Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Pysia']Cichaj babo bo ja siedzę i nastrajam się na błaznowanie :eviltong:[/quote] oby nie na szpiegowanie :eviltong:
  2. nie dobranocuj tak bardzo sie wkurzam jak ja moge posiedziec przy kompie a wszyscy sobie idą :placz:
  3. [quote name='Alicjarydzewska']:placz:zgłodniałam...........:oops:[/quote] wpadaj do mnie mam pyszna mięciuteńka pachnąca szyneczke :cool3:
  4. [B]Szynka pieczona z miodem i piwiem[/B] skład: szynka wieprzowa (2kg) piwo (1l) miód (najlepiej spadziowy) (200ml) sól peklujaca (2łyżki) czosnek ziele angielskie kminek(on tylko pogłebia smak) liść laurowy zioła wedle uznania miodu i piwa też może być mniej najlepiej na oko ;) Przygotowanie: 1. zagotować piwo z miodem 2. wrzątkem zalać zioła i czosnek (można ponacinać tylko ząbki) 3. przykryć i odstawić do wystudzenia (ja odstawiłam na ok 14 godzin) 4. rozpuscić sól peklujacą i przecadzić przez sitko 5. strzykawką z gruba igła nastrzykiwać szyknkę bardzo gęsto to co wycieka znowu wstzykiwać 6. nastrzykiwanie powtarzać codziennie przez 2 - 7 dni (ja robie dwa) 7. szynke można wędzić, parzyć lub piec w 120-130 stapniach przez 4 - 5 godzin. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/260/e5e982339b94039e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/251/08e277a8e174564c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/251/5d88ff6fb2f6a851.jpg[/IMG][/URL] SMACZNEGO
  5. byłam z TZ, Marcinem i Markiem więc ja TYLKO FOCIŁAM moja dogociółko :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/215/28f6e2b8c4ba31a2.jpg[/IMG][/URL] a tu nogi TZa na dowód [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/260/8cac644dc75c026f.jpg[/IMG][/URL]
  6. Gosieńko najtrudniej uwierzyć w to w co samemu się w danej chwili się nie wierzy.... w czym tkwi siła w przyznaniu się do jej braku czyli dostrzeżeniu swojej słabości w czym tkwi odaga w przynaniu sie przed soba do braku odwagi w czym tkwi wiara w zdaniu sobie sprawy, ze wiary sie nie posiada (na tym etapie ja jestem) zaufaj mi.............przyjdzie ten dzień, że zobaczysz ile masz siły nie chce Ci niczego wmawiać bo ja to poprostu WIEM. i Ty też kiedyś wiedzieć to będziesz ZOBACZYSZ łzy, rozpacz, poczucie niesprawiedliwości, wielkie cierpienie przez które teraz przechodzicie to umocnianie tej siły, że to brutalne(i,że brzmi to niezrozumiale) ale każdego z nas dotyka cierpienie straty kogoś i na każdym z nas odciska ono pietno. każdy z nas jest silny tylko, że jedni to wiedzą [U] już[/U] a inni jeszcze [U]nie[/U] proszę zaufaj mi i poprostu to przyjmij jako moja myśl jeśli chodzi o zrozumienie to wiele ludzi mnie nie rozumie na początku..... Mam nadzieję, że ZAWSZE będę WAS miała........... Kiedyś jak i mnie dotknie to bolesne rozstanie mam nadzieję, że bedziesz przy mnie i przypomnisz o mej sile bo wiem, że wtedy w nią zwatpie tak jak Ty teraz watpisz w swoją....... Gosiu mieliście PIEKNE ŻYCIE teraz przechodzicie piekło ale PEWNEGO DNIA SŁOŃCE ZAŚWIECI i wtedy spojrzysz na Bajana bez bólu ale z wielkim podziękowaniem MU za to, że był....niestety zanim zaświeci słońce minie jeszcze wiele potwornie ciemnych i smutnych dni w których bedziemy MY
  7. wow ale on ambityny tyle książek na az pochłania [IMG]http://images3.fotosik.pl/245/383ada3add45cce0.jpg[/IMG]
  8. czy Ci mówił ktoś, że Cie Kocha ktoś...........................:loveu:
  9. [quote name='Wind']Dziekuje za pamiec :-) Zyje, zyje, ale budze sie i zasypiam z aparatem tyyle mam pracy :cool3: Na przelomie roku robie sobie wakacje, wiec troche odsapne i moze nadrobie galeryjne zaleglosci :cool3: pozdrawiam, W.[/quote] Beatko miałam do Ciebie pisac pw ale wyleciało mi z głowy to :/ się NIEPOKOIŁAM O WAS :mad: wiesz, że Cola nam wyjechała :placz: :placz:
  10. zapomniałam o fotach [IMG]http://images3.fotosik.pl/251/01c96aff4876f117.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/251/64fd2e53693c95f7.jpg[/IMG][/URL][/U] [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/251/4dbc3449150865c7.jpg[/IMG][/URL][/U] Alu a to prawda bakiem może zdjąć i hamolot i w ogole wszystko :lol:
  11. Ala ciekawi ja czy doskoczy do tego hamolota hahha dobrze ze Ty to Ty Madziu to są przeszyte sznureczki tak żeby wygladały jak zyłeczki więsz ;) czego się nie robi aby zostać super chruper miss fitness :cool3:
  12. starcie tytanów [IMG]http://images2.fotosik.pl/251/d32dd614dce519ef.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]Dominiś przeciem Twoja siostra bliźniaczka:razz:[/I][/B][/quote] tylko sprawdzałam czy mi nikt Ciebie nie podmienił :mad: :evil_lol: Ewa no to wszystko dobrze bo juz myslałam, że goraczkujesz :cool3: :lol: :lol: i dalej Szpilka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/260/e631057abcea204a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/251/f75a068fc2e4a0b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/251/c125c404e4946c07.jpg[/IMG][/URL] foCka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/260/301f9c3b5e22bc76.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Vectra']Ty rumienić :hmmmm: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;)[/quote] serio serio sie rumienie też Cie Kocham Ewciu :loveu: tylko nie rozumiem za co Ty mnie przeciez ja Ci CIAGLE dokuczam :razz: :evil_lol:
  15. [quote name='Vectra']Dominisiu ja też Cię kocham :loveu: :loveu:[/quote] :oops: :oops: :oops: ieeeeee no ee ja się rumienie teraz :oops: :oops: :loveu:
  16. [quote name='HankaRupczewska'][LEFT]Wiesz, że nadal cię kocham ???? Przypominam Ci o tym ... [/LEFT] [/quote] Wiesz, że to mnie buduje Przypominaj mi o tym....... Patka :buzi: Cześć Alu kochana :loveu: skąd wiesz ;) czesc Paulinko Dzieki Ewa :buzi:
  17. [quote name='evaxon'] 1 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/213/19340d6846b4b833.jpg[/IMG][/URL] 2 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/213/782e12022bed234b.jpg[/IMG][/URL] [/quote] 1 to wszytko moje moje mje hahah 2 biedny ozorek przylepił sie do podłogi :shake: [quote name='evaxon'] 1 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/248/d90a8ff07872a2b8.jpg[/IMG][/URL] 2 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/248/1394f703cbfcf465.jpg[/IMG][/URL] 3 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/212/9826e37d1330a34a.jpg[/IMG][/URL] 4 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/258/72bf90857e395e3c.jpg[/IMG][/URL] [/quote] 1 bowskie taki słodkie łocy 2 niezła krawcowa ;) 3 nie ma mnie 4 czy cały kocyk zmieści sie do buzi :evil_lol:
  18. [quote name='Iza i Avanti'][B]A dziś z innej beczki: [/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5310/obraz1nw9.jpg[/IMG][/URL][/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahha
  19. Hej Sis a czemuz ona tak nadąchany :evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/213/98eba66b2549d1d9.jpg[/IMG]
  20. listek co jeszcze chciał być zielony........... [IMG]http://images1.fotosik.pl/260/01294830eeb16557med.jpg[/IMG]
  21. czesc Dziewczyneczki :buzi: jak miło, że mnie tak rozpieszczacie słowem :loveu: dziękuje :D oto kilka fot z zeszłej soboty :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/250/ce205b2a69a345a2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/260/c9351c3e2d214a59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/251/30f0c5bb1fd9c495.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/260/283ae02237fb2a7e.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: moja sucz moja [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/260/62588c2371f716cf.jpg[/IMG][/URL]
  22. aaaaaaa czemu nie mogłam być w Poznaniu na wystawie bowskie foty :klacz:
  23. Nie bójcie się przebudzeń bo i one maja swe znaczenie jak się budzicie to świadomie zaczynacie myśleć i oświecać Drogę Bajanowi....... One wcale nie są najgorsze one są najważniejsze................ To przebudzenie daje Wam chwile do zastanowienia co Sen Wam przyniósł i jak dalej żyć...........(prawda wtedy czujecie największa z bezradności ale to się zmieni.) Przebudzenie jest początkiem DZIAŁANIA! Tego które przynosi Senna bliskość z UKOCHANYM Wasze rozmowy z Nim..... [B]Gosiu Marku[/B] CHYLE CZOŁA PRZED WASZA SIŁĄ to co czujecie to jak płaczecie, to jak wspominacie i TO Ze CHCECIE tu z nami być to dla mnie WASZA OLBRZYMI SIŁA, która daje mi najpiękniejsze z uczuć znane człowiekowi [U]KOCHAM WAS [/U] Wam przesyłająca każdą wolną myśl, Wam oddająca każdą radość dnia Wasza Dominika jakże zmieniona Bajan [*]
  24. Jestem z Wami bo z Wami pragnę być ........... [*]
×
×
  • Create New...