Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. nie no on jest kosa :D i jaki fotogeniczny :D
  2. do dobra musialam sie wtrynic :oops: [img]http://img31.echo.cx/img31/8515/jaidemon5tq.jpg[/img]
  3. nie moge sie oprzec i musze sie pochwalic ze mialam na rekach wczoraj Diabla Żoliborskiego ;) [img]http://img31.echo.cx/img31/8515/jaidemon5tq.jpg[/img]
  4. wlasnie :D
  5. no nie doczekalam sie :D :angel: :angel:
  6. hahaha raczej Demonic porzeracz w calosci ;) on jest debest :D
  7. [quote name='daga10011']haha-nornica :lol: ..moje tez doly kopia-a tz je zasypuje w pocie czola :lol:[/quote] haha a one kopia w pocie czola ;)
  8. i dodam ze zostalabys obsypana cudo-buziakami ;)
  9. Lothia ja chyba juz gdzies widzialam tego pana ;) :lol:
  10. o jeshu jakie pikne zdjecia jaki sliczny nochal pedem Maju lap Gizma i caluj go w nosek odemnie :D a akuku :D :D :D
  11. no nieeeeeeeeeeee i znowu Lazy zostala zamieniona na jakiegos krecika ;) hihihii slodycz :D
  12. jestem w szoku wlasnie widzialam Pineske strasznie podobna do takiej swiatowej slawy modeliny szpilki ;) hihihii naprawde sie zdziwilam hahahaha
  13. nie no brak slow siedzimy z ciocia Sayma i wzdychamy do Elfiego Uszka teletubisia :D hihihihihiiihi cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo
  14. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  15. qrde jakie sliczne jest to w kwiatach :D
  16. hihihihihihi jaka slodycz :D
  17. ostatnio tylko sobie przegladam dgm a nie pisze jakiegos lenia ma na palcach szczerze kly jedynie do szklanego oka ;) ale postaram sie poprawic ;)
  18. waszeczko jestem z WAS dumna piekna Oliwke stworzylisci urodziliscie macie :D
  19. o rany faktycznie to juz 100 stronka :o :eek2: jestescie koffani ze ze mna tyle przezyliscie ;) [img]http://img243.echo.cx/img243/4383/13333551uc.jpg[/img] dziekuje :D [img]http://img243.echo.cx/img243/9666/200504022002449yn.jpg[/img] [size=2]komporka dalej sie opiera[/size]
  20. dbsst

    zakoceni.pl

    hihihihihihihii Poswiatka ciwiczy cierpliwosc hiihii to dobrze ze Gabrysia juz ma sie dobrze :D :buzi: dla niej :D
  21. qrcze naprawde sie nie denerwuje jesli kogokolwiek urazilam to sorrki napewno nie mialam tego na celu i napewno nie miala zadna z moich wypowiedzi byc ostra czy nie mila czy jakas tam :D
  22. wrrrrrrrrrrrrr 8)
  23. dbsst

    zakoceni.pl

    [quote name='Poświata']No zobacz to robione dzisiaj [b]9.[/b] miesięczny Dymek :D [img]http://img52.echo.cx/img52/9576/50430tc.jpg[/img] a te wczoraj: [img]http://img11.echo.cx/img11/9182/50119ob.jpg[/img] [img]http://img13.echo.cx/img13/9105/50177wd.jpg[/img] :P :P :P [b]Dbsst[/b] myślami Cię ściągnęłam. Zastanawialam sie ostatnio co się z Tobą dzieje, że nie bywasz? Uczucie odwzajemnione :P !!![/quote] mowisz ze uczucia odwajemnione no to dobrze ;) sliczne sa Twoje chlopaki jak Poswiatka daje sobie z nimi rade ;) i jag Gabrysia i jej raczka
  24. ale ja jestem bardzo spokojny czlowiek i sie nie denerwuje ;)
×
×
  • Create New...