Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. dzięki Madziu mam jeszcze trochę tej jesień takiej po mojemu widzianej ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/252/7a1c06d764966f0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/262/47a983828b657115.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/252/f520e7efb710e66b.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='evaxon']czesc dogochorowitku:multi:[/quote] hej Maga jesteś wredna czy mówił ci to ktoś juz :cool1: jesień [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/216/7d0841c5ee20b7e6.jpg[/IMG][/URL]
  3. iiiiiiiiiiiii bowskie trawiszcza
  4. [quote name='agabass']Chłopcy w starym stylu - śpiąco, sennie, pięknie. [IMG]http://images1.fotosik.pl/250/13813ee452d753cf.jpg[/IMG][/quote] wow :klacz: ale masz motorniczego TZa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='Alicjarydzewska']:razz:[I]ha ha bojają się ;)[/I] [I]idę pszątać[/I] [/quote] ja też powinnam ale mnie sie nie chce :angryy:
  6. [quote name='paula_z']Bo ja tofa :loveu: i teskni troszku :-( Czesc Monika :multi:[/quote] to się moze przeprowadzi spowrotem na żolka
  7. dbsst

    .:: A X E L ::.

    [IMG]http://images3.fotosik.pl/237/8b2d54f658fdf3e9.jpg[/IMG] BOWSKIE
  8. pojechała szkolić się w konikach w góry na 2 lata :-(
  9. mmmmmmmmmjak ciocia dba o siostrzenice no proszę :cool3:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][I]:multi:cześć [/I] [I]Ja już trochę umię : wryt - bzit;)[/I] [/quote] :evil_lol: :evil_lol: świetnie kto jeszcze się odważy no kto :evil_lol:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][I]:razz:o rany to dawaj Szpilkę , wybiegam z Ozzulkiem:p[/I][/quote] oj TAK oj TAK TAK TAK plose wybiegajcie mi Szpile z Ozzulem Mozzulem :loveu: [quote name='malawaszka'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/260/301f9c3b5e22bc76.jpg[/IMG][/URL] :loveu: boska foCka :loveu: haha wygląda jakby dziąsłami samymi łapała tą piłke:evil_lol:[/quote] hihihi dziękuje Waszka powiem Ci w sekrecie trenujemy przyjecie na nos :evil_lol: [quote name='paula_z']Czesc :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/215/28f6e2b8c4ba31a2.jpg[/IMG][/URL] Hahaha :roflt:[/quote] czesc Paula podoba Ci sie taniec połaaniec i na to kursy prowadzimy tu instruktorem jest Szpletnica :evil_lol:
  12. [quote name='AlKil']Czy to jest już obowiązujący język w tej galerii????:crazyeye:[/quote] ooo tak on obowiązuje od wczoraj jeśli ktoś chce sie zapisać na kurs to zapraszamy z Pysia szkolimy w jezyku szpiegowców :evil_lol: :evil_lol: czesc Sis :loveu:
  13. [quote name='PIKA']Czesć Dominika :multi: To ja :razz:[/quote] czes udowodnij ze to TY a nie podyszyty pod Cie S-N-S :cool3: hej Alu mam obudziła mnie dziś i przez to nie moge isc na spacer z moja dogociółka Magą :placz: i mam potwornie nie wybieganego psa :placz:
  14. idę spać Pysiaczku Misiaczku :buzi:
  15. pogrążam się w śnie ten sen uzdrawia mnie mam gorączke i siedze tu a tu nikogo nie ma tylko Pysia mnie wspiera i ze mna gada :roll: :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/251/b4870afb6d5c70bf.jpg[/IMG][/URL] dobranoc dogomanio....................
  16. [quote name='Pysia']To sobie kup:eviltong: Zmoroszelmy chętnie popatrzą jak w nich wyglądasz :evil_lol: Miałam iść spać....:cool3:[/quote] a zebys wiedziała kupie se i bada najbardziej rozchwytywanym qrooliczkiem dogomani :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='Pysia']Karrrramba :evil_lol:[/quote] wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  18. bowskie te pantoqroole ja tez chce takie ja też
  19. [quote name='Pysia']To nie widziałaś tych w mojej galerii? Żałuj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ee ee to ja lece zobaczyc :cool3:
  20. [quote name='Pysia']Teraz żałuję :placz: Mogłam być niezwykła a jestem taka zwykła teraz :placz: Chyba że kupię różowe butki Zmoroszelmom i wyjdę z nimi na spacer na moją wieś :diabloti:[/quote] ale butki nie moga byc byle jakie poszukać Ci jakis :evil_lol: :evil_lol:
  21. [quote name='Pysia']Jak na razie to zaczynam się zastanawiać kto tu kogo szpieguje :evil_lol:[/quote] no ja właśnie nie wiem ale wydaje mi się ze ja JAK ZWYKLE bez winy :evil_lol: :evil_lol:
  22. [quote name='Pysia']Będzie PRAWIE taki jak był mój zanim nie zeszpeciłam go jakimiś durnymi zwykłymi kolorami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] jak mogłas go ZWYKŁYMI kolorami potraktować :shake: nie masz serca :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='Pysia']Karrrrramba....[/quote] hahahhaha zaczynam się bojać
  24. na samą myśl mi brokatowo i różowo w mózgu sie robi Ohydek będzie jeden jedyn najróżowszy w historii różowość :evil_lol:
  25. czesc ale Axa ma sexowen kliny :cool3:
×
×
  • Create New...