Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. :lol: hahahahaha nie no roznicy prawie ze nie widac tylko kto doczepil jej nozki gazeli :D
  2. [quote name='bernulka']no to co partie zakładamy hahahaha Ej... ale ja serio sie Bolusia domagam!! paździoszki[/quote] hehehehe juz jedna Partia sie tworzy ale nie wiem czy moge o nie j glosno mowic :lol:
  3. [quote name='Koma']Ojjjjj ja tez je uwielbiam :eating:[/quote] hehehe to mam pomysl zjedzmy Kome :D
  4. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']ubiez go w kraciaste ubranko :lol:[/quote] :lol:[/quote] Dobra to uszyjcie, to założe Gremlince :lol:[/quote] :lol: heheh toi ja czekam wtedy na takie makro
  5. [quote name='daga10011']dbst-biale kruki wyciagasz zeby tylko Ali nie dac sie wyspac :lol: ..sliczne :P[/quote] qrcze robie co w mojej mocy a Ala ciagle o jednym :evilbat:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']widzisz masz tu protest na miare Solidarnosci :D[/quote]tożto jak Samoobrona/tylko bez tych w oczach :wink: /[/quote] hehehehehehehe
  7. [quote name='daga10011']ubiez go w kraciaste ubranko :lol:[/quote] :lol:
  8. ale zobacz Szpila sie usmiecha do Ciebie przez sen nie idz
  9. nie idz spac Ala a to Szpila na chrapacza [img]http://img289.echo.cx/img289/4396/2s4px.jpg[/img]
  10. widzialam :D tak trzymaj Kara :D naprawde to zdjecie jest de best
  11. no i widzisz Lazy my sobie go podchodujemy :D a potem chulaj dusza
  12. Koma mi sie kojarzy z umaszczenie z ciastem zebra ktore uwielbiam :D
  13. oooo dokladnie tylk czemu nie ma go na makro droga panno he
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']dobry chwyt dbst :lol: ...a spodziewaj sie w kazdej chwili :evilbat: ale nie dzis,bo z tego goraca piffko ziimne otworzylam :lol:[/quote]a psy dalej cierpią z upału :evil:[/quote] hahaha terrorystko Ty lepiej nie idz spac ;)
  15. [quote name='daga10011']dobry chwyt dbst :lol: ...a spodziewaj sie w kazdej chwili :evilbat: ale nie dzis,bo z tego goraca piffko ziimne otworzylam :lol:[/quote] buuuuuuhahaha ja juz drugie koncze i widze ze moje literki tak coraz bardziej zbaczaja z trasy ;)
  16. now [img]http://img179.echo.cx/img179/1516/sta601246qr.jpg[/img] tak spi menel po piciu ;)
  17. [quote name='LAZY'][quote name='dbsst']Saint Saint rosnij szybciorem ja TZ do schroniska dla TZ oddam i................................................... :D[/quote] Ulalala...ale sie narobiło... :lol:[/quote] wezmiemy go na drugiegi TZ chlopak ideal inteligentny mlodszy ( mniam tylko nie za duzo ) i kocha psy :D
  18. qrde jak zostaniesz to wlepie Szpile :D
  19. ja sie zakochalam w tym szczurku i bardzo sie dziwie ze go jeszcze w makro nie ma wyglada jak ten z bajki jak on mial :-?
  20. [quote name='daga10011']a ja bede kierowac a ty mnie na pokuszenie zwodzic??????????? :evilbat:[/quote] no dokladnie tak to widze :D
  21. Saint Saint rosnij szybciorem ja TZ do schroniska dla TZ oddam i................................................... :D
  22. daga to wpadnij po drodze do mnie zabierzesz mnie i ja odwiedze Ale jak ona takie pysznosci proponuje :D
  23. [url]http://img209.echo.cx/img209/8721/fiona18312miesicyzmniejszone0o.png[/url] :angel: :angel: :angel: :angel:
  24. [quote name='Alicjarydzewska']widziałam wczoraj :([/quote] Raczek nam mydli oczy jakimis starociami cio ;)
×
×
  • Create New...