Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. jejunia a my tak tesknilysmy i sie zamartwialysmy co sie z Wami dzieje biedny Gizmolot buziaki w nochala przesylamy :D a i Ty cos od nas dostaniesz :buzi: ;)
  2. Ka-ka raz do Wind bo inaczej nie bede sie odzywac ;) i nam tu nie mydl oczu ze to ze tamto marzylas o sesji mozesz ja miec :D a Wind ma taki fajerancki pedzelek ktory dziala cuda :D
  3. qrde dziewczyny jakies dziwne jestescie ( ;) ) je Was nie rozumiem sesja u Wind to jest najafajniejsza rzecz jaka Wam sie moze przytrafic w danym miesiacu :D
  4. no Madzia ja mysle bo wiesz inaczej moge poszczuc Cie lizakiem Szpila
  5. :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
  6. [img]http://img138.echo.cx/img138/9007/p62300336yb.jpg[/img] okaz szczescia :D :D sliczna ma siersc Luniasta
  7. hihi ten Dagi to jest kosiasty urwis widac odrazu :D
  8. [url]http://img125.echo.cx/img125/9993/v7ur.jpg[/url] normalnie moja Szpila ;) Amir jest przepiekny szkoda tylko ze jego Pancia musi mnie nerwowac i daje malo zdjec
  9. gratuluje mamo ;) :drinking:
  10. hehe dzieki ona sie skupiala na zabawie ;)
  11. [quote name='Magda&Amir']Debe troszke :oops: spóźniony ale zawsze ogonek mirka :oops: :D [img]http://img10.echo.cx/img10/6128/p4le.jpg[/img] a za niedługo nowe zdjątka 8) :wink:[/quote] gdyby nie ogon to bym gryzla ;) s;iczny stesknilam sie za Amirkiem :D
  12. :angel:
  13. [quote name='KaRa_TC']Dziewczyny jesteście ciociami :lol:[/quote] :angel: :angel: :angel:
  14. jestescie sliczne :d Dianka B&W :angel:
  15. hahaha wrdedne baby normalnie ;) juz szpilowe zloto nie wystarcza :evilbat: i jak im dogodzic :evilbat:
  16. a to moj pokemonek :D [img]http://img275.echo.cx/img275/7060/obraz1217op.jpg[/img]
  17. [quote name='KaRa_TC']Ale ta dama się ślini :o[/quote] raczej pieni i to jest po bieganku w ciepla pogode dodam ze to jest max jej wydzieliny wiec jestem z niej dumna ;)
  18. [img]http://img221.echo.cx/img221/5017/p62200152fb.jpg[/img] ojej oni sie trzymaja za lapeczki :D :iloveyou: wspaniale foty i ta zielen :D
  19. [quote name='Agga'][quote name='dbsst']hehehe Agga zwariowala hehehe[/quote] nie....ja w depreche wpadne...zebyscie wiedziały jaka ona linie nabrała... :lol:[/quote] hehehe normalnie wariatka :D
  20. [quote name='KaRa_TC']I ile masz stopni Dbsst? :wink:[/quote] nei mam temperatury :D
  21. fuuu ale dam rade ..........chyba buszukjaca w trawie :d [img]http://img92.echo.cx/img92/1485/obraz0552es.jpg[/img] [img]http://img92.echo.cx/img92/9086/obraz0572cq.jpg[/img]
  22. qrde dzieki :D wlasnie mam termometr pod pacha :D
  23. [quote name='daga10011']czosnek,duzo wit C,herbata z miodem i cytryna-a najlepsze jest mleko z miodem,maslem i czosnkiem-i potem do wyra :-? .naprawde dziala w 90 przypadkach na 100[/quote] bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee ochydztwo ale czego sie nie robi cholera fuuuuuuu (tylko ja troche na mod uczulona :-? ) i czy moze byc limonka zamiast cytryny
  24. hehehe Agga zwariowala hehehe
  25. nie dzialala mi dgm a traz cos sie zle czuje i sie boje ze bede chora ( TZ jest chory) a na kurs jade i nie moge byc chora macie jekies domowe sposoby na nie zachorowanie
×
×
  • Create New...