Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. opala sie na balkonie i nie moze pewnie podejsc i powlepiac :(
  2. [quote name='Alicjarydzewska']obleszka , obleszka z kulturką na bakier :wink:[/quote] mowisz czyli zalatwic sobie jakies koreczki do nosa :lol:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']no nie jak on slodko siedzi hihihihiihi menelek :D ;) :lol:[/quote] ha toz to menel i oblecha :roll:[/quote] hehe enie tylko menel ;)
  4. no nie jak on slodko siedzi hihihihiihi menelek :D ;) :lol:
  5. [quote name='daga10011']Buahaha...Ozzy za tarana robi :lol: to cos jak moja Kaja :lol:[/quote] no prosze cos ich laczy 8) :lol: pociag do wywalania drzwi ;) i co tam u Wiki :D
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']przeczytalam :lol: ..i teraz bedzie mi glowe codziennie suszyla :lol:[/quote] hihihi no i dobrze :D musze nawiazywac z nia bliskie kontakty zeby mi ten pokoj pokazala ;) :lol: Ala to dobrze bedzie robil za tarana :D[/quote]cóż ja widzę jakieś poufałości z nowym pokoleniem dogomaniaczek Ozzy juz robi za tarana jak próbuję dotrzec do drzwi kiedy idę do pracy :-?[/quote] wiesz musze dbac o przyszlosc galerii szpili :lol: :lol: :lol: :lol: ach jaki on odwazny i jaki silny moglabys jakies zdjatko wrzucic :D
  7. [quote name='daga10011']przeczytalam :lol: ..i teraz bedzie mi glowe codziennie suszyla :lol:[/quote] hihihi no i dobrze :D musze nawiazywac z nia bliskie kontakty zeby mi ten pokoj pokazala ;) :lol: Ala to dobrze bedzie robil za tarana :D
  8. [quote name='Cimi']Taki aniołek :lol:[/quote] hehehe bardzo dziekujemy ale to diabel wcielony ;) :lol: ojej Alu ale mojemu rumakowi systko szlo jak nalezy :D
  9. [url]http://img282.echo.cx/img282/1331/koszyk0xn.jpg[/url] ta fota jest rewela :D
  10. [quote name='daga10011']jakie fafelki :D mloda dogomaniaczka teraz tu siedzi i pokazalam jej fotencje :lol: od razu powiedziala,ze obiecala Tobie,ze Cie odwiedzi :lol:[/quote] :D to teraz cos dla DogomnaniaCki Wiki jak odwiedzisz nas to koniecznie pojdziemy na podworko porzucac Szpili pilke co Ty na to :D prosze o przeczytanie ;) :lol:
  11. hihihi dziekujemy :D jak ona tak spi to zawsze mam ochote ja wycalowac :D [b]Alu jak szkolenie [/b]:D
  12. dodaje jeszcze takiego spiocha [img]http://img33.echo.cx/img33/2686/10ic.jpg[/img]
  13. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: siwetne Olo radzisz sobie wspaniale a teraz rozpieszczaj fotami stara ciotke debe ;) :lol:
  14. [quote name='daga10011']lo matko-to juz wole nie widziec tych miesni :lol:[/quote] hehehehhe tez tak sobie pomyslalam ;) :lol:
  15. hihi hmaja tylio zeby je podziwiwac to musisz im zrobic depilacje :lol:
  16. [quote name='daga10011']jakie kopyta :lol:[/quote] niestety nie dorownaja Twoim kopytnym leosiom ;) :D
  17. [quote name='malawaszka']hahaha jakie raciczki :lol:[/quote] naomi powinna sie zwac ;)
  18. eh Wy Sepy :D musze dawac pojedynczo i to nie dlatego ze kce Wam wydzielac czy zebyscie mnie o nie prosili poprostu topnieje mi zapas :evil: [img]http://img33.echo.cx/img33/1996/100mh.jpg[/img] a to cos dla Mejka nogi jak u dorzycy ;) :lol:
  19. hehehe qtory
  20. mroweczko wlepiaj wszystko :D
  21. [quote name='Atomic']Mówisz o moich nogach czy o psach :lol: ? :P[/quote] hehehehe o psach ;) :D nogi sa szczelnie zakryte ;) :D
  22. hihihihihi jakie dwa pokemonki sliczne :D
×
×
  • Create New...