-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
:D to pijok jeden jest po mamusi ;) :lol:
-
a to i do nas zapraszamy :D
-
no co jest fota wyrazinie na niej widac mnie jak oddaje sie mojej pasjii ;) Lazy Ty mnie widzialas w realu wiec juz masz zaliczone to na trzy cztery meczymy Seinta bo on ma sie bez koszulki pokazac trzy czte....................................ry
-
hahaha daga to uszyj im ubranka w ktore bedzioesz wrzucac kostki lodu :D [img]http://img179.echo.cx/img179/6358/sta601309my.jpg[/img] a tak Szpinakolada radzi sobie w upaly ;) :D
-
niom i zdjecia pstrykac :D
-
spoko ponoc ma byc chlodniej od srody :D do srody dotrzymaja co........... moja to zawsze je nawet jak jest chora
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale te juz znam na pamiec :evil:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Saint widzisz zdrazniles Lazy 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czekam na FOTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Saint']takie sie nie liczy !!! musisz byc DOBRZE widoczna na tej fotce !!! :evilbat:[/quote] no ale jakto przeciez swietnie mnie widac widac jakie mam portki i jaka koszulke i paznokcie widac
-
hahahahaha no tak Ozzy poszedl pilnowac pancia zawsze z lodowki moze wyskoczyc uzbrojony kurak :D daga nio ale juz poszla spac dostala miche powsiekala sie (na maxa udawalal ze jej nie jest goraco) a teraz lezy z glowa pod krzeslem na ktorym siedze :D
-
kolejne imprezowe zdjecie a raczej posiadowkowe ;) [img]http://img215.echo.cx/img215/2516/sta603173ro.jpg[/img]
-
a to leniuch a moje buszuje po chacie ;)
-
hahaha twardy zawodnik ;) ale przeciez dopiero co z avantara siebie zdjelam :evil:
-
nie no Insektor spotkal krewnego :lol:
-
[quote name='Saint']Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat: Debest fota !!! :evilbat:[/quote] :eek2: :scared: dobra ogarne sie i czegos poszukam i oczywiscie czekam na fote bez koszulki :D
-
[img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a68.jpg[/img] no nie wierze jaki szczurek kozaka :D
-
bonciu jaki piegus do cmokania Ala wycmokaj ten ryjek rumakowy :D
-
[quote name='Pasavera'][quote name='dbsst']Pasaverko Ty przeciwko mnie :evilbat:[/quote] :evilbat: :calus: :evilbat:[/quote] hehehehe Ty Ty Ty ;) :buzi: lece pa wroce za nie dlugo bo szpila ni pochula w ten upal :evil:
-
[quote name='Wojtek'][quote name='dbsst'][quote name='Wojtek'][quote name='dbsst']...a co gorsze moj piekny przyszly niedoszly ppokazal mi tak :hand:[/quote] Wobec tego dbsst, GRATULACJE i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!![/quote] :o a za co te gratulacje a tak pokazal mi aparacik ;)[/quote] Ojej, a ja myślał, że tak pokazał Ci Twój TZcik... :oops:[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahaha dobrze nam zyczysz ;) :lol: ale on tak zrobil dzis bo w delegacje wyjechal wiec buszuje w sieci cala noc ;) dzis a narazie spadam z psem ;) ciagle
-
[quote name='Wojtek']dbsst, masz u mnie "jak w banku". Wygrzebie coś z lat mej świetności, lecz to się wiąże z udaniem się w kierunku skanera, czyli... za jakiś czas[/quote] wrrrrrrrrrrrrrr czyli dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugasny czas oczekiwan Pasaverko Ty przeciwko mnie :evilbat:
-
Ala daj cos jeszcze :D dzis Ty nas rozpieszczasz ;) :D
-
[quote name='Pasavera']Debest :angel: fota :angel: Debest :angel: fota :angel: Debest :angel: fota :angel: Debest :angel: fota :angel: Debest :angel: fota :angel: Debest :angel: fota :angel: Debest :angel: fota :angel: Debest :angel: fota :angel:[/quote] czy Wy powariowaliscie do reszty ide z psem jak wroce ma byc spokoj ;)
-
[quote name='Wojtek'][quote name='dbsst']nio to narazie tyle bo dgm peka w szwach od mojej osoby[/quote] Animatorko naszych poczynań, prosimy o jakąś świeżynke :D[/quote] :oops: hehehe qrcze jak madrze ;) nie nie nie ja narazie mam wolne ;) ale czekam ciagle na Twoja fote Wojtek i jakos sie doczekac nie moge :evil: