-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Alicjarydzewska']Szkoda że nie doleci do takiego jednego budynku co stoi na Wiejskiej............... :evil:[/quote] no co Ty jak sie postaramy to doleci ;) z wiatrem i z dobra wyrzutnia pojdzie jak zly ten kontenerek ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']Siostra zacznij ćwiczyć :wink:[/quote] hahahahaha i to tak szybciorkiem bo szpagat na cito potrzebny ;) :lol:
-
a Amir znowu nas hmmmmmmmmmmmm opuscil ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']A jakby tak kontenerek zrzucić z Pałacu Kultury ? :o :roll: :wink: :lol:[/quote] ooooo to jest dobra mysl ale zeby bylo trudniej to tym kontenerkiem w cos celowac z tego Kulturalnego Patyka ;0
-
[quote name='daga10011']ja sie dolaczam :lol: ..mam pile lancuchowa :D ..moze byc????????[/quote] hahaha o jak znalazl bo moze trzeba bedzie troszke konczyny przycia w konciu nie wiemy jakie znajdziemy pudelka do pakowania oby same male oby same male ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']A trafimy ??????????????????????? :o :lol:[/quote] mam nadzieje ze nie i ze bedziemy musialy powturzyc manewr
-
i z 10 pietra celowac pudeleczkami w kontener :evilbat:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Przyjadziem z odsiecza na warsiawkę :lol:[/quote] hahahahahaha dobra i zaprowadzimy porzadek na miare XXI wieku ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']A co na to Siostra ? :lol: :o :lol:[/quote] zgodzi sie nie ma wyjscia ;)
-
[quote name='daga10011']no wlasnie-a skad on sie wzial tak wlasciwie w tym kontenerze?????? :([/quote] oj daga sorki nie swiecila mi sie lapka i nie zauwarzylam ze cosik pisalas ktos go wrzucil wlasciciel (lub pseudowasciciel bo nie bardzo chce sie przyzanc do psa) twierdzi ze to nie on a pies mu zwial :roll: napewno zrobil to ktos kogo pies sie nie bal a kto czy to ten typ czy to jego ziomale to nie wiem Alicja jakby co to sie do Ciebie zglaszam szykuj mi tam jakas szpade ;)
-
[quote name='maga18'][quote name='dbsst']ło matko Lilith wariuje z milosci do [color=red][b]Insektora[/b][/color] to sie nazywa zar uczuc[/quote] [b]Dbsst[/b] do insektora szczegolnie ;) Nie ma to jak miłośc bez pcheł :lol:[/quote] hahahahaha dobra jestem coraz absurdalniejsze bledy robie hahahahah no coz musicie mnie koffac taka bledna hahahahahha ;)
-
dobra umowa stoi ;)
-
tylko Alicjo musimy ocenic czy te portelasy sa warte opoznienia zdjec w galerii ;)
-
ach i zapomnialam dodac ze Inspektorowa ;) :lol: ma wspanialy gust cudownie dobrala spadochron pod kolor oczu ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
o jaaaaaaa jaka slodycz :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ło matko Lilith wariuje z milosci do Insektora to sie nazywa zar uczuc a Inspektor jaki troskliwy milosc mu sluzy nie dosc ze sie uspokoil to jeszcze zaczyna coraz bedziej przypominac idealnego kandydata na meza niesamowite co ta milosci i co ta wiosna czyni z psow ;) :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
o qrcze hahah ale numer i co gorsza nie wiem qtore ladniejsze hahahaha- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
o rany jakie sliczne poslanko iscie krolewskie tzrymam kciuki za Boleslawa- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Siostra jedno zdjecie to tylko kawalek ucha reszta nie chce sie ujawnic przyslij mi jeszcze raz to zaroczna Nanda 1 zdjecia suuuuuuuuuuuper Siostra jest niemasowicie atrakcyjna bez kitu no Nanda tez niezla ;) hihihihii a Pan Bi i jego nosalek cudo :D
-
jestem kosmitka [img]http://img195.echo.cx/img195/2569/jestemkosmitk5mf.jpg[/img] Nania [img]http://img195.echo.cx/img195/6067/nania3bf.jpg[/img] Niulka [img]http://img195.echo.cx/img195/1421/niulka1pz.jpg[/img] żarłoczna Nanda [img]http://img195.echo.cx/img195/240/arocznananda23xk.jpg[/img]
-
Kawalek Pana Bi [img]http://img195.echo.cx/img195/6057/itukawaekpanabi7ct.jpg[/img] Pan Bi :D [size=1]i jego cuudny nosek[/size] [img]http://img195.echo.cx/img195/6176/panbi9qu.jpg[/img] Prawie caly Zbyszek (eee tu mialam problem i nie wiem czy nie wlepilam do gory nogami ;) ) [img]http://img195.echo.cx/img195/7926/prawiecayzbyszek5vf.jpg[/img]
-
zaczne od najlepszego Siostra [img]http://img195.echo.cx/img195/7039/etaja3xr.jpg[/img] Siostra i Nandretta [img]http://img195.echo.cx/img195/6493/jainandretta1tf.jpg[/img] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
-
za chwile wstawie zdjecie od Siostry mam nadzieje ze nieczego nnie pomieszam ;) no i zdradze sekret jest tam Siostra chyba w swoich nowych spodniach ;)
-
[b]Lara[/b] łoł a nawet Łoł extra wiecej :D
-
[quote name='daga10011']no wlasnie niestety nie ma co z nimi zrobic......fajny piesio...a masz w domu siekiere????? 8)[/quote] hahaha siekiere sie znajdzi ;) w czyims domu qrde Bolek ciagle szuka