Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Taaaa, śmiejcie się, śmiejcie :placz: A ja z treningu na trening zamiast być coraz bardziej zadowolona - jestem coraz bardziej załamana... :shake: Moje burki są ospałe, rozlazłe, rozczłapane i nic im się nie chce, idzie się załamać :placz: Na śladzie Bugajski robi sobie przerwę na siku, Sabina na leżakowanie i podgryzanie trawki... Echhh, takie mam poczwarki poniemieckie :roll: Ale ja im się nie dam! Za jakąś godzinę, jak im się chrupki w brzuszkach uleżą - ponownie lecimy na ślady. Siódme poty z darmozjadów wycisnę :mad: :evil_lol: ;)
  2. Hihih, współczuję :evil_lol: My dziś ganialiśmy z samego rana po śladach... Szkoda, że moje burki to się na konserwy nadają, a nie na ślady :angryy: Ale może po jakimś roku załapią :roll:
  3. Lazy, możemy się zamienić! Ja ci dam oba moje oposowate tłuczki, a ty mnie Idę... :cool3:
  4. No i radziłabym wstać rano z godzinkę wcześniej i porządnie gówniarę wymęczyć przed wyjściem :cool3: Nie tylko fizycznie, ale i psychicznie = atrakcyjny dla pieska poranny spacerek :cool3: ;)
  5. [quote name='ayshe']wszelkie aluzje nie dotycza asher-ona wiac nie chciala co potwierdzam niniejszym tym tekstem:diabloti: [/quote]No! :mad: I to mimo paskudnych pająków :cool3: Ninijeszym chcę podziękować pani tresser za wyrozumiałość i nie wrzucanie nam piłki w chaszcze przy rewirowaniu :modla: ;) Ja jutro wezmę oba burki, bo Bugajski popadł w depresję, że idę sobie z Sabiną a on zostaje :shake: ps. jakiegoś dziwnie podejrzanego kaca mam, wszystko mi śmierdzi cebulą, albo octem :crazyeye: Jezcze mi się cos takiego nie zdarzyło... A może to delirium? :smhair2:
  6. Mój Bugajski tam miał. Przyczyna okazała się prozaiczna - ukąszenia owadów (prawdopodobnie komarów i/lub meszek). Mam nadzieję, że w wasz przypadek okaże się równie banalny :kciuki: O chorobie, o którą pytasz niestety nie slyszałam :shake:
  7. Ja naprawdę strasznie przepraszam :oops: Ale to wszystko przez mojego kolegę, który już drugi raz mi taki numer wywinął - przylazł o północy z łapówką w postaci koniaku :oops: Kumpla to może bym i za drzwi bezdusznie wywaliła, ale koniaczku nie umiem :oops: :evil_lol: Dobrze, że na tyle mi przytomności zostało, żeby zapowiedziec nieobecność... Chciałam smsem, ale w komorce klawiatura za mała :oops: :lol: Jutro będziemy na mur beton, własnie intensywnie się reanimuję ;) Acha i niech pani tresser bzdur nie opowiada, mnie wcale deszcz nie wystraszył :mad:
  8. Nas chyb:oops: ajednak jutro ni ebędzie, bo dopiero k ladę się spac na dodatek w stanie wskazującym na spozycie :oops: Raczej marne sza nse, ze uda m i się jutro wstać :oops: Jak nie dam znaku zycia pani tresser na komorke do 7 rano, to znaczy, ze spie i zadna sila mnie nie obudzi :oops: Dobranoc.
  9. [quote name='Wind']Oj asher, potraktuj to jako uzupelnienie diety bialkowej :evil_lol:[/quote]Ależ ja nie mam nic przeciwko! Pod warunkiem, że tego nie widzę... Koszmarnie się boję pająków :shake:
  10. [quote name='dbsst']hahahha ASHER ślicznie wyglądasz w tym kapeluszu :cool3: [/quote] Hahaha, prawda? :cool1: Ale przecieka, drań jeden :angryy: Może jutro wezmę czapeczkę FBI, albo NYCPD :evil_lol: Co prawda ciut za duże, ale jakby solidniejsze :evil_lol: [quote name='dbsst']i w tych kagańcach :evil_lol:[/quote]Bo Sabina taka groźna, że musi miec dwa... :diabloti:
  11. No fakt, duże psy mają łatwiej... Co prawda Sabina na śladzie razem z kawalkiem karmy pożarła paskudnego czarnego pająka, ale o tym staram się zapomnieć, bo mi się słabo robi :lol:
  12. [B]Waszka[/B], a co za roznica, grunt, że ojciec łowić ryb nie umie :lol: [B]Haniu[/B], ale o so chozi? :hmmmm: ;) I jeszcze jedna fotka ;) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9277/wi281kszawymianazda3248ti.jpg[/IMG][/quote] ps. spodnie mam sztywne od błota, ale uznałam, że bez sensu je prać tylko po to, żeby jutro znów się ubabrać :lol: Będe wyglądała jak menel :lol: Juz dziś się głupio czułam w autobusie, wszyscy wypindrzeni niedzielnie, a ja uświniona po wczorajszym treningu :lol: pps. właśnie zepsułam sobie myszkę :roll: Ze zbyt duzym zapałem ją czyściłam. I teraz musze się posługiwac beznadziejnym touchpadem :angryy: :wallbash: :roll:
  13. Raczej teoretycznym :evil_lol: Nawet jak na stawy hodowlane pojechał, to guzik złowił :evil_lol:
  14. [quote name='PsychoSzczurek']no i powiedzcie co dzis było oprócz piwa i advokata?:evil_lol:[/quote]Czipsy :evil_lol:
  15. Mój tato bynajmnej nie jest rybakiem, co mu jednak nie przeszkadza mieć pełnego oprzyrządowania :evil_lol:
  16. Ufff, Sylwia, żyjesz :multi: Jak samopoczucie? Nie wiem czemu, nie mogłam dziś wysłać cii priwa? :???: Może masz skrzynkę przepełnioną? Skrobnij mi na priw swój numer, bo ja zwykle - nie zapisałam sobie :oops:
  17. Alix, normalnie sie posikałam :roflt: :roflt: :roflt: :lol: :lol: :lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Tam jeszcze czipsy były :lol: :lol: :lol: Słuchajcie, TO KTO W OGÓLE JUTRO BĘDZIE? Tylko ja? :-o Jeśli tak, to chyba bez sensu robić jutro szkolenie? :lol:
  18. [quote name='dbsst']kolejne kwaśne buzi dla Honey [IMG]http://images2.fotosik.pl/58/wkuec2ng2t88re0l.jpg[/IMG] i poczochrany fafel dla Aggi [IMG]http://images2.fotosik.pl/58/w4qfve096plejfyk.jpg[/IMG][/quote] Hahaha, strasznie dziś wiało w Warszawie :lol:
  19. [quote name='dbsst']hmmmmmmmmmmmmmmmm ale dacie rade macie kalosze :cool1:[/quote]Ja nie mam :placz: To znaczy mam, ale jeden jest dziurawy :angryy: Na dpdatek nie mam nic przeciwdeszczowego i popylam w polarku, i w tatusinym rybackim kapelusiku na głowie, który niestety i tak przemaka :lol:
  20. [quote name='dbsst']hmmmmmmmmmmm powiedziałabym ze chyba padało :evil_lol:[/quote]Eeeee, no cos ty, gdzie tam, absolutnie :shake: :diabloti: A jutro ma padac jeszcze bardziej :-o :mdleje:
  21. Hahaha, coztego, no to się rozczarujesz, bo fotek przy pracy nie ma :lol: A oto nasza czarująca grupa po dzisiejszych śladach: [quote name='Ewa-Jo'] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/8494/img03818nx.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3375/img03831jq.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/466/gosiajo6po.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/7360/treschowapiwo9dp.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2429/luzaki5bu.jpg[/IMG][/quote] :cool3:
  22. Gratulacje!!! :klacz: :klacz: :klacz: Warunki wystawiania hardcorowe :shake:
  23. Evelina, no rewelacja :evil_lol: Koopa krówki :evil_lol:
  24. Mokka, ty dzisiaj w pracy siedzisz? :-o Czy może zainstalowałaś sobie net w domu? :cool1:
  25. [quote name='LAZY']Mała biegnie po wszsytko co jej się rzuca. I niesie to do mnie (no moze koło mnie:P).[/quote]No to rewelacja :klacz: Jak najszybciej leć z nią na szkolenie, nich ci pokażą, jak Idę ukierunkować na aport, jak ją nakręcić. Będziesz z niej miała pociechę :loveu: [quote name='LAZY']Dzis fot nie ma, bo pada deszcz...[/quote]Iiii, mięczaki :evil_lol: My dziś w deszczu po śladach latałyśmy i wczoraj też, i jutro tez będziemy, choć padac ma jeszcze bardziej :evil_lol: Oczywiście jeśli dożyję, bo coś czuję, że mam dreszcze, rozrzewam się pyszna gorąca czekoladą :facelick: Zaraz wkleję parę zdjęć z dzisiejszego szkolenia do swojej galerii :lol:
×
×
  • Create New...