Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. Hej dziewczyny DAGA kope lat :multi: :multi: :multi: :multi: byłam dziś w pracy jak wróciłam to zległam na wyrku i dpoiero sie teraz troszke ruszam.......... wstawie kilka fot i frrrrrrrrrru z psem nimfa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/176/e2f5173ab98ecd66.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/176/1832a542333dcad2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/139/14c1ec7afd79e3da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/176/d13ff6fcd1572e72.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/176/a1df3337cc05cff8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/176/13105fb47b66da86.jpg[/IMG][/URL]
  2. czesc Maga ale super foty ja mam TAKIE SAME :evil_lol: :evil_lol: ale widze że się na maxa za swoja najlepsza kolezanka stesknilas bo widze swoje 2 podobizny :evil_lol: :evil_lol: czyli nie tylko psy sa do pstryk pstryk :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. pracuje papier mi sie zaciał w drukarce :angryy:
  4. a Szpila właśnie z 30 minut temu poszła z TZ na............bieganie :evil_lol: :evil_lol:
  5. tak myślałam że Cie zaskocze :evil_lol: :evil_lol:
  6. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/183/6576d2e52a99a921.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/174/bf7e3ad75bcddfe0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/175/2c42d6edc0a7c989.jpg[/IMG][/URL]
  7. dobra ostatnie foty i zabieram sie za prace :placz: :placz: :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/138/77ce1222389434da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/183/110aee9a86c53f83.jpg[/IMG][/URL] cos czego dawno nie było :lol: :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/183/a8952190949f6217.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/183/4b67c4b0d9745d73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/183/833432dde18d3472.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Maga100'][B]ty takich nie masz i zazdrościsz :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] no nie mam mam prawie identyczne a nie identyczne opóźnienie 0,3 s :evil_lol: :evil_lol:
  9. oooooooooooo psy oooooooooooo biegna zaskakujaco zaskakujące są zdjęcia twego autorstwa :evil_lol: :evil_lol:
  10. czesc jak ktoś był u Magi i mało mu było fot będzie miał ta niewatpliwą przyjemnosc obajrzec je jeszcze raz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Leon jakby go mało na dgm było :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/174/e4fc30e247f139f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/138/6af0b00497aeb3ad.jpg[/IMG][/URL] biedna Szpileczka zwiewa :lol: :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/138/5f559f9bf3361efc.jpg[/IMG][/URL]
  11. jeśli komus mało tych zdjęć zapraszam do mnie do galerii na ksero foty :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: chciałam Mege zakopać ale psy ja ciagle odkopywały ALE STARAŁAM sie dziewczyny SŁOWO :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. waszka :buzi: nie skromnnie powiem że i mnie sie pocieszający Radecki podobuje :multi: Asiu w dzieciństwie robiło sie takie widoczki wkładało kwiatki przykrywało szkiełkiem i zasypywało było to mega kolorowe i tak chciałam cos podobnego zrobic na kompie hahahahha
  13. branoc Patka na pocieszenie ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/174/93445790f0d0c3de.jpg[/IMG][/URL]
  14. Alu dzis i wczoraj miałam DRAMATYCZNY humor i jeszcze mi marudzenie zostało :shake: a kffiatki dostałam od TZ na urodzinku ćlicznenie i ostatni shit [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/183/d2ffdd42d1003c2d.jpg[/IMG][/URL]
  15. Vectra pięknie wyglądasz jak kłamiesz :evil_lol: ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/174/660c07ec012eafe1.jpg[/IMG][/URL]
  16. oooooooooooooooooo dziś czuje sie zaskoczona :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: czesc drużyno :cool3:
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:shake:Debe ty mi sie zaharujesz na cacy :razz:[/B][/I][/quote] łeeeeeeee tam ja i tak mniej bede pracować niż zamierzyłam :placz: pamiętacie widokówki które sie robiło z z kwiatków i szkiełek :roll: próbowałam coś takiego zrobić w psie ale mi nie wyszło :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/173/69ce7513b7a024c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/174/5bc552e45cbf68a8.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Asiaczek']Oooo, no to weekend po 8 październiku ja rezerwuję dla siebie i basków!!!:lol: Może tak byc? Umowa stoi? Pzdr.[/quote] mogę ale 14 października bo 8 października będe wracać dopiero do domu hahahha Vectra Lala Szpile znowu chce zjeść :evil_lol: Antu dziękuje :multi:
  19. prześliczna psina zdjęcia :klacz:
  20. umówiłam sie z Maga na weekendowe (mije wypady do niej) była tak miła ze cos nawet o pici i dojazdach wspomniela jakby mnie lubiła czy co :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. [quote name='Asiaczek']Debe - ja w ten weekend to nie bardzo. Sobota przygotowania do wystawy i nadrabianie zaległości, a w niedzielę - wystawa. Za to cały październik - WOLNE!!! Pzdr.[/quote] ja od 1 do 8 października na kursie potem następny weekend wolene i praca czy jakoś tak :shake:
  22. owczarek sznauniecki jest debest :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a Lunetowe uszy sa luniaste :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bleeeeeeeeeeeeeeeeeee pajecza rodzina też bym chcaiała takie blee spotkać na swojej aparatodrodze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. al zajebiste zdjęcia :megagrin: :megagrin: :turn-l: :turn-l: :turn-l: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:
  24. spotkajmy sie o 12 to o 3 może będe miała Was DOŚĆ [B][SIZE=7][COLOR=darkred]MOŻE[/COLOR][/SIZE][/B]
  25. przekosmiczna :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: wspaniała cuuuuuuuuuuuuuuuuuuudowna
×
×
  • Create New...