Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. A to koniczynka dla Majki :D [img]http://img213.echo.cx/img213/7554/sta604623zi.jpg[/img]
  2. Pas to chwyt ponizej monitora wlepiaj mi tu foteCki pokim dobra ;)
  3. hahaha chce Was oszczedzic bo ja juz mam taka niezdrowa Szpilko manie w glowie ;) i nie kce Wam truc 8)
  4. hahahaha no zeby to ma biale cholernica jedna hahahaha pewnie te delicje na podworku maja na taki stan uzebienia wplyw hahahaha
  5. hahaha odrazu lepiej sie poczulam po tej resustytacji ;) hihii poszukam ale nie wiem czy cos jeszcze mam nie pamietam mam milon roznych fot ;)
  6. buuuuuuhahahahah Majka na wlasnym topiku czuc sie bezpiecznie nie mozna i znowu drugi raz dzis (druga kawa dzis) bym sie zakrzyusila hahaha
  7. haha jak spi to lubie z nia gksperymentowac kiedy sie obudzi nie budzi sie pretko ;)
  8. dbsst

    zakoceni.pl

    i ja nie widze :(
  9. na cale szczescie nie jest to grozny rekin to odmiana rekinusa koniczynusa niepospolitusa ;) [img]http://img176.echo.cx/img176/8131/sta604619lt.jpg[/img]
  10. :roll: :drinking: [img]http://img176.echo.cx/img176/497/sta604501wq.jpg[/img]
  11. a tu po zapadnieciu zmroku ujawnia sie prawdziwe oblicze............... [img]http://img176.echo.cx/img176/3073/sta604420fy.jpg[/img] oblicze rekina [img]http://img176.echo.cx/img176/497/sta604501wq.jpg[/img] wr wr ;)
  12. [quote name='Cola']:loveu: jaki on był słodziaszczy za mikrusa :angel: teraz też jest :wink: Z kangurka uśmiałam się po pachy. Dobrze, że kawkę przełknełam :lol:[/quote] haha ja wlasnie tez kawe lykalam i w ostatniej sekundzie ocalilam monitor qrcze u mnie w chacie bbuszuja kangury a ja nic o niech nie wiem ;) normalnie caly Demonic klasa :D
  13. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    hahahahahha zostawilam im trop co widzac na zalaczonych obrazkach dzien spedzily w mysiej norce hihihihihi
  14. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    emmmmmmm łoł ? czy Twoje pieski nie podkopuja sie przypadkiem tajnym tunelem do do do mojego domku :D :lol:
  15. tatku no opowiedz bajunie plose ;) [url]http://img243.echo.cx/img243/6554/mojezdjecia0530ah.jpg[/url] extra a sesja milosna niesamowieta :D dzis podobnie bylo u nas TZ zamias mnie tulic to Szpinakolade memdlal ;)
  16. emmmmmmmmmmm kostenldnia lezy niadleko jajoreczki ;)
  17. [quote name='Basenji'][quote name='dbsst']przy czym przy Twoich gloopotach bo tak uslyszalam wiesz musisz wybaczyc pewne niedomogi sluchowe starszej pani ;)[/quote] Miała na myśli szczerbatą psinę :lol: Zdrówko[/quote] aa chiba zie tak to w porzadku ;) go Diana Go Diana ;) atakuj Pawla ;)
  18. 8) 8) :drinking:
  19. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    :o łoł juz to chyba mowilam dzis :roll: :lol:
  20. przy czym przy Twoich gloopotach bo tak uslyszalam wiesz musisz wybaczyc pewne niedomogi sluchowe starszej pani ;)
  21. dbsst

    LEONBERGERY ADY

    :o łoł
  22. hahahaha jaka konkurencja do pilki hahahaha a mi malo jest fotecek lalalalaala
  23. o sh...t wrrrrr do piatku ehhhhhhh mmmmmmmmmm ullla lla siiii liiii hmmmmmmmmmmmmm tak zawsze gadam jak mysle ;)
  24. :o at jasne ze mi przesle zdjecie swojej TZtowej hahahaha obcej babie ;) to lepiej niech tu sam odrazu wlepi :D
  25. [quote name='malawaszka']hahah debest wariatko :lol:[/quote] ze se jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :o :lol:
×
×
  • Create New...