-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
taaaaaaaaaaaa jasne Erka ma opóźniony zapłon lalalalalallalalal ale i tak ja ajlowiuje :cool3:
-
[quote name='Magda-Amir']1. hahah taaa bedzie spał jak jak mu podasz jakis uspokajacz :evil_lol: :lol: 2. łii bede miała Szpilunieee !! 8-) :ghost_2: [/quote] dam mu Szpilke ;) 2 a Tobie moją psia maskotke :evil_lol: :evil_lol:
-
ja czegoś nie kumam wczoraj kazałaś mi chować aparat a dziś chodziłaś po wsi i ludziom domy fociłas a kto wie co jeszcze :cool3: :evil_lol:
-
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA jak patrze na te ciastofoty to dostaje ślinotoku postepujacego :shake: jak warkocz ścięty czy nie:cool1:
-
[quote name='Magda-Amir']ołkej :cool3: nic a nic nie zauważe :rolleyes: ale to slodycz jest slodka tylko jak slodko spi :lol:[/quote] hahahhaha oki to sie pakuje i jadę ;) bedzie spał cały czas w takim razie bede mu kołysanki spiewać :lol:
-
[quote name='olcha'][/size] [SIZE=4][SIZE=2]1. Pisał ktoś coś? :hmmmm:[/SIZE] :diabloti: :diabloti: :diabloti: [/SIZE] [SIZE=1]2. p.s. to kolorowe to MÓJ zdemolowany jasiek :watpliwy:[/SIZE][/quote] 1. maupa :olympic: 2 ja kocham Twoje psy :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: mądre bestie baaaaardzo wiedzą co demolować :grin:
-
[quote name='Magda-Amir'][IMG]http://images4.fotosik.pl/196/955b0e2f47787687.jpg[/IMG] komuś zdechł pies :siara: :lol: :lol: Debe super zdjecia superrr :cool3:[/quote] to kontrolowany zdechł bo jedno oko ciągle w aparat :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: eeeeeeeeeeee dzięki :oops:
-
:grin: :roflt: :roflt: [IMG]http://images3.fotosik.pl/223/c7479d364edd91e0.jpg[/IMG] bowskie łapanie talerza nie wspomne już o refleksie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Magda-Amir'] i taaak ładnie daje 'łapke' :razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/228/6b7412e53e4f8755.jpg[/IMG][/URL][/quote] [quote name='Magda-Amir']witaj Alu :angel: witaj haska_12 :angel: a teraz odpoczywamy po zabawie :sleep2: :saint1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/193/f889f2c73cdf2b54.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/193/a0172d33fd08a379.jpg[/IMG][/URL] u nas zima na calego... zimno ślisko i halny :shake:[/quote] [quote name='Magda-Amir'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/232/2e2425fb69fc9c48.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [quote name='Magda-Amir']hihi placuszek dziekuje za komplementy :lol: Keleris - dobrze ujete ze slodki gdy śpi :diabloti: wiec znow śpiacy Amir :lol: :lol: : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/233/7ec871cc0b4194d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/234/b06fa38b19186aee.jpg[/IMG][/URL] nawet jak spi to pokazuje jezor :roll:[/quote] zróby tak ja przyjade do Ciebie i podmienia psy dam Ci swojego a w zammian wezmę ta słodycz :loveu: :loveu: :loveu: a ty bedziesz udawać że zmiany nie zauważyłaś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Iza i Avanti']A[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/2758/p6110707bk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/5796/p6110713oz9.jpg[/IMG] [/quote] groźny pies :lol: eeeeee biedny pan :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Zeszłoroczny przyjaciel Avantiego [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5425/p7041281iq5.jpg[/IMG] [/quote] BOWSKIE zdjęcie WSPANIAŁE
-
HELLO BLIŹNIACZKO :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='Patka']jak zawsze super fotki w ruchu (kiedys tez sie dorobie dobrego aparatu :eviltong:) a na serio z przyjemnoscią sobie poogladał bo u nas o szaleństwach na razie zapominamy i sniegu tez nie mamy ....[/quote] no ja myśle, że to kiedyś to juz niedługo będzie :D tak tanieja aparaciki, że nic tylko kupowac teraz juz nie opyla sie kupowac kompakta :cool3: wiem nas to czeka lada dzień prawie no może lada miesiąc :razz: [quote name='Iza i Avanti']Najpierw trochę poćwiczę.............. [IMG]http://images4.fotosik.pl/165/9ed388c92f713ab4.jpg[/IMG] a później polecę........... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/215/9830364cb4bdc237.jpg[/IMG][/URL][/quote] hahahahahahhaha dobre [quote name='Maga100']1. [B]kłamca! :diabloti: [/B] [B]to ona, ona bez przerwy mi dokucza i nie daje spokoju, jak tylko wyczai, ze jestem już w domu :placz: [/B] [B]2. a kto by tam uciekał :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] 1. przepraszam kto mnie zagadał PIERWSZY o godzinie 16:56 wywęszyła, że jestem i już o zawraca mi moja piękna czupryne :lol: :lol: 2. nie ucieka bo sama taka zboczona, że tylko pstryk pstryk i do albumu :evil_lol: 3. molestowałaś mnie wczoraj na gg i przez sms o zdjecia a teraz sie nie zachwycasz :obrazic:tak wstawie kiedyś już wspolne foty zobaczysz :x [quote name='evaxon']a ja przyszlam troszke po echoowac i achoowac i uciekam dalej ;)[/quote] hihih nie uciekaj nie ;)
-
[quote name='Maga100'][B]planujemy, planujemy :p [/B] [B][SIZE=6]za jakiś miesiąc [/SIZE]będzie parapetówka w moim nowym domu :p :p [/B] [B]jak nie zmieniłaś komórki, to moze cię zaproszę :diabloti: [/B] [B]ale to w koncu masz ten net czy nie? [/B][/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahhhahhaa optymistka hahahhahahahahahahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
:sabber: Cola ciach ZGADZA SIĘ :sabber: Cola ja juz tesknie :placz: :placz:
-
czesc moja ukochana dogociólko :evil_lol:
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/233/0c8fc596cc0792dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/233/aaa3026e933eb95f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/233/7261b82f4633dc2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/196/a3c59896b6656976.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/196/95f74de4346c36ce.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/232/8fe7e10b5fe0c172.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/232/8166b3a25628ea74.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/233/61e52977bc90d1f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/196/4d5ff4180bb71790.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/242/bee60b137dc4ed55.jpg[/IMG][/URL]
-
zaraz zwiewam do roboty więc bez opisów [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/196/955b0e2f47787687.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/232/89e6c72e67cf24b6.jpg[/IMG][/URL] ta co przed zboczeńcem WCALE nie ucieka :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/232/c4c217cc9ccddd18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/242/c6e2f3fa660cf99d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]zapisz mi w spadku Szpilkę i Emila ale najpierw zrób na nim dużo fot z wycieczki:evil_lol:[/I] [I]Cześć moja sistersjo:p[/I] [/quote] czesc sister :D hahah fot zrobiłam kilka i o dziwo ŻYJE :evil_lol: [quote name='HankaRupczewska']Witaj samobójczyni :p Aleście wczoraj poszalały słownie ! Aż nie śmiałam sie wtracać ...:oops:[/quote] czesc Haniu hihihi tak mam zawsze na gg a przedwczoraj jakoś takoś przeniosło sie to na dg :roll: :lol: [quote name='malawaszka']to ja wezmę TZta Ciecia :evil_lol: [/quote] a bierz go ;) [quote name='madzia i medor']Doberek:p[/quote] Bry! :d [quote name='Gosiek']ojejej to może lepiej [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20hobby/1863.gif[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hahahha bardzo smieszne ;) [quote name='agabass']i jak tam materacyk kupiony? wygodny:cool3:[/quote] kupiony wygodny ale bedzie za 2 tyg :placz: Tz sam pojechał po niego :loveu: [quote name='evaxon']czesc dziewczyny:cool3:[/quote] Cesc [quote name='Cola']Cześć baby zwariowane :lol: Jak to dobrze, że wynosze się na kilka lat 500 km od nich :evil_lol: Może przez ten czas znormalnieją, [B][COLOR=darkred]a może nawet się polubią[/COLOR][/B] :mdleje: mogiła i nie daj bozzzie do mnie przyjadą, bo mnie zwolnią :shake:[/quote] żartujesz sobie prawda my sie polubić HAHAHA [quote name='Iza i Avanti']Doberek dbsst! Dawno mnie tu nie było... Głębokie ukłony dla mojej guru... ;)[/quote] Hej to prawda dawno Cie nie było ........... :oops: :oops: a to specjalnie dla niecierpliwej Magi [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/232/c2e2e79b15be6451.jpg[/IMG][/URL]
-
ja jadę skontrolowac mój pokój ni ewiem gdzie jedzie Maga :evil_lol: :evil_lol:
-
jaaaaaaaaaaaki kociamberek bowski :loveu: Kamila HEJ :multi:
-
[quote name='Maga100'][B]no więc już się uspokój, przestać płakać i szykuj się na wycieczkę :p [/B] [B]na letnich oponach :roflt:[/B] [B]będzie fajnie! :bigok:[/B][/quote] e to ja spiszę testament :roll:
-
[quote name='Maga100'][B]cześć, cześć, jestem, bo pewnie się już martwiłaś :p [/B][/quote] już obgryzałam paznokcie w zasadzie to juz sie zabrałam za palce i to wszystko dlatego ze sie martwiłam :evil_lol: :evil_lol:
-
dziękuje Pysiu :buzi: [B]CEŚĆ WAM[/B]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/231/763fca63522c4a45.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/231/7db7a929c4e4d848.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/194/7569b5e2c2c9de29.gif[/IMG][/URL]