-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Koma']eee nie płacz będzie dobrze :buzi: dla Ciebie i Szpili spróbuję jutro jakies fotecki Komci pocykać :D[/quote] :multi: i zasypiesz mnie :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']:multi: :multi: :multi: :calus:[/quote] :D to teraz licze na foty ale dla MNIE :D[/quote]a mogę jutro :-? ,bo nowe mam na płycie , a już mam nakaz eksmisji z pokoju Kuby :([/quote] nieeeeeeeeeeeeeee plizzzzzzzzzzzzz nalezy mi sie cos od zycia zapros Kube i przedstaw mu ten punkt widzenie ;) hehhehhe total widac jej mysli w oczach hahahha
-
i zwrocicie uwage ona ZNOWU JEST SKUPIONa hahahahahha
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][quote name='dbsst'][quote name='malawaszka']nie musze modelować - one som śmieszne :lol: :wink:[/quote] no wasnie widze ciekawe po kim to maja :roll: ;)[/quote] :hmmmm: :niewiem:[/quote] po takiej osobce przez qtora musze dosc czesto mysc ekran 8) ciekawe czy zansz ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:multi: :multi: :multi: :calus:[/quote] :D to teraz licze na foty ale dla MNIE :D
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Teraz pokazuj Twojego TZ powiem,który przystojniejszy :lol:[/quote] heheh TZ jest gdzies na GD ;) i to jedne zdjecie na ktore mi pozwoli w nece i na poczatkiu Szpili ;)[/quote] Mam przesukiwać cała galerie? :lol:[/quote] nie cala pol ;)[/quote] Dbsst nie podpadaj mi :evilbat:[/quote] oj nio cio dasz rade koffanie :D jak Ci zalezy to znajdziesz ;)
-
niommmm nie inaczej :D
-
[quote name='Koma']widze widze już się na to warczenie uodporniłam :evilbat:[/quote] :bigcry:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie musze modelować - one som śmieszne :lol: :wink:[/quote] no wasnie widze ciekawe po kim to maja :roll: ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:bigcry:[/quote] no nie becz bo bede musiala cie zalizac ;) gotowi do skoku [img]http://img119.echo.cx/img119/8820/obraz0335gk.jpg[/img] staaaaaaaaaaarrrrrrrrrt :D [img]http://img119.echo.cx/img119/3024/obraz0493ee.jpg[/img]
-
wrrrrrr wrrrrrrrrrr jakbys nie widziala ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska']a dla mnie dalej nic :evil: :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote] cholercia dla kazdego cosik mam ;) ale musze odsapnac bo sie az spocilam z tego tepa ;)
-
no dobra to znowu musze nawarczec na Was wr wrrrrrr wrrrrrrrrr ;)
-
[quote name='mrowka'][quote name='malawaszka']:o jaka scęka scerbata :lol: :lol: :lol: zaba serokoustna :lol:[/quote] hahaahah :lol: :lol: o Szpila! do cyrku ja! :lol: :lol: :angel:[/quote] cholercia zaraz ja pojde do cyrku takie tempo mi tu narzucilyscie :lol: hahaha Kara marzycielko ;)
-
Madzia dla Ciebie pies tanczacy a raczej stepujacy czyli SzpiAster ;) [img]http://img188.echo.cx/img188/9841/obraz0471gw.jpg[/img] dobra chwila przerwy :evilbat:
-
hihihi normalnie scerbata na amen KARA dla Ciebie niecierpliwa duszo :D trufla w calej okazalosci :d [img]http://img188.echo.cx/img188/4498/obraz0010nl.jpg[/img] i czolgistka pies oplywowy czyli trufla z boku ;) [img]http://img188.echo.cx/img188/6653/obraz0032tu.jpg[/img] qrde nie moge juz z tym tepem sepy Wy jedne ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Teraz pokazuj Twojego TZ powiem,który przystojniejszy :lol:[/quote] heheh TZ jest gdzies na GD ;) i to jedne zdjecie na ktore mi pozwoli w nece i na poczatkiu Szpili ;)[/quote] Mam przesukiwać cała galerie? :lol:[/quote] nie cala pol ;)
-
Kama co powiesz na to ;) miauuuuuuu [img]http://img188.echo.cx/img188/2792/obraz0317bz.jpg[/img]
-
[quote name='KaRa_TC']Teraz pokazuj Twojego TZ powiem,który przystojniejszy :lol:[/quote] heheh TZ jest gdzies na GD ;) i to jedne zdjecie na ktore mi pozwoli w nece i na poczatkiu Szpili ;)
-
muzycznie jest lepszy a tak to nawet do piet nie dorasta mojemu TZ :D [url]http://www.wu.ibq.pl/zdjecia1.php[/url]
-
[quote name='KaRa_TC']A gdzie są fotki dla mnie? :cry: zapomniałaś o mnie :cry:[/quote] pamietam pamietam ;) :D
-
:o qrcze ile dzis nas jest na galerii i na dgm :D mrowa to takie zdjecie ona jest malunia slowo hihihi Magda ona sama sie tak wystawia nic tylko pstrykac a ja dzis kilo truskawek juz mam w brzuchu :D
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']No wiesz co Dbsst zakochałaś się w jakiejś gwazdzie? :lol: :lol:[/quote] i to juzzzzzzzzzzzz bardzo dawno temu i do tej pory ja :iloveyou: moj TZ sie nawet z tym pogodzil ;)[/quote] to pokazuj foty tego przystojniaka :lol:[/quote] dobra poszukam ;)
-
hihi sayma to mi ulzylo :lol: hehehehe i nieskoromnie powiem ze i mnie sie podobaja te ;) i to J A je robilam ;) zaraz kolejne ;)
-
[quote name='KaRa_TC']No wiesz co Dbsst zakochałaś się w jakiejś gwazdzie? :lol: :lol:[/quote] i to juzzzzzzzzzzzz bardzo dawno temu i do tej pory ja :iloveyou: moj TZ sie nawet z tym pogodzil ;)