Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Pysia']W styczniu? Nigdy :diabloti: Kupiłam już ziemie ale przesadzać będę dopiero w marcu ;):eviltong:[/quote] hahahahhaahaha no tak widze, że już zyjesz marcem jak kotka :evil_lol: :evil_lol:
  2. [quote name='Pysia']Najlepszym rozwiązaniem jest nie oddychać wcale :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=wheat]Pogubiłam się już i zupełnie nie wiem do jakich galerii wchodzę :roll:[/COLOR][/quote] oki wypróbuje :evil_lol: :evil_lol: hahah jesteś niewazna :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale czy to wazne w której sie jest jak nigdzie nie ma zdjęć sa tylko różne orginalne i potrzebne tematy poruszane
  3. jak zapomnisz to hasło to nawet dobrze.......bedzie spokój na dg :evil_lol: ups a ja już woja super glutem do czachy przyczepiłam :evil_lol:
  4. [quote name='Pysia']Ale Hania nie jest chirurgiem? Prawda? :razz::evil_lol:[/quote] lepiej, żeby była mniej by bolało :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: widzę, że migneła na gg czyli już wstała i działa :razz:
  5. [quote name='Pysia']Masz płytki oddech biedactwo? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] dlatego tak mało mówie bo nie chce niepotrzebnie marnowac tlenu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. przesadzasz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. Karl masz co wybierac ze swej stajni bogatej :loveu: idę chyba blond włoś przeczesać :evil_lol: :evil_lol:
  8. hahahahahha czy nie mozesz założyc jakiegoś super tajnego kodu na dgm :cool1: :evil_lol:
  9. ooo :-o to tu są jakieś czworołapy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. tak coś wtym jest ona się strasznie upodabnia do swoich zabawek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. jestescie maupy :obrazic: ale w sumie nie mam dużych atrybutów kobiecości to chociaz czachownice mam większa jak inni :evil_lol: a w życiu trzeba mieć coś innego od wszystkich nie :ylsuper:
  12. [quote name='Pysia'] Chyba był na dogo jak ja poszłam ....no :oops: spać :diabloti:[/quote] UUUUUPPPPPPPPPPPPPSSSSSSSSS :roll: eeeeeeeeeeeee to mamy PRZEKICHANE teraz to mnie tajemniczy zgon zawstydznia otoczył. umarłam i stoczyłam się pod szafe :shake: teraz nikt mnie nie znajdzie i bede sobie tam pyszna pożyweczką dla roczaczów padlinożernych :shake: :diabloti:
  13. [quote name='Pysia']Klon Ci pomoże :diabloti:[/quote] a klon jest jeszcze bardziej nie wyspany on taki słabiuteńki taki delikatniunienki tak tak tak............................. [SIZE=7][B]JAK JA !!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='Pysia']No to mam przes***e :cool1:[/quote] tez uwielbiam cie pasjami i toffam latami :diabloti:
  15. [quote name='Kate I Luka']No tak... teraz masz dogopodwajacz :p :p :p[/quote] amen :grins: :bigcool: :bigcool:
  16. [quote name='Pysia']Kto Cię dziecko zagadywał? To mu piffko postawię za pieniążki z NADWYZEK :diabloti:[/quote] mamciuniu PtYSIUNIU tonaca w różach ( z NADWYŻEK) ależ ja teraz jestem niewyspana i taka słabiutka z wycieńczenia :placz: :evil_lol:
  17. oł jeeeeeeeeeeeee zawsze marzyłam zeby mieć KOLNA teraz już nie bede potrzebowała lustra zeby z kims uroczo inteligentnym sobie porozmawiac :bigcool: :bigcool: :bigcool:
  18. [quote name='Kate I Luka']Dziewuchy :mad: :mad: :mad: tyleście w nocy nagadały, zamiast spać, że myślałam że nie przebrnę :roll: :roll: :roll: Ale piękna Szpila ukoiła moje nerwy :razz: :razz: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/14/10d7072cdaae1531.jpg[/IMG][/URL][/quote] Kasiu ja jeszcze kożystam, że jestem rozłączona z moim dogowstrzymywaczem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Vectra']siemasz dogo wariato - ciociu w pasie cnoty :evil_lol::evil_lol:[/quote] siemasz Vectro z bardzo małym pasem cnoty :evil_lol: :evil_lol:
  19. [quote name='mmbbaj']Ja już jestem pogryziona :evil_lol: [/quote] hahahha na tak w przyszłym dalmatyńczyku ;) mam konkurencje a może sprzymierzeńca do gryzienia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Pysia']Ciekawe czy Hania przyjdzie i nam strzeli focha, czy podrazni nas jakimś ciastkiem pychowatym czy poprostu podziękuje :diabloti: Nie mogę się doczekać :evil_lol: Haniu na dogo zapraszamy :loveu:;)[/quote] ja myśle, że Hania padnie onieśmielona naszymi obiecankami i obsypie każdą z nas oddzielnie i wszystkie razem miłymi słowami i zachwytami dla naszej wierności :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ewentualnie z wielką radościa powyrywa nam PALCE I JĘZYKI :d
  20. [quote name='malawaszka']buuahahahaha no i sie o mało nie udlawiłam pastą do zębów - ja tu sobie pucu pucu ząbki a tu mi wyjeżdza ze SMALENIEM CHOLEWEK bhahahahahahaha ale dawno tego nei słyszała - nie żeby nikt dawno do mnie nie smalił cholewek :diabloti: tylko o samo hasło michodzi :roflt: :evil_lol:[/quote] pamiętaj jak myjesz zęby przy dogo ZAWSZE miej odruch OD nie do gardła :evil_lol: :evil_lol: czy chcesz powiedzić ze jesteśmy stare :diabloti: lub gorzej NIEMODNE :angryy: [quote name='Pysia']Uważaj bo Cię oddam do domu starców :diabloti: Nowa -stara-nowa Weszko nie wiedziałam że masz wielbiciela /ke :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] nie mamciuniu PtYSIUNIU :loveu: ajloviuje cie [quote name='Vectra']hahahahaha :evil_lol::evil_lol: stara nowa Waszka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: uważaj zeby cię za siwe warkocze kto nie wytarmosił :evil_lol: :evil_lol: [/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak może ciągnąc za warkocze, że z Twoich gumofilców dym będzie szedł :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. czesc grzeczne dogoswiruski ktore dsały mi w spokoju spać :loveu: i czesc wredne dogomaupy które mnie zagadywały i nie dały mi sie w spokoju położyć :mad:
  22. [quote name='malawaszka']ja sie w te wasze rodzinne koligacje nie mięszam :p musze zostawić sobie wolną rękę bo przeca szukam bogatego męża :p[/quote] uważaj bo mogą Cie wziaśc siła jak mnie :cool1: tak sobie byłam byłam az mnie adopneli nie zdziwie się jak Maga Cie weźmie za męża odrazu widac że smoli do Ciebie cholewki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. [quote name='malawaszka']no teraz to już po ptokach!!! i po coś wróciła jak pisałaś że poszłaś??? nie byłoby tego problemu :evil_lol:[/quote] musiałam was sprawdzic to było silniejsze odemnie :evil_lol:
×
×
  • Create New...