-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Fiśka to Fiśka daje obslizgle buziaki ;) :lol:
-
hehehe jaka mina chyba ten buziak byl obslizgly ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.63.jpg o jej jaki sliczny lis na szyje :D[/quote] :evilbat: bo cie podam do animalsów :wink:[/quote] nie blagam ja nie mialam tego na mysli ;)[/quote]no to masz szczęście :lol:[/quote] ufi udalo sie :D
-
hehehe chyba Fuks w ukropie ;) :iloveyou: darze go szczera sympatia :D sliczny jest
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']superanckie piechy juz nie moge sie doczekac jak je poznam :D[/quote]to może podrzuć Szpilę na czas kursu do Kary :roll:[/quote] hihi jasne zeby zostala zjedzona ;)[/quote]to Kara taka żarłoczna :lol: :lol: :lol:[/quote] hihihi nio juz pewnie zjadla nie jedna taka malunka Szpileczke :D[/quote]A nie wygląda :o :o :o :lol:[/quote] pozory myla ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.63.jpg o jej jaki sliczny lis na szyje :D[/quote] :evilbat: bo cie podam do animalsów :wink:[/quote] nie blagam ja nie mialam tego na mysli ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']superanckie piechy juz nie moge sie doczekac jak je poznam :D[/quote]to może podrzuć Szpilę na czas kursu do Kary :roll:[/quote] hihi jasne zeby zostala zjedzona ;)[/quote]to Kara taka żarłoczna :lol: :lol: :lol:[/quote] hihihi nio juz pewnie zjadla nie jedna taka malunka Szpileczke :D
-
[quote name='Pasavera']A prosze prosze :D [img]http://img300.echo.cx/img300/3435/10094700bj.jpg[/img] Więcej nie mam jak są razem, bo coś im sie wczoraj nawet pobiegać razem nie chciało :-? Każdy swoją drogą chodził :roll: Pewnie dlatego, że gorąco było . . .[/quote] jakie szpilkowe spojrzenie :iloveyou: tylko ktos sie skrada do niego i nie wyglada to na pokojowe skradanie sie ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Daisunia'][quote name='dbsst']juz nie moge sie doczekac :D fot :D spacerowych :D[/quote] ja tez sie nie mogę doczekać fotek ! :D[/quote]i ja :angel: i ja :angel:[/quote] hihihi papugi ;)[/quote]wolę gwarki :wink:[/quote] :lol: :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']superanckie piechy juz nie moge sie doczekac jak je poznam :D[/quote]to może podrzuć Szpilę na czas kursu do Kary :roll:[/quote] hihi jasne zeby zostala zjedzona ;)
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Daisunia'][quote name='dbsst']juz nie moge sie doczekac :D fot :D spacerowych :D[/quote] ja tez sie nie mogę doczekać fotek ! :D[/quote]i ja :angel: i ja :angel:[/quote] hihihi papugi ;)
-
superanckie piechy juz nie moge sie doczekac jak je poznam :D
-
juz nie moge sie doczekac :D fot :D spacerowych :D
-
[url]http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.63.jpg[/url] o jej jaki sliczny lis na szyje :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']rodzice G R A T U L U J E corci :D ;) (bo na babcie nie wygladasz wiec to nie moze byc Twoja wnusi ;) ) (chociaz taka babcia z czerwonymi wlosami to sam powod do dumy :D ) waszka nas rozpieszcza widze :D bardzo mnie sie te rozpieszczoty podobaja :D qrcze jestescie takie takie takie ......................................dogomaniackie :D :buzi: od rozpieszczonej dla Was systkich :D[/quote]O !!!! Dbsst ma dziś dobry humor :angel: :angel: :angel:[/quote] hehe humor mam dobry (bo TZ nie ma i mi nie marudzi ;) ) ale mam dola :( ale przejdzie
-
hihi dziex w imieniu Szpili Patka daj jescs jakas fote pirani ;)
-
rodzice G R A T U L U J E corci :D ;) (bo na babcie nie wygladasz wiec to nie moze byc Twoja wnusi ;) ) (chociaz taka babcia z czerwonymi wlosami to sam powod do dumy :D ) waszka nas rozpieszcza widze :D bardzo mnie sie te rozpieszczoty podobaja :D qrcze jestescie takie takie takie ......................................dogomaniackie :D :buzi: od rozpieszczonej dla Was systkich :D
-
a to bylo ? :roll: [img]http://img122.echo.cx/img122/402/obraz0096th.jpg[/img] spadam spac :buzi: pa
-
[quote name='daga10011']Patka to zawsze zajeta jest :-? :cry: .ale urlop ma niedlugo :D dbst-dawaj Szpile i sie nie wymiguj tutaj :evilbat:[/quote] ale Wy jestescie zamiast mnie chwalic ze tyle wstawilam to mnie gnebicie ;) ostatnie bo reszta nie przygotowana ;) GDZIE te moje chlopaki :D [img]http://img122.echo.cx/img122/6059/obraz0049yr.jpg[/img]
-
[quote name='daga10011']dbst-a Ty pojawiasz sie i znikasz dzis :-? .[b]TZ nie ma laptopa[/b]??????????? 8)[/quote] bingo ;) i mama byla w odwiedzinach :)
-
[quote name='Alicjarydzewska']Patka dała fotkę Lilith :P , a Szpilcia gdzie? :o[/quote] juz dzis Szpili nie wstawie bo mi nie wypada solenizanta musi blyszczec :D moze jeszcze cos nam Patka wlepi :roll: :D
-
[url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t3.jpg[/url] jakie wygibasy :D
-
[quote name='Patka']Usmiech Lilith specjalnie dla Was :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img55.echo.cx/img55/3489/img31915ic.jpg[/img][/URL][/quote] nie no miodzio :D slicznota :D Daga&Oskar ale to Ty powiedzialas ;)
-
[quote name='Bodziulka']wiecie co, te psy są bardziej fotogeniczne niż małe dzieci ;)[/quote] hehehe amen Agga opuszczasz sie :evilbat:
-
[quote name='Ka-ka']no nie.....chwilkę mnie nie było, a tu moje koffane fafluniaste już tyle stron przeleciało :iloveyou: ja się boję, co będzie po wakacjach :o więcej zdjęć w ruchu!!!więcej ruchu!!!!!!! :D:D:D[/quote] :oops: dziex dzis probowalam w ruchu ale kicha wychodzily duchy Daga nie taka nowa ta obrozka ;) hihihi Daga&Oskar no coz nakompie siedziec faktycznie moze byc niewygodnie ;) Patka to moze jakas Lilith nam tu zaserwujesz :D