Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. nie no nie moge jakia extra niespodziewanka Wind ja prosze o more :D
  2. o ja nie moge brak mi slow
  3. mnie sie nasowa "sama sie zwiazalam, sama sie rozwiarze" z Killera hihiiihi hahahaha faktycznie Magda jak murzynka ;)
  4. no wiedze poprawe na GD jak przestalam tu zagladac to piekne dogomaniaczki zaczely sie pokazywac :D
  5. [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=810940#810940]nowa dostawa ;)[/url]
  6. no i teraz cos dla psiarzy o mocnych nerwach ;) [img]http://img18.echo.cx/img18/2426/200504022200202by.jpg[/img]
  7. jest na dgm jedna Pani co to niby koffa psiaki zobaczcie sami co zrobila z moja biedna psinka ;) :lol: :smhair2: [img]http://img18.echo.cx/img18/1082/200504022158345ge.jpg[/img] [img]http://img18.echo.cx/img18/3778/200504022159122qd.jpg[/img] a potem sie dziwia ze bokser ma takie fafle [img]http://img18.echo.cx/img18/8605/200504022159183qu.jpg[/img] Cola :popcorn:
  8. dbsst

    Mejk

    gdzie jestes moj luby
  9. http://img36.echo.cx/img36/9637/1262670small5py.jpg jakie scyzoryki o matko mi malo konnych fot :evilbat:
  10. wiesz wiosenny len ;)
  11. [url]http://img200.echo.cx/img200/8917/3copy5ap.jpg[/url] :modla: ni no poprostu cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo
  12. nie myslcie sobie ze ni eogladam Waszych galerii bo ogladam tylko nie piosze bo mam lenia w palcach ;) ale teraz napisze : :klacz:
  13. to tak w skrocie keidy to spotkanie ja jade do ciechocinka rano w sobote i wracam kolo 17 :D
  14. no to cale szczescie ze Pan Bi sie znalazl ufffffffffffffffffff
  15. w ten piatek przyjezdzasz ?
  16. Siostra czekam na wiesci
  17. niezly ten kubel ;) ja mam problem bo Szpila nie wiem jaki bedzie miec kaganiec to jak ma go na pysku to sie "dusi" obija o sciany nie moze oddychac i w ogole dodam ze ma skorzany kaganiec atrape z powycinanym przodem i przebietymi bokami zeby mogla aportowac a mimo to i tak sie "dusi"
  18. zle wiadomosci najprawdopodobniej[color=red] sobotni spacer bedziemy musialy przeniesc a niedziele[/color] bo musze jechac do Ciechocinka na jeden dzien :(
  19. ło matko jakie cuuuuuuuuuuuuuudenko czekam na wiecej foteCek i [b]WITAM [/b]goraca :D
  20. nie no nie moge jaki raj ma Sarcia z tym balkonikiem nic tylko sie wygrzewac :D sliczna jest :buzi: w fafelki :D
  21. cholercia trzymam kciuki :(
  22. a kiedy dorwiesz skaner :D [color=cyan][size=1]TZ w ta sobote wybywa i jak nie pojade do ciechocinka to jestem do dyspozycji [/size]:[/color]D
  23. no i sie zaczela najpierw delikatnie [img]http://img125.echo.cx/img125/515/200504022028488nq.jpg[/img] potem agresywniej [img]http://img125.echo.cx/img125/2364/lizak9wl.jpg[/img] a skonczylo sie drastycznie ;) [img]http://img125.echo.cx/img125/4481/jezyk7fb.jpg[/img]
  24. na Żoliborzu w zeszly wtorek jeden z porzyjaciol mojej Szpilki przechodzil babeszjoze. zlapal kleszcza na sadach zoliborskich najprawdopodobniej. Uwazajcie!! albo raczej uwazajmy
  25. [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20825&postdays=0&postorder=asc&start=360&sid=f67311e5d8fd7dc890d5ad6d5500ea72]tu u Justy jest troche zdjec z fotow tak ona eygladaja :D[/url] to jest duzy teren sa tam czasem ludzie i psy jest ogrodzny sa gorki i dolki i plaskie i ujecie oligocenki :D
×
×
  • Create New...