Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/11-12-20.jpg[/IMG] boskie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Boshe czemu tak mało piekne Szpileczki tylko ten Lełon i Lełon :shake: :p
  2. [quote name='Alicjarydzewska'];)[I]Piękna i Bestia [/I] [I]czesć sistersik:loveu:[/I] [/quote] CEŚĆ :loveu: eeeeeeee [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/255/f6a3014fe4868288.jpg[/IMG][/URL] Leon z wężem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/255/d746d422a25cbe48.jpg[/IMG][/URL] szczęśliwa Szpila [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/246/96c677c1a9226f1a.jpg[/IMG][/URL]
  3. czesc dziewczynki dziękuje za miłe słówko :loveu: wstawie jeszcze kilka fot Paskutka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/246/1aa2eebce01ee240.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/246/5f19616140a6a152.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/255/7411361b87fee512.jpg[/IMG][/URL] i Ślicznotki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/246/d633a2a0091959ba.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/255/3bd2fad6552723f5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/255/73a8c1f1d36e987f.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Maga100'][B]to się Debe rozmarzyła :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote] no wiesz swoich nie mam to se chociaz popatrze na cudze ;) Hello Paula
  5. trzymajcie się dziewczynki :loveu:
  6. Jadąc dziś do pracy myślałam o Was o przemijaniu.................. Starałam się z całych sił posłać Wam coś optymistycznego, bo bardzo wierzę w więzi między bratnimi duszami............Starałam się Wam powiedzieć jak ja czuje istnienie żeby Wam było łatwiej...... Starałam sie Wam oddać trochę mojej pewności, żeby złagodzić Wasz ból....... Każde stworzenie na Ziemi ma zadanie do wykonania a jego życie nie jest "bezsensowne" każde odejście ma jakies znaczenie teraz tylko trzeba otworzyć Oczy Duszy i Ujrzeć dlaczego to Wasza Droga i Droga Bajana razem się spotkały i co przyniosło bądź przyniesie to połaczenie................ ja Wiem już co dostałam od Bajana.........zatrzymał mnie sprawił, że pomyślałam, że przestałam pędzić i przypomniałam sobie kim jestem, co jest w życiu najistotniejsze, nadał mi odwagi, żeby z Wami podzielić się moim Wnętrzem.......To jest Jego Misja co do mojej osoby. Wiem również, że wolelibyście aby był z Wami ale taki był Plan, Plan w którym każdy z nas ma jakąś niepowtarzalną Rolę. Plan który ma otworzyć nam oczy na nas a serca dla innych. Plan który ma nas przygotowac do dalszej wedrówki............. Małgosiu Marku otrzyjcie łzy na sekunde i weźcie głeboki wdech zapewniam Was, że jeszcze raz poczujecie Jego bliskość. Zapalcie świeczkę i porozmawiajcie z Nim, powiedzcie Mu na głos jak bardzo Cierpicie (pomimo tego , że On o tym wie). Małgosiu i Marku przed samym zaśnięciem zapytajcie się siebie w spokoju i ciszy gdzieś w myślach co z tym doświadczeniam dalej zrobić i oddajcie się w sen. A w Snie bedziecie przy Nim..........bo Sen nas zbliża do tych których Kochamy. I Odpocznijcie bo na to załużyliście. Bajan czuwa i jest bliżej niż sie może komukolwiek z nas wydawać Moje myśli mogą się na niewiele Wam zdać za to mnie pomogło podzielenie się nimi z Wami................i to jest jedno z wykonanych zadań. A myślą tą pozostaje z Wami na jeszcze długo..........
  7. kitajec [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/246/816b30ca6df3386e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/209/6d7609105bce19eb.jpg[/IMG][/URL] portret [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/254/5e1287fc5c5f7560.jpg[/IMG][/URL] przyczajony trgrys..........co ona tam foci ????? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/209/b9611221e9a8ef76.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Maga100'][B]... bo Debe nie chce się dołożyć :roll: [/B][/quote] czepialska :shake: :p
  9. [quote name='mmbbaj'][I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Kochani nasi Przyjaciele![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Od tej feralnej dla BAJANKA 11-tki - (godz.11PM, dn.11.11.br) minie zaraz 48 godzin. To przecież tylko dwie doby, a dla mnie to epoka, w której się bardzo zestarzałem, co dostrzegam w lustrze nie mogąc uwierzyć, że to moje odbicie. Przyczyną tego jest przeżywany ogromny ból i hektolitry wylanych łez, męskich łez żalu i rozpaczy po stracie Kogoś, kto był sensem mojego i naszego życia. Bajanek był dla nas Kimś bardzo ważnym w życiu, które teraz przepełnione jest pustką. Te dwie doby, prawie nieprzespane, dają jednak poczucie, że wydarzyło się taaak wiele. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Nie tylko Gosia, ale i ja na bieżąco czytam Wasze posty i nie mogę uwierzyć, że od chwili zamieszczenia przez nas tej tragicznej wiadomości, przybyło aż 16 stron w galerii Bajanka. Na tych kilkunastu stronach, w dziesiątkach postów, zobaczyłem jak wielu mamy dogo-rodzinnych przyjaciół, którzy z nami przeżywają te ciężkie chwile, którzy z serca wyrażają swój żal, ból i rozpacz, wspomagają nas w cierpieniu, służą radami, dzielą się własnymi doświadczeniami po stracie swoich czworonożnych, ukochanych istot. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]ZA TE WSPANIAŁE DOWODY ŻYCZLIWOŚCI I WSPARCIA SERDECZNIE WAM DZIĘKUJĘ, są one ważnym czynnikiem pozwalającym nam to wszystko jakoś przeżyć. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][FONT=&quot]Marek[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/quote] Marku czytając te słowa mam ciągle nadzieję, że to zły sen, że się obudze zajrze tu i to wszystko zniknie................ niestety............zaglądam co post i co post serce mi pęka nie umiem żalu i smutku ubrać w słowa nie potrafie Wam pomóc moge tylko obiecać, że z Wami będę Proszę tez Bajanka, żeby zaopiekował się ciepło moim Królikiem, który odszedł 25.10. tego roku.... Bajan był Psem Wspaniałym pieknym i dostojnym..........i wiem, że któregoś Dnia podprowadzi moje wszystkie stworzenia do mnie na Powitanie.................... chyba dziś juz więcej nie napiszę nic..............łzy mi ciekną łzy które nawet na chwile nie są w stanie zmniejszyć Waszego Cierpienia........ Chce żebbyście wiedzieli, że jestem z Tobą Gosiu i z Tobą Marku i nie zamierzam Was zostawić ani na chwileczkę.......każdą wolną Myśl posyłam w Waszym kierunku tak od Serca dla Otuchy i pomimo, że to niewiele to chyba najwięcej ile moge zrobic w Tej Chwili Trzymajcie się Bajanku [*] na zawsze ............. :-(
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:shake:o masz ale Ci sie intruz zamaskował ....[/I][/B] [I][B]Maga a jak Debe wejdzie do swojego pokoju jak zamurowane:cool3:[/B][/I] [/quote] SPOKO mAGA ZAPROSIŁA MNIE I SZPILECZKE do....................swojej sypialni az poddasz mi nie wykończą kochana dogociółka jest no nie :multi: :multi: :multi: Tz wymeldowała do innego pokoju bo juz sie nie może doczekac jak się wprowadze Maga zajefajne tańczące foty niestety musze to zrobić :klacz:
  11. [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Szpileczka a ty co tak dupeńkę pokazujesz?[/COLOR][/B][/quote] hahah bo to ekshibicjonistka :evil_lol: [quote name='madzia i medor']Cóż powiedzieć, a raczej napisać;) Super Superaśne:cool3: :cool3: WsZyStKiE:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/254/9e12384dc7df02e1.jpg[/IMG][/URL][/quote] dzięki dzięki dzięki [quote name='Alicjarydzewska'][B][I];)świetna pogoń za lisem ...a te doopalonki:loveu:[/I][/B] [/quote] taki łapetyczne te doopalki :evil_lol: [quote name='*luthien*'][B][I]hihihihi:evil_lol: Skaczące doopki:evil_lol: :evil_lol:[/I][/B] [/quote] hahahhaha [quote name='Maga100'][B]jeszcze będziesz chciała, aby Szpila poobcowała z przystojniakiem :diabloti: [/B] [B]i ze względu na szczęście Szpili będziesz musiała być miła dla mnie :diabloti: [/B][/quote] przeciez jestem miła powiedziałam moja koleżanka naj naj naj czy jakos ptak
  12. Witajcie wczoraj byłam z moja naj naj naj koleżanka..............na spacerze jednak w drodze powrotnej dobiegły mnie dramatyczne wieści o Bajanku i postanowiłam w akcie wielkiego żalu nie wstawiać zdjęć ani się nie udzielać na dogo tego dnia...................... dziś chciałam wstawic tylko kilka zdjęć mojego PIĘKNEGO PSA w towarzystwie pewnej POCZWARY :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Poczwarka Leonarka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/254/96a0e2b9dbfd7be6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/245/a479f9c86326b314.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/209/fa59d9b4b0b0dc1f.jpg[/IMG][/URL] a teraz troche artystycznie :lol: :lol: :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/245/c848f7620e0fcb8a.jpg[/IMG][/URL] iha iha iha (czyli pogoń za lisem) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/254/9e12384dc7df02e1.jpg[/IMG][/URL]
  13. to straszne, nie wiem co napisać więc zapalę świeczka [*] i powiem bardzo bardzo mi przykro, łacze się z Wami w bólu i rozpaczy.........
  14. [quote name='Alicjarydzewska'] [B][I]1. Debe no kupuj dla Szpileczki[/I][/B] [I][B]2. Taa coś o łapaniu równowagi to ja wiem po wczorajszym spacerrz ...opowiadałam Dominice na GG:oops:[/B][/I] [/quote] 1. jakbym tylko miała linka do tej kanapki to orazu bym ja trzaskała :cool3: 2. hahahha tak słyszałam wzoraj że Ala lubi sobie czasem wieczorowa porą na butach pojeździć [quote name='Alicjarydzewska'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/250/e905b32faea5e9a1.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/250/e905b32faea5e9a1.jpg[/IMG][/URL][/URL] [B][I]A ja koffam moją Alę:loveu:[/I][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/241/75870a29c29e2390.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/241/75870a29c29e2390.jpg[/IMG][/URL][/URL] [B][I]:evil_lol:schodzę[/I][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/241/9d01bfd13ae02d80.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/241/9d01bfd13ae02d80.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote] [B][SIZE=5][COLOR=darkred]BOWSKIE [/COLOR][/SIZE][/B] [quote name='Alicjarydzewska']:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/241/19407677435773b4.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/241/19407677435773b4.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images1.fotosik.pl/250/0fa6f68aa4bc278d.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/250/0fa6f68aa4bc278d.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/241/bef470fa16d614e6.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/241/bef470fa16d614e6.jpg[/IMG][/URL][/URL] [/quote] hahahhahahahaha
  15. [quote name='Asiaczek']No, ale Ty miałaś ważniejsze rodzinne uroczystości... Udała się imprezka? Pzdr.[/quote] baaaaaaaaaaardzo 7 miała moja Mama i sie bidula ze wzruszenia popłakała 8 TZ ale on nie wzruszony ;)
  16. [quote name='Wyjątek']No tak, Gera jeszcze nawet roku nie ma więc w sumie na razie liczyłabym na cos niemozliwego gdybym spodziewała się u nie na dniach takich mięśni jak u Szpili.:cool3: A na zdjęciach Szpilka rzeczywiście wygląda na dużą.. Czyli zdjęcia kłamią:evil_lol:[/quote] a jak kłamią jak z nut ;) Gera teraz łapie wyż :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. GRATULACJIE Marysiu alez mas zpiękna coore ;) :multi: :multi: :multi: :multi:
  18. [quote name='Asiaczek'][B]Debestko[/B], szkoda, że Ciebie nie było w Poznaniu! Tyle pięknych psiaków... i Twoje ukochane boksie tez były... Pzdr.[/quote] tez żałuje bocelki musiały być przecudne :placz:
  19. [IMG]http://images1.fotosik.pl/247/362d63c5e95a250f.jpg[/IMG] bowskie hahahhahahaha ależ ona ma długasne łapy :-o fajna dziewczynka :loveu:
  20. [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/8810/13fl3.gif[/IMG] m mmmmmmmmm mmmmmmmmmmmm :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. hahaha ja teraz mało jestem na dogo tu u mnie nie ma wiele do nadrabiania ;) ale oczywiście zapraszam częściej ;) no jasne piesy zmieniaja się cały czas Szpila przed rokiem miała zupełnie inne mieśnie jak teraz teraz jest w najlepszym okresie chyba (3 lata) juz dojrzała i zmęrzniała (o ile można w jej przypadku mówić o czymś takim hahhaha Szpil ana zdjęciach est duż a tak jest bardzo bardzo bardzo drobna tylko wyżyłowana troszke :D)
  22. GRATULUJEMY SUKCESÓW :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  23. [quote name='aga1215']super :multi: no to lecę :scared: Alu - znalazłam kanapkę dla Oziego [URL="http://javascript<b></b>:popupWindow('http://www.meblowy.com.pl/popup_image.php/pID/184')"][IMG]http://www.meblowy.com.pl/images/middle/komplet/SOFA_AUTKO.jpg[/IMG][/URL][/quote] rany mistrzostwo świata i kolorem mi pasuje :cool1:
  24. czesc Koleżanko jak bańka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...