-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
nie dojechałam do Bydgoszczy hahahhaha kto jedzie ze mna we wtorek :D jestem oglądam wybory :D Hania naszym prezydentam hura :multi:
-
ja nienawidzę zimy i lata :roll: :angryy: w sensie robienia fot oczywiście ;)
-
uwielbiam jesienne kolory wspaniałe foty :loveu:
-
hahha ja tez mam miód który czeka na picie którego dziś jednak nie będzie hahahahhaha ale TZ nas załatwił :mad: :evil_lol:
-
Magdaleno dziś nie pogadamy na gg wiem cierpisz i płaczesz włosy z głowy rwiesz ale co zrobić takie życie w lodówie mam miód zawsze możesz wpaść ;) narazie spadam i juz dziś sie nie pojawię więc tęskotą i płaczem mnie żegnaj byś jutro (o ile zadziała mi to ustrojstwo) mogła mnie witać i wielbić jak czynisz gdy tylko zobaczysz mnie na gg PA :loveu:
-
[RIGHT][URL]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/11-25-13.jpg[/URL] [/RIGHT] [LEFT]lubie jak faceci sie ślinia na mój widok :evil_lol: Ewa jestem za obowiązkowym kursem z klawiszy ;) qrwa mać jak zwykle z gg mam problem :mad: [/LEFT]
-
ja już nic nie będe poprawiać bo znowu będzie, że zepsułam niech się sam męczy tylko czemu zrobił mi to na sobotę kiedy mogę posiedzieć i poplotkować :mad: takie emotki nie są złe ;) [B]nie mam gg[/B]
-
[URL]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/11-25-8.jpg[/URL] bowskie TZ robił kompa nic nie działa :roll: nie działa karta jakaś tam i mam litery na cały ekran :roll: :angryy: a emotki maja wielkość ludzkiej głowy :razz:
-
jestem z Wami [*]
-
[B]hej[/B] [B]dziewczynki[/B] wczoraj skończyłam pracę o 21 godzinie :placz: zaczełam normalnie o 8 rano :roll: dziś już było tak jak powinno być hahaha w niedzielę odbieram dyplom :cool3: :multi:
-
[quote name='paula_z']Wpadne z Maksiem, to dopiesci Szpile :cool3: :evil_lol: a ja posmyram :razz::loveu:[/quote] jezdem za :cool3: [quote name='Vectra']pojawiam się i nie znikam :cool3: :cool3: :cool3:[/quote] mówisz :multi: za to ja spadam spać jutro mam na maxa ciężki dzień :placz:
-
[quote name='Maga100'][B]NIE[/B] [B]N I E [/B] [B]NIE NIE NIE[/B] [B]NIENIENIENIENIENIE[/B] [/quote] czyżby :razz: :cool3:
-
[quote name='an3czka'][B][I]Dzięki wielkie Debe. Tak się od jakiegoś czasu do Was, do galerii wybieram, ale dotrzeć jakoś tak nie mogę:roll:[/I][/B][/quote] spoko u nas się nic nie dzieje ale i ja mam często problemy z regularnym wpadaniem do Was :evil_lol:
-
[IMG]http://images1.fotosik.pl/266/0569603a36dc2086.jpg[/IMG] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PADŁAM BOWSKIE WYCMOKAJ MI GO MIGUSIEM W TEGO OZORA :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='agabass']ale jesteś romantyczna aż się wzruszyłam :razz:[/quote] hahahhaha śmiej się ze mnie śmiej ;) [quote name='madzia18sosnowiec']mam to samo a ostatnio jeszcze sie boje folii aluminiowych :evil_lol:[/quote] masz bowski avantarek niedługo od tego walenia głową bedziesz mieć niezłego jednorożca na czole ;) [quote name='Alicjarydzewska']:loveu:[I]nio i była moja Siostrunia[/I][/quote] a nio Twoja niedopieszczona na MAXA :cool1: [quote name='paula_z']Czesc Dominiczko :multi: Jak moja ulubiona Szpila? :loveu: :razz:[/quote] Paula Szpila ma się dobrze z tym, że STRASZNIE niedopieszczona łazi kiedy wpadnisz ją posmyrać :razz:
-
czesc czy odliczasz juz dni do soboty :evil_lol:
-
cuuuuuuuuuuuuuudowne [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/spacer/listopad/16%20listopad/Obraz019.jpg[/IMG] hej
-
[quote name='Vectra']Jakiś debil łazi po czatach (domyślam się kto) wypisuje jakieś brednie np że "młoda ,samotna mężatka poszukuje kochanka :] i podaje mój nr gg , moje imie ,mój wiek hihihi no i mam teraz cały gąszcz potencjalnych kandydatów :P[/quote] hahahhahahahahahhahahahha Vectra szukasz szczescia na czatach :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Pysia']A bo TZ pojechał sobie na południe Europy i ja siama :cool1:[/quote] czyli, że masz WOLNĄ CHATE :cool3:
- 78403 replies
-
[IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/100_5214.jpg[/IMG] jaaaaaaaaaaaaaaaaakie łocy :evil_lol: czesc Paula czesc Karolka
-
siuuuuuuuuuuuuuuuuupel Gosiu, że masz nową prackę :multi: :multi: :multi: mam nadzieję, że bedzie Ci przynosić satysfakcje (gwarantowaną :evil_lol: ) Pozdrawiam cieplutko
-
[quote name='malawaszka']debestko brak mi słów - cudowne - myślę że Gosia Bajankowa i tutaj ją zobaczy...[/quote] dzięki Waszeczko ah ta nasza Gosia Bajankowa niech ona sie trzyma :-( [quote name='PIKA']Dawno mnie nie bylo to moge poslodzic :lol: Bowskie to jest :loveu:[/quote] oj jak ja lubie jak mi słodzisz ;) [quote name='Alicjarydzewska'][SIZE=1][I]Siostruniu zagłosuj na Uniechów na Krakwecie / musisz sie zalogować /[/I][/SIZE] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=2852&postdays=0&postorder=asc&start=165[/URL] a głosowałas już na Molosach w akcji Puriny;)[/quote] nie mogę sie zalogowac albo jestem tępa (jestem) albo mam zawlonego kompa (jestem tepa) [quote name='evaxon']kropelka niczym bursztynek na listku[/quote] nio nie taki mały bursztyniasty bursztynek [quote name='olcha'] [U]PIĘKNE![/U] [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Bajanka nie znałam, a jak przeczytałam wątek to się równo poryczałam[/COLOR][/SIZE][/quote] Olcha to TY :evil_lol: :evil_lol: ja Bajanka raz głaskałam zaczy na jednym spacerze piękny był :-( [quote name='bigos']Wszystkie jesienne fotki są prześliczne:loveu::loveu::loveu: A Szpilka:razz::razz::razz: [IMG]http://images1.fotosik.pl/260/301f9c3b5e22bc76.jpg[/IMG][/quote] dziękuje Apetyczna Bigosko :sabber: właśnie dostrzegłam to cos z tyłu szpilki :roll: to patyk czy co :roll: [quote name='Iza i Avanti']Dzień dobry! :)[/quote] Cześć Izuś [quote name='madzia18sosnowiec']debe gdzies jest?:mad: dwa dni ciebie me oczeta nie widzieły :eviltong:[/quote] a bo ja trochę zapracowana byłam :placz: a zresztą boje sie tych czerwonych kartek :angryy: :lol: [quote name='Alicjarydzewska'][I]Moja siostrzyczka zajmuje się moją siostrzenicą;)[/I][/quote] hihihihi juz sie ja pozajmowałam ale pewnie zaraz znowu mnie zaatakuje :shake: nie powiem, że to mnie nie cieszy ;)
-
pomimo, że mnie nie ma to ciągle jestem i jestem i stale poświęcam Wam każdą wolną myśl..............
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]Dominiś a ja myślę ,ze Małgosia by zrozumiała symbolikę ...[/I] [I]Bardzo nam się dogo zmieniło przez ten tydzień:shake:[/I] [/quote] myslę że zostawie ją tu i tak się juz nawymądrzałam u niej :-( jest mi źle i tyle
-
taka troche monotematyczna ale dzięki ;) ta fote chciałam wstawic u Bajana ale nie mam odwagi więc wstawie ja tu a jej symbolika zostanie skryta głeboko [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/252/161ded818396290c.jpg[/IMG][/URL]