Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. :angel: :angel: powialo troche chlodem ale baaaaaaaaaardzo przyjemnym :D
  2. wpadaj wpadaj :D
  3. qrcze ja malo zawalu nie dostalam wrrrrrr dobrze ze sie nie rozpedzila
  4. [quote name='saJo']Dziekujemy wszystkim![/quote] no to czekamy na nowe foty :D
  5. [quote name='daga10011']oj,dbst :roll: ..a ja kajaki moglabym reklamowac :lol: -mam rozmiar buta 42 :roll: ...a ty moglabys wszystko reklamowac-daj wiecej fotek :evilbat: a Szpila skoro tak wysoko wskoczyla-to zeskoczylaby tez :lol: ale znam ten strach :roll:[/quote] ale po drugiej stronie bylo wyzej bo byl zjazd dla aut :(
  6. hihihi juz mam schize :lol:
  7. [quote name='daga10011']hm...goopia :evilbat: ....nadajesz sie :P ..na fotomodelke na pewno 8)[/quote] tak do reklamowania bucikow rozmiar dzieciecy hihihihihihihiihihiihihihihi ale sie dzis starcha najadlam Szpila wskoczyla na taki murek baaaaardzo wysoki i o malo nie spadla (znaczy duzo je brakowalo ale ja juz widzialam jak spada) qrde jak ta wariatka wysoko skacze
  8. ojojojojojjjjjjjjjjjjj juz dawno tu nie zagladalam :oops: a tyle wspanialych fot przepiekny jest Bols
  9. [quote name='daga10011'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']piekne :P :D normalnie na modelke powinnas isc-we wloszech by Cie przyjeli z otwartymi ramionami[/quote] :stupid: zwariowala normalnie hihihiii to fakt w realu jeszcze wiekszy pokemon ze mnie :D hihiiiiihi[/quote] dbst-zanim zaszlam w ciaze-mialam kontrakt na mediolan :roll: ...6 lat temu :oops: ....wiem jakie tam laski brali-mialabys kontrakt od reki :oops:[/quote] za duzo sloneczka albo za duzo deszczyku DAGA gdzie ja na modelke hihihihihiihihihi
  10. to nie jest smieszne 8) i cvhyba klekla sie pisze :roll:
  11. :lol: hehehe ja chyba tez nie mialam niczego no ostatnio bym w kupie kleknela :evilbat:
  12. [quote name='daga10011']piekne :P :D normalnie na modelke powinnas isc-we wloszech by Cie przyjeli z otwartymi ramionami[/quote] :stupid: zwariowala normalnie hihihiii to fakt w realu jeszcze wiekszy pokemon ze mnie :D hihiiiiihi
  13. [quote name='daga10011']ee-no fajny tatuaz i koszulka :lol: ..ale twarz moglabys pokazac-nie zebym nie wiedziala jak wygladasz :lol: -ale prosimy pieknie :P[/quote] ale Ty mnie juz widzialas przeciez :-? :D
  14. avantarek [img]http://img189.echo.cx/img189/9919/obraz0767vf.jpg[/img]
  15. heheh ja mam nowy patent ustawiam wszystko ostrosc itd a potem staram sie szpile wciagnac w widmo ostrosci i pstrykam hahahhahahahahhahahaha wygladam jak debil ale czego sie nie robi dla dgm ;)
  16. qrde jestescie wieksze pasozyty zdjeciowe niz ja :evilbat:
  17. [img]http://img189.echo.cx/img189/821/obraz0248kz.jpg[/img] moje ukochane piwo z sokiem imbirowym :D
  18. [quote name='malawaszka']:o qa uchole to mu rosną ciągle"???? :o :angel: :angel: :angel: i jaki ma sweterek :klacz: :D[/quote] dokladnie uszy jakby juz z malego slonia a nie z nietoperka :D
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Koma']no to teraz Twoja kolej :evilbat:[/quote] oki gdzie mam wstawic swoje tu czy na gd :evil:[/quote]T U[/quote] okej
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Koma'][quote name='dbsst']hehehe ja wale jak z karabinu a potem jedna wychodzi ;) wniosek szpila nie pozuje najlepiej ;) :lol:[/quote] :o ale efekty za to niesamowite :D[/quote]czyli Szpila od efektów specjalnych :wink: Komka jeszcze skromna , ale jak ją Szpilek poduczy to ho ho... :lol: ,ale beda foty[/quote] hihiihihii Szpila chetana do nauczania ;)
  21. [quote name='Koma']no to teraz Twoja kolej :evilbat:[/quote] oki gdzie mam wstawic swoje tu czy na gd :evil:
  22. [quote name='Koma']nie no tylko Szpila musi trochę Kome podszkolić w pozowaniu bo przez jej wariactwa mi foty nie wychodzą :evilbat: (albo aparat do doopy :roll: )[/quote] hehehe ja wale jak z karabinu a potem jedna wychodzi ;) wniosek szpila nie pozuje najlepiej ;) :lol:
  23. [quote name='Koma']skąd?? :lol: czyżby miała coś wspólnego ze Szpilą?? :D[/quote] hehehe normalnie siostry blizniaczki ;)
  24. dbsst

    Mejk

    no wlasnie G D Z I E :(
  25. [quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma']obydwie :evilbat:[/quote] nie nie nie a czy u ciebie sa nowe foty :evilbat:[/quote] ano są, zapraszam :lol: a ja czekam na Wasze :evilbat:[/quote] a juz widzialam :D
×
×
  • Create New...