-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='KaRa_TC']Truskawek coraz mniej, i zostały same tyci tyci :lol: :lol: Na 100% będziecie w niedziele? bo muszę wiedzieć,który dzień rezerwować, bo coś mi na wsi obiło się o uszy,że podobno mój brat chce impereze robić :lol: :lol: Jak zawsze ostatnia się dowiaduje :wink:[/quote] jupi zalapiemy sie na impre ;) a kiedy bedziemy to gadaj z moja szefowa sayma ;) :d bo ona wie systko :D
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Agga']Ja ja CI mowie ze tak jest to tak jest :D[/quote]Agga , ona jest taka skromna i się z tobą droczy :wink:[/quote] hehehe jaka Agga jest stanowcza :D
-
[quote name='malawaszka'][quote name='Justi0022'][b]Waszka[/b] [size=1]dbsst jest na dwójce [/size] szukaj, szukaj :lol:[/quote] aaaaaaa :calus: alem ślepak :oops: :lol: dzięki dzięki Justi bo zaczynałam się martwić o siebie :lol:[/quote] hehehe
-
wlasnie przedemna lezy aparat i wiecie co nie ma weny :( cos sie dzieje z moimi pomyslami gdzies mi uciekly :( a tyle ich bylo :( :drinking:
-
hahaha waszka szukalas mnie :D hihihihi jestem tam jestem ;) szukaj dalej w takim razie hihihihi chyba ze ja mam omamy wzrokowe i mnie tam nie ma :stupid:
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst']slyszycia ta J A jestem kochana :D :D :D :angel: :wink:[/quote] no jestes kochana a co ktos w to watpi????[/quote] Ja :oops:
-
hehehe wstawiam nowe foty wstawiam i tak jak na osobe bez warunkow sprzetowych nieskromnie uwazam ze jestem niezla ;) w tym wstawianiu fot
-
[quote name='KaRa_TC']To już na liście jest: placek, tort i truskawki :lol: :lol: :lol: To jak ja mam grilla zrobić jak wy chcecie samo słodkie :lol: :lol: :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/b1.jpg[/img][/quote] heheh jaki traper z Poznania :D hihihi Sayma ma racje my kcemy trrrrrrrrrrrrrrrrruskawki :D slodkie bo my slodkozerna :D ;)
-
slyszycia ta J A jestem kochana :D :D :D :angel: :wink:
-
[quote name='Marcino1978']tiaaa debest nie da sie nie zauwazyc :wink:[/quote] Justi i MArcino ale o co WAM chodzi wlasnie mnie prawie nie widac i alleluja za to :D Komka ja mysle ze Poświata wszystkich do albumu wsadzi musi miec tylko zdjecia a moze Jej pomozecie i a pw powysylacie chociaz linki gdzie sie znajduja Wasze foty :D ale mam extra pomysla ;) Poświata mozesz mnie bic jak sie rzadze :D
-
[img]http://img60.echo.cx/img60/3554/obraz0529om.jpg[/img] i sie pieni na sama mysl o piffku ;)
-
Szpilka tylko na to kikutem merda ;) :drinking:
-
ło ma prawdziwa wrecz "polityczna bijatyka" "Ale co to był za zwierz ? " ale twarrrdy charakterrrr :D ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Haha nie wiem czy zostanie tortu :lol: :lol: :lol:[/quote] :evil: zostanie bo jak nie to :2gunfire: :lol:
-
[quote name='agabass']Poświata super dbsst a ty gdzie jesteś - no nie ładnie nie ładnie - nie pokqazała się tylko u tej Szpili jest[/quote] hjihihi jestem w albumiku jestem :D
-
[quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='agabass'][quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']he he he he dziex :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: recepta na zdana sesje NIE ZAGLADAC DO KSIAG :) :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]no bo od czytania to się tylko mętlik w głowie robi :wink:[/quote] i tego sie trzymajmy :drinking: :drinking: :drinking:[/quote] Imprezowania i popijania, a nie wkuwania[/quote]i siedzenia do rana na dogo :wink: :lol: :lol:[/quote] haha no jasne a kto by z DGM dla wkuwania zrezygnował :niewiem: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :B-fly:[/quote] hehehe i to jest recepta na egzaminki :D
-
he he he he dziex :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: recepta na zdana sesje NIE ZAGLADAC DO KSIAG :) :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:
-
bedzie tort bedzie tort :D
-
o dzizys tyle basenji w jednym miejscu :o extra foty nawet bulik zrobil sie taki basenji ;) :lol:
-
[quote name='adda'][quote name='Poświata']Zaparłam się...... i od wczoraj przestudiowałam całą galerię dogomaniaków i parę różnych topików jeszcze. Jestem padnięta jak stonka po opryskach [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minki/hehe.gif[/img], ale odwaliłam kawał nikomu nie potrzebnej roboty :evil: . Żeby było łatwiej sobie nas pooglądać zrobiłam [b]DOGOMANIACKIEGO MIXa[/b]. Pewnie nie wszystkich się doszukałam, nie wszystkie zdjęcia odkopałam, ale i tak wyszło nas całkiem sporo :angel: !!! [size=7]A oto DOGOMANIACY "w pigułce" :P [/size] [b]1[/b][url=http://img146.echo.cx/img146/1917/1dogomaniacy5uf.jpg][img]http://img146.echo.cx/img146/1917/1dogomaniacy5uf.th.jpg[/img][/url][b]2[/b][url=http://img152.echo.cx/img152/3426/2dogomaniacy4xz.jpg][img]http://img152.echo.cx/img152/3426/2dogomaniacy4xz.th.jpg[/img][/url] [b]3[/b][url=http://img293.echo.cx/img293/6127/3dogomaniacy1fh.jpg][img]http://img293.echo.cx/img293/6127/3dogomaniacy1fh.th.jpg[/img][/url] [b]4[/b][url=http://img296.echo.cx/img296/7148/4dogomaniacy5yf.jpg][img]http://img296.echo.cx/img296/7148/4dogomaniacy5yf.th.jpg[/img][/url] *KLIKNIJ NA MINIATURĘ :P :P :P Jeśli kogoś nie odnalazłam, a chciałby się tu znaleźć proszę podać linka do swojego zdjęcia gdzieś na forum, a zacznę część 5 sagi :P . Galerię dogomaniaków będę nawiedzać regularnie w poszukiwaniu nowych fotek, ale całej reszty pewnie nie dam rady :lol: . No to bawcie się dobrze w poszukiwaniach znajomych twarzy :D :P :D[/quote] O rety! Biorę się za zabawę :D Poświata, masz za dużo czasu??? :lol: [color=blue][size=2][Cytat postu Poświaty pochodzi z podwieszonego topiku "Dogomaniacy w pigułce" - Mod][/size][/color][/quote] :modla: POŚWIATA jestes THE BEST jestes WIELKA I WSPANIALA jaki mamy cudowny ALBUM :D :buzi: dla Twojej tworczej natury :D
-
Kora dzieki :D Daga extra tak trzymac :D juz lubie tych Twoich znajomych ;)
-
[quote name='Agga']dbsst jak sie odłujesz do do dołka sio..... :lol: dbsst nie dołowac sie.... :calus:[/quote] :D :D juz sie nie doluje ;) [img]http://img72.echo.cx/img72/4461/mojapsinka0147tv.jpg[/img] przesylam buziaczki wprost do tej mordoklejki :D :iloveyou: sorrki troche przegapilam wstyd mi :oops:
-
[quote name='bartek_yo']normalnie identyczna jak moj Koras ta twoja Szpilka :wink: oczywiscie najpiekniejsza (bo moja tez taka jest :wink: ) ze wszystkich :wink:[/quote] heheh dawno Cie nie bylo dawaj foty siostry blizniaczki ;)
-
no ja nie moge jaki pokemon :D :lol: :angel:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']http://www.pupile.com/pup/images/img_koma9.63.jpg o jej jaki sliczny lis na szyje :D[/quote] :evilbat: bo cie podam do animalsów :wink:[/quote] nie blagam ja nie mialam tego na mysli ;)[/quote]no to masz szczęście :lol:[/quote] ufi udalo sie :D[/quote]dbsst :nono:[/quote] nio dobLa popLawiam sie :oops: