Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. Samych Radości Zadnych Smutności Zdrowia i Szczescia W Nadchodzącym Roku Życzy Szpila i skromnie ja ;)
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi:cieszkam ......ja odbiłam kompa na jakiś czas ;)[/I][/B] [I][B]nominowałam tez po 1 focie Szpilki i Ozzulka na konkurs:evil_lol:[/B][/I] [/quote] oooooooooooo tak to ja lece zobaczyc strasznie wypadłam z dgm i z konkursu :placz: :placz:
  3. [quote name='Gosiek']Dominisiu przyszłam z rewizytą :lol: Wszystkiego wspaniałego i dobrego na ten Nowy Roczek [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/love/3/62.gif[/IMG][/quote] dziękuje dziękuje dziękuje :buzi: [quote name='Patka']mniam mniam ..... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/4/60307f3c79c82f08.jpg[/IMG][/URL] wszystkiego naj naj w Nowym Roku .... wszystkiego pozytywnego w odpowiednich ilościach :cool3:[/quote] Dziękuje Patko :buzi:
  4. Magdo wpadłam tu zaciekawiona Twoją pocztówką na galerii zyczen przyszłam i PRZEPADŁAM NA AMEN nie dość że Teodor jest moją wymarzona "miniaturą boksera" marzy mi sie miec takiego płowiaka do pary do mojej suńki boksera duet byłby nie z tej ziemi dwie waskonose chrapiace pokraczki ;) to jeszcze Teodorowe uszy wyrzadziły mi wielka krzywde bo OSZALAŁAM w temacie tegoż pana :lol: :lol: :lol: :lol: jest BOSKI do kwadratu pozwiliłam sobie wysłać linki Twoich fot mojemy TZ na gg coby zobaczył prawie nietoperka :lol: :lol: :lol:a
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye:o masz ....a pisala że nie potrafi gotować :razz:[/I][/B][/quote] perffidnie kłamała :shake: na całe szczescie uwielbia gosci i chec nas porozpieszczac i zdradziła sie w koncu ze jest mistrzem ziemniaka w kazdej formie :loveu: czyz to nie mile :loveu: a co mnie tam :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol:
  6. Dziewczyny dla Was tez samego szczescia i radości :loveu: boshe jakie robaCki :loveu: :multi:
  7. Magdaleno czy temperatura w twoim domu jest juz wystarczajaca abys mogla przyjac takich wspanialych i nie wymagajacych gosci jam my :cool1: a wiecie co jutro Maga100 od Leona, Ohydka i dwóch kotów zrobi nam na obiad menu naprawde ujmujace: ziemniaki z workiem w posypce piachowej KOCHANA JEST nie :loveu: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. dbsst

    .:: A X E L ::.

    Gosieńko :buzi: na Nowy Rok przesyłam ;)
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][I][B]:multi::multi::multi:Moja siostrunia odwiedziła mnie w ostatnim dniu starego roku:multi::multi::multi:[/B][/I][/COLOR][/quote] hehehe mam teraz chwile to wpadam do bliźniaczki :loveu:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][COLOR=red][SIZE=5]Wszystkim bywającym w naszej Galeryjce pragnę złożyć w ostatnim dniu Starego Roku życzenia [/SIZE][/COLOR][/B][/I] [I][B][SIZE=5][COLOR=red]oby Wam się dobrze działo w Nowym 2007 Roku ....oby okazał się lepszy od tego który odchodzi...[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images11.fotosik.pl/4/f826462d9b3f940e.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/4/f826462d9b3f940e.jpg[/IMG][/URL][/URL][/quote] bardzo bardzo bardzo dziękujemy za zyczonka :buzi: :multi: :multi: :multi:
  11. Twoje są u mnie na komórce i śakoś ciągle nie mogę odpisać :/ możesz mnie zjeść za to ;)
  12. [quote name='Maga100'][B]rozumiem, ze Szpile zamkniemy w innym pokoju :cool1: [/B] [B]bo ja w Nowym Roku nadal chcę mieć koty :evil_lol: [/B][/quote] my Szpili mówimy, że nia ma sie bać tych besti jest na uspakajających i ma puszczana muzyke relaksacyjna pt kot cie nie zje :eviltong: [quote name='PIKA']nic więcej :evil_lol: To o ktorej mam się Ciebie spodziewać ? :evil_lol: A to Szpila jest kotojad? :crazyeye: :evil_lol:[/quote] 1. mmmmmm jak one pachna mmmmmmmmmmm jakie sa pyszne 2. raczek Magi koty to Szpilojady przynajmniej tak wydaje się Szpili :evil_lol:
  13. A oto życzenia Skromne za to od Serce dla Was płynące :Rose: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/5/68c2131080164ff4.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='leemonca'][IMG]http://www.gify.nou.cz/pf07_soubory/22.gif[/IMG] [B][COLOR=darkorchid]Serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku[/COLOR][/B][/quote] dziękuje za taka dużą butle szampana i za Życzenia :loveu: i ja Wam życze Wszystkiego NAjlepszego w Nowy Roku :multi: :loveu: :buzi:
  15. [quote name='Kate I Luka'][COLOR=purple][CENTER][B]Pragnę złożyć żarliwe życzenia:[/B][/CENTER] [/COLOR] [CENTER][B][COLOR=purple]szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia,[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]oby troski życia zaginęły w mroku[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]podczas nadchodzącego Nowego Roku![/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3031/9ds5.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] bardzo badzo dziękuje i WAM równiez Życze Wszystkiego Najlepszego :buzi:
  16. [quote name='Maga100'][B]posprzatalm ci kuchnie. I tak tutaj tylko będziesz przebywać [/B] [B]że niby co sobie wyobrażasz? MYLISZ SIĘ! [/B] [B]tak, na słodko bardzo mi pasuje [/B][/quote] zrobilam specjalnie dla ciebie rogale z SEREM PLEŚNIOWYM który tak uielbiasz :cool3: a w kuchni sama se siedz ja przy kominku z Pelą bede sie miziać STOP postanowione :evil_lol: [quote name='malawaszka']hahaha umieram ze śmiechu z tej połamanej, latającej Szpilofruwajki [/quote] hahahhaha nie umieraj bo nie bedzies z miała szans Szpilofruwajki pomiziać ;) [quote name='Iza i Avanti'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/3fdcf4dcccab8ba1.jpg[/IMG][/URL] Wyginam śmiało ciało... Piękne foteczki, piękne... Ach.........[/quote] Dziękuje Kochana :loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]heyka siostrunia ....pieczesz już rogaliczki[/B][/I][/quote] rogaliki jż SOM ;) prawie jedna ich czesc jeszcze dochodzi w piekarniku :cool3: [quote name='Gosiek'][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/3fdcf4dcccab8ba1.jpg[/IMG] totalny odlot :thumbs: [/quote] hahhahaha thx to kiedy się spotykamy na szpilofoty :cool3: [quote name='*luthien*'][B][I]hihihihi[/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/270/0983eb806d904769.jpg[/IMG][/URL][/quote] ;) [quote name='DORRAG']Cześć:p [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/4/5a0d216437abe659.jpg[/IMG][/URL] Latająca Szpila:loveu: Rewelacyjne fotki- jak zawsze zresztą:cool3:[/quote] czesc DZIĘKUJE :multi: [quote name='Justa'] a na wiosne to moż już i ja będem mieć nowiutkiego kochanego sprzęciora :diabloti:[/quote] oł jeeeeeeeee dasz się pobawić plizzzzzzzzzzzzz plizzzz plizzzz [quote name='PIKA']1.Dominika w drodze do Magdy wpadlabyć i zostawila kilka tych rogalików u mnie 2.Na Zoliborzu mieszka ;)[/quote] 1.spoko ni ema sprawy coś jeszcze zrobić dla Cie 2. kapuś :evil_lol: [quote name='Behemot'][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/3fdcf4dcccab8ba1.jpg[/IMG] Dziewczyny, weźcie no która i nominujcie to zdjęcie w konkursie grudniowym (ja nie mogie, bo już wyczerpałam limit nominacji). Siakiś fajny tytuł by się przydał [/quote] hahaha no przestań :eviltong: [quote name='Gosiek']aaaha hmmmm zielony Żoliborz... oj daleko :diabloti:[/quote] no daleko mieszkasz przeprowadź się bliżej :evil_lol: :eviltong: [quote name='paula_z'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/4/60307f3c79c82f08.jpg[/IMG][/URL] Wszystkiego naj, naj, naj w Nowym Roku :loveu: Spelnienia marzen :lol:[/quote] Dziękuje Paulinko Tobie też życze samych radości :loveu: :loveu:
  17. rany on sam wyglada jak prosiaczek ;) :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/271/5686260a14d89ac6.jpg[/IMG] czesc i[B][COLOR=darkred] wszystkiego naj w Nowym Roku :loveu: [/COLOR][/B]
  18. [quote name='evaxon']:crazyeye: lubisz sie czasami z zboczencem na miescie pokazac cooo:cool3: a ty niegrzeczna ty:evil_lol:[/quote] no i siem wydało :placz: :evil_lol: :evil_lol:
  19. [quote name='Maga100'][B]pasujesz do Pelagii idealnie. Tworzyłybyście zgrany komityw :cool1: [/B][/quote] taaaaaa a TY mnie znowu sfatasz tak bardzo chcesz zebym u ciebie zamieszkała :shake: :cool1: [quote name='aga1215'][B]chyba[/B] zacytuję Dominikę [/quote] jakto CHYBA :shake: :evil_lol: :evil_lol: cytuj mnie cytuj ;)
  20. [quote name='Maga100'][B]wariatka, wariatka, po trzykroc wariatka! :evil_lol: [/B] [/quote] no tak tak się konczy jak sie jest kims wyjatkowym tylko wzdechy i wzdychy do tej mojej skromnej ososowosci :roll: :evil_lol: [quote name='HankaRupczewska'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/315/667e6acdb91e2d9e.jpg[/IMG][/URL][/quote] czad tez dzis księżyc próbowałam ustrzelic ale mi nie wyszedł :shake: [quote name='HankaRupczewska'] Wargi wysychają ... :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/271/0e8fccc7ac0ffeb2.jpg[/IMG][/URL][/quote] bombastic
  21. booooooooooooooooooooooooowska ona jest :multi: :multi: Pelagia nie TY
  22. [quote name='evaxon']Dominiko zauwazylam ze na wiekszosci fotek w oddali stoi postac w ciemnym plaszczu... i tak sie zastanawiam czy to warszawski zboczeniec qtory caly czas za wami chodzi ??:razz: :evil_lol:[/quote] warszawski on jest zboczeniec też z tym ze ja go wszedzie ze soba ciągam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. bardzo bardzo dziękuje
  24. [quote name='Maga100'] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-30-7.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/12-30-8.jpg[/IMG][/quote] hahahhahah jaki Stefek zawstydzony Pela good jump :evil_lol: taaaak oczywiście że ja bede a ty juz nei mozesz sie doczekać :multi:
  25. hop hop hop [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/315/cffcff7a465f9610.jpg[/IMG][/URL] leece [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/4/5a0d216437abe659.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/315/1df738229fe21e83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/4/60307f3c79c82f08.jpg[/IMG][/URL] koniec
×
×
  • Create New...