Już mi nie opisuj tej strasznej kuli, bo jeszcze mi się przyśni :placz:
  24. [quote name='Ewa-Jo']jeszcze jedno pytanko czy jakieś wzmacniacze brać??:lol:[/quote]Ja tam nie wiem, ja jestem grzecna dziewczynka :diabloti:
  25. [quote name='Maga100'][B]Łączę się z tobą w bólu.[/B] [B]A pamiętasz? Pierwsze notebooki miały kulkę, a nie touchcośtam. Jeszcze gorsze - jeżeli cię to pocieszy [/B][/quote]Nie pamiętam :shake: Nie pocieszy :shake:
×
×
  • Create New...