[quote name='Daga&Oskar'][b]dbsst[/b] tak mi głupio :oops: ze zaniedbałam Szpilunie i tyle jej nieodwiedzialam, ale ostatnimi czasy non stop robiłam cos ze stronka i pohłaniała cały mój wolny czas, a moze podzrzucisz mi kilka fot Szpiluni + krotki opis (jak na str) i umieszcze ja w dziale przyjaciele? co ty na to ?
A co do suńci to wsyztskie foteczki cudaśne a ten jęzorek taki piękniutki, długaśny i rózówiutki jest beautifulllllllll[/quote]
pewnie ze podrzuce zdjecia tylko qtore chcesz?
a co do nieodwiedzania szpili no no hihihiiii
dziekuje za mile slowa przekaze smierdzielowi ;)