-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[LEFT]hehehe tez sie chce ale nie wiem jak to bedzie poźniej wyjedżam na kurs nie bedzie mnie przez 2 weekemdy a pozniej znowu w niedziele do pracy :shake: [/LEFT]
-
Asiu to kiedy kolejne do krytyki wstawiasz :cool3:
-
hahha i skonczymy o 6 taaaaaaaaaaak nie dziękuje ;) a tak serio ni ewiem co mam robic w niedziele w robocie jak sie tylko pokazac to mozecie na mnie liczyc jak prowadzic zajecia to raczej nie :shake:
-
[quote name='Vectra']głupoty gadasz :mad::mad::mad:[/quote] prawde prawde prawde dziś mam total dola nie ma ze mna gadki :shake:
-
to jedyne co umiem w psie :placz: :placz: :placz: :placz:
-
jestem ZAŁAMANA próbuje przygotowac foty te ze chrztu i nie mam weny :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/135/ea7c2d1b1bc2849a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Cola']a to :watpliwy: ... Mój pewnie też by nie przygotował słoików, bo wcześniej te powidła by je zjadł :evil_lol:[/quote] a mój ani ich zjeśc ani coś zrobić dla mnie :evil_lol: :evil_lol:
-
taaaaaaaaaaaaa jak dziś nie wyleci do śmieci TZ nie chce wywiazać sie ze swojego obowiązku i nie chce mi przygotować słoików :shake:
-
jestem za zwaleniem ale BEZ wiśniówki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc Serduszka moje :loveu: :loveu: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[U]czesc mój Skarbie :loveu: :loveu: :loveu: [/U]
- 78403 replies
-
:crazyeye: :crazyeye: czy Twój TZ chodzi na jakiś kurs crashłapania :evil_lol: :evil_lol: czesc foty powalające :multi:
-
[quote name='malawaszka']aaale superanckie legowisko :multi: myślałam, że Szpilka ma to z allegro od pupibed :razz: ale jak zwykle coś pomieszałam :lol: :oops:[/quote] Kochane koleżanki z DGM tu kupiłam legowisko [URL]http://www.allegro.pl/item128971688_leg_kanapa_zdejmowany_pokrowiec_nr_3_wym_96_x_72.html[/URL] fajne z tym, ze nie wiem czy nie wygniecie sie zaraz poducha :roll: [quote name='Usia']szpilka cudo ma sliczny kolorek :multi: ja nie przepadam za bokserkami ale ona wyjatkowo mnie jakos uraczyła prosze o wiecej foto :loveu:[/quote] DZIĘKUJE cieszy sie że mój pies ma wkład w zabokserzanie świata :evil_lol: :lol: :lol: fajnie cie gościic :multi: [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B] nie wiem czy jadlybyscie suszki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [/quote] ZDECYDOWANE [SIZE=6][B]TAK [/B][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] Pika jak TZ przyniesie mi dziś słoiki to dziś wekuje i i czestuje powidłami ;) w pracy guru kuchni moja kierowniczka spróbowała śliwek w occie i powiedziała, że są dobra :multi: tgylko za miękkie :shake: [B][COLOR=red]Maga Paula Asiaczek[/COLOR][/B] w weekend pracuje moge sie umówić do 10 w sobote a później od 12 a w niedziele do 10 a poźniej od 16 Gosiu :buzi: dziękuje [B][COLOR=darkred][U]DZIEWCZYNY JA WAS UWIELBIAM[/U][/COLOR][/B]
-
[quote name='Asiaczek']OK. Lecą pierwsze ... [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/7104/resizeofpict0002yr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2824/resizeofpict0003xo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/2606/resizeofpict0008ne8.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/480/resizeofpict0009dz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/8532/resizeofpict0014ux9.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5885/resizeofpict0015px8.jpg[/IMG] [/quote] [quote name='Asiaczek']II cz. flory... [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9579/resizeofpict0021wm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/2820/resizeofpict0036nc8.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.[/quote] [quote name='Asiaczek']III część flory.. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9463/resizeofpict0044eo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/7428/resizeofpict0058ht7.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/690/resizeofpict0062lq8.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.[/quote] [quote name='Asiaczek']IV część... [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6161/resizeofpict0064vx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/6848/resizeofpict0065dj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/10/resizeofpict0066do0.jpg[/IMG] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/5374/resizeofpict0071fs5.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5281/resizeofpict0072kf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/9781/resizeofpict0073da2.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.[/quote] [quote name='Asiaczek']V i ostatnia dzisiejszego obfotografowywania flory... [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2425/resizeofpict0083st6.jpg[/IMG] I to koniec na dzisiaj. Pzdr.[/quote] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/3203/resizeofpict0027up6.jpg[/IMG] te zdjęcia mi sie podobuja
-
[quote name='evaxon']hej hejjjjj:multi:[/quote] witaj czule :cool3: :loveu: :cool3:
-
[quote name='evaxon'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/170/68cd080c7a162d90.jpg[/IMG][/URL][/quote] hahahha Ewa w końcu pokazałas swoje prawdziwe oblicze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: biedny maluńki ZAWSTYDZONY piesek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/179/c81961f7d1bbcfeb.jpg[/IMG][/URL] musi sie kisić na takim dywaniku :shake: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/170/95d729a8c3ba0d8e.jpg[/IMG][/URL] oj Ewciu Ewciu jak cie TOZ dorwie to sie nie wywiniesz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]dbsst no to jak wróci to go wyczochraj za co chcesz ale powiedz ze to odemnie. :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a czy to nie będzie zdrada :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
czesc Dziewczyny i chłopaku :cool3:
-
Robcia nie ma w sklepie siedzi ale Szpila wyczochrana za to podwójnie :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/171/f679d03f848364e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/134/be04ea090ba4b13a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/171/2a7e241855341243.jpg[/IMG][/URL] teraz jeszcze słodziej śpi ale nie chce mi sie juz pstrykac Alu już marze o rogalikach mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :sabber:
-
hej PADAM wróciłam z pracy i jestem w trakcie robienia powideł śliwkowych DZIĘKUJE moje Aniołki za Życzonka :loveu: :loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi: i za miłe słowo pod adresem zdjęć :multi: :multi: :multi: Szpila ma nowe posłanie właśmnie się po kilku godzinach skradanie z westchnieniem na nim rozwaliła moja mała lafirynda :loveu:
-
czesc Bliźniaczko a mnie naj sie podoba kasownik :evil_lol: :evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/c092a494c96946c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/167/9c990df9dd5c291e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/167/3f66b195df017167.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/f2f89f390c75c1be.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/167/36636ae51d7f766f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/176/2cbe8a5c2ad6f6f1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/167/dcd3fd3c6d6a5d24.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/0ef4e955a310aa98.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/176/c58e14a631ab5419.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/b29db8d7a4dbfd62.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/167/4545b997f135ecbd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/833a0e62e7d628a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/93018d37941ce035.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/93549856c49610bb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/db5e2aa8950b1623.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/9f6774b299753558.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/5a601fe638345270.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/9674d308f7d1da43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/167/ec9d2cd451d79312.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/2129507ce996eb88.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/167/0f0a9992a7638ff6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/167/fa790037e1d7c2fe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/70a1aee981de5523.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/9cb93b43f2ff55ca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/5f53997c91d0e458.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/167/40e944828c8958ea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/176/24b6a796825ddef1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/167/3f8965593f9be214.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/167/93586c0ce9490dae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/167/f085d8d50ca91332.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/176/46e3f4604da313d3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images2.fotosik.pl/167/4c1dfede795788a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/e20d8402d1fefcb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/130/fe2452c6d3bb1e04.jpg[/IMG][/URL]