Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. iiiiiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaakie slodkie :D
  2. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: a koty mordercy to juz w ogole :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  3. podpisik pierwsza klasa :D a Kara slicznie wyszla :D
  4. hihihi baby goora :D a czy bedzie cos special for me :D
  5. hehehe oj widac ze Czrny Ksiaze jest nie na zarty zakoffany :D ale sie wcale nie dziwie :D
  6. [quote name='Evelina'][quote name='dbsst']no nie wiem moze..................................zmiennosc ;)[/quote]A Ty w kolko o tym samym :roll:[/quote] dzis mam taki nastroj ;) [size=1]zmienny[/size]
  7. [quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma']:o :o :o na którym okropnie??? bo ja go chyba nie widziałam :niewiem: :roll:[/quote] i ja nie widzialam moze Kara mowi o jakims z innej galerii :evilbat:[/quote] a pewnie tak Kara daj linka to i my lookniemy :) :wink:[/quote] i moze tez ocenimy :D
  8. :angel: :angel: :angel: qrde muli mi sie komp i nie moge odpowiadac fotostory :( oj moj kochany jestes taki twardy zab :D ;)
  9. [quote name='sayma']:o :o :o na którym okropnie??? bo ja go chyba nie widziałam :niewiem: :roll:[/quote] i ja nie widzialam moze Kara mowi o jakims z innej galerii :evilbat:
  10. dzizys jakie teskne oczy :iloveyou:
  11. [img]http://img292.imageshack.us/img292/4366/karalaina6ye.jpg[/img] zajebiste :D Kara no wlasnie tak mi sie czekoladki rozmnozyly ;) super wygladasz na tej focie
  12. [quote name='Ka-ka'][img]biedactwo, z tęsknoty za panią zęby straciło....wyrodna [b]dbsst[/b] :evilbat:[/quote] :oops: :oops: :lol: Lazy grunt to dobry kamufaz ;) :lol: oj Spike ty pogryziesz a ja polkne ;)
  13. hehehe sayma cos Ci sie pokickalo hihihihihihihihiihihihi Kara ja widzialam ale nie bylam pewna :oops: czy on sie zmenil czy mnie sie wydaje tylko mozesz mnie bic
  14. [quote name='Evelina'][quote name='dbsst']oj Evelina kazdy mezczyzna ma cos z kobiety ;)[/quote]Co, co ? :oops: Ze pozytek i przyjemnosc to wiem, ale cos jeszcze ? :oops:[/quote] hehehehehehe :lol: :lol: no nie wiem moze..................................zmiennosc ;)
  15. [quote name='KaRa_TC']Dbsst nie marudzi, i tak za mało ciuebie jest :evilbat:[/quote] wariatka normalnie 8) :lol:
  16. no i widzisz co ja sie mam w domu ;)
  17. qrde belle leeele czemu mnie tak duzo :fadein:
  18. ano trzeba bedzie pogubila zeby na mnie :fadein:
  19. [quote name='Ka-ka']jakoś nie było naporu, co do zdejmowania-i dobrze 8) wstydzić się bym nie wstydziła, ale by mnie pewnie trochę spłaszczyło :oops: :lol:[/quote] :cunao:
  20. [quote name='Evelina'][quote name='dbsst']hehehe lubie ta jego zmiennosc charakteru nigdy nie wiem czyego sie moge po nim spodziewac [/quote]A mowia, ze to kobieta zmienna jest :hmmmm:[/quote] oj Evelina kazdy mezczyzna ma cos z kobiety ;)
  21. [quote name='Evelina'][quote name='Basenji']......a to dopiero początek....... zdrówko :lol:[/quote]Widzisz [b]Dbsst[/b] co za przewrotna z niego bestia, a niedawno mowil, ze wkrotce koniec :lol:[/quote] hehehe lubie ta jego zmiennosc charakteru nigdy nie wiem czyego sie moge po nim spodziewac Basenji wazelinka dobra cio ;) :lol:
  22. [quote name='Koma']Nieno genialna Szpileczka :roflt:[/quote] dziekuje :D
  23. wow i jak nie schrupac tej Slonecznej dziewczyny cudowna Ka-ka i NISAMOWITA Wind lubie ten duet :D
  24. ja nic nie gadam ;) ja asher to ma farta ze pierwasza bedzie :D
  25. dziekuje a teraz SPADAM na spacer [img]http://img299.imageshack.us/img299/741/obraz1820gk.jpg[/img]
×
×
  • Create New...