Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. no takiego dobra dobra ;) takiego bezinteresownego dobra ;)
  2. po 10 browarach to by mnie zeskrobywali z miejsca w ktorym wypilam ten 10 a to miejsce byloby nie dalekie temu 9 i 8 browarowi ;)
  3. [quote name='daga10011']lody osobiscie tylko smakuja :lol: dbst-bo sie zamroza na smierc :evilbat:[/quote] no a co ja moge zrobic do wrzesnia musz postac chyba ze wezmiesz je na zlot ;)
  4. [quote name='KaRa_TC']No wiesz co Dbsst powinnaś się z młotszą osobą podzielić :lol: :lol:[/quote] heheh w zyciu jest trudno ja to robie tylko dla Twojego dobra ;) :lol:
  5. ja to kce pod namiotem ale nie mam namiotu ;) a stresc mi prosz Ka-ka jak tam z domkami stoi sytuacja
  6. [quote name='daga10011']sama jej powiedz :lol: .Kara-lodow u nas pod dostatkiem :wink:[/quote] lody sa moje i musisz mi sie podlizywac to mooooooooooze sie podziele ale to moooooooooooze ;) heheheh spoko bedzie jutro kolo Ciebie :D na kompie :D
  7. [img]http://img125.echo.cx/img125/9762/q2nb.jpg[/img] [img]http://img125.echo.cx/img125/5219/k8hx.jpg[/img] [img]http://img125.echo.cx/img125/2852/s0vu.jpg[/img] az mi sie cieplo na sercu robi on jest taki fafluniasty :D taki caluniasty taki bokserowatasty ;)
  8. [quote name='daga10011']no wlasnie-lody czekaja :lol: Ty z nia pogadaj :wink:[/quote] hehehe spoko Szpila ja zalize jak nie bedzie kciala pojsc na ustepstwa to mozesz juz Teraz Wiki powiedziec ;)
  9. [quote name='Ka-ka']manowce też są OK, nie rozumiem, co sie tak na nie wszyscy uwzięli :wink:[/quote] hehe bo moje manowce sa takie wielkie ze mozna sie pograzyc ;)
  10. full zestaw normalnie mocny full ;)
  11. [quote name='Ka-ka']:hmmmm: narazie słucham najbardziej w życiu siebie i też niekoniecznie super na tym wychodzę :wink:[/quote] hehehehehe no to jak mnie posluchasz to juz na takich manowvcach wyladujesz ze ho ho ;)
  12. [quote name='daga10011']to teraz moja core przekonaj :lol:[/quote] heheh spoko ;) tlko mi ja daj do mkomputerka ;) a najlepiej w realku :D
  13. uuuuuuuuuuuuuu tany tany :D krawaty wiaze usuwam ciaze [img]http://img172.echo.cx/img172/3995/obraz1586ej.jpg[/img]
  14. [b]M A N I A[/b]
  15. [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=22830]Zlot[/url] sluchaj sie mnie to na tym dobrze nie wyjdziesz ;)
  16. nie co dwa albo trzy to zalezy jak plan rozlozymy :D
  17. [quote name='daga10011']a co to za zlot?????????? :oops: :oops: :oops:[/quote] ojj Daga daga podczepiony jest na pierwszej stronie forum dgm :)
  18. [quote name='Ka-ka']no to siup na zlocik-i koncert w weekendzik, żeby każdy na wiernych fanów zdążył dojechać :wink:[/quote] hehehehe Szpila wlasnie pociaga sobie z gwinta Fruttis :roll: lezy i ma jezyk wsadzony w pudelko
  19. [quote name='Ka-ka']oj, kręć, kręć, byle efektywnie :D:D:D pomyśl, tyle dni bez kompa.....napewno Twój TZ to doceni :wink: (a kwestia z kim ten czas spędzony [ładny mi odwyk od forum, hihi] , to już inna sprawa) 8)[/quote] no ale to juz real wiec sie nie liczy do uzaleznienia ;)
  20. tylko gdzie i tak zeby systkim pasowalo oj ciezko bedzie ciezko :D
  21. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Z lekka boli :lol: Dbsst jakbyście były w tą niedziele to o której?[/quote] olo 13 b3dziemy dopiero w Poznaniu nie wiem o ktorej mamy bus napisze Ci smsa wczesniej ;) ale mysle ze 17-18 wczesniej sie chyba nie uda :-?[/quote] Mam nadzieje,że długo u mnie posiedzicie :wink:[/quote] hehe tydzien ;) :lol: :lol:
  22. [quote name='Ka-ka']24-28 sierpnia. zawsze możesz na krócej wpaść, jeśli Ci nie pasuje 8)[/quote] no to TZ zaczynam na nowo dziure w brzuchu krecic :D
  23. hehehehe no dobra ;) to moze kiedys cos ;)
  24. moze Mania od DoGoMania ;)
×
×
  • Create New...