Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hehehe ja mam uznany w Polsce kolor :eviltong:
  2. [IMG]http://images4.fotosik.pl/292/d561b9c1c325d892.jpg[/IMG] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mdleje: ciuuuuuuuuuuuuudo :loveu:
  3. [quote name='PIKA']a czemu tak? A ja widzialam wczoraj 3 - dniowe dogi :eviltong:[/quote] wiem byłam bo lece na trrening a ja mam nowy telefon i moge gadac za darmo przez 3 miechy i własnie na dogo siedziałam przed chwila przez telefon :cool3:
  4. Waszeczko dowiedziałam sie i bardzo mi przykro. Łap te Wasze chwile wszystkie razam i każdą z oddzielna. a my (ja i Szpilka) jesteśmy przy Was i przesyłamy to co mamy najlepsze wszystkie dobre myśli. Abyście mogli się cieszyć sobą jak najdłużej. Życie jest niesprawiedliwe dla nas ale zobacz jak bardzo sprawiedliwe dla Bolutka w Starości ma Ciebie która go kocha nad Życie :loveu: Jestes Aniołem nie tylko jego :loveu: a ty Bolesławie jedz i bądz z nami..............:loveu:
  5. Kamila w nowej fryzurze jesteś baaaardzo drrrrrrapieżna mmmmmmmniaaaaaaam :loveu: czesc wpadłam i wypadam pa
  6. i ostatnia fota na dobranoc mój szpilokop :cool3: na duzym zdjęciu widac każdy mięsieniek:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/40/aded10955923e09a.jpg[/IMG][/URL] Waszka my też Cie toffamy :loveu: Maga:-o dziex :roll: :evil_lol: :-o Agga dzięki Evaxon w doopotalerzu sie zakochałaś :evil_lol: Paula a bierz ;) jutro poczytam cos mi o psie pisała :mad: :evil_lol: branoc
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:cool3:na wiosne nie mam wakacji:shake:[/I][/B] [I][B]No ja bardzo chciałabym przyjechać ....ale miałam z Debe mieszkać w namiocie na Polach a teraz jak tam rozkopują to nie wiem gdzie namiota rozstawić :razz:[/B][/I] [/quote] teraz to sie w moim ogrodzie dzikim rozstawi namiot w nim się chyb azmieści najwyżej nogo za siatke beda nam wystawać :evil_lol:
  8. [IMG]http://images14.fotosik.pl/16/74e2f61c2acf974f.jpg[/IMG] eeeeeeeeeee myślałam w pierwszej chwili ze Erka zgubiła sztuczną szczeke :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. Droga Pani przepiękne zdjecia widze u Pani i jestem wdzieczna za te rozpieszczania i tak chce każdego rana :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. musze to powiedzieć Maksio jest moja miłościa od pierwszego spotkania ale teraz to ja go poprostu juz nadkocham :loveu: jest tak zajebisty ze szkoda słów trzeba go osobiscie poznać :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/39/7af4d81462ddb2ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/39/73a46ad493ccda34.jpg[/IMG][/URL] iiiiiiiiii [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/39/9efefc1d19051233.jpg[/IMG][/URL] i pies mojego dyrektora :D [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/24/11f149131034bbb8.jpg[/IMG][/URL]
  11. booooooooooowki wypłoch :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/TRIO/15%20stycznia/DSC_0250.jpg[/IMG] nie wiem czego Ci gratulowac najpierw czy tego cudenika czy egzaminu BRAAAAAAAAAAAWO :klacz: :multi: :multi: :multi: :multi:
  12. a oto sprawca wielkiej radości [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/24/5f1f583aabe1384a.jpg[/IMG][/URL] galopada [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/18/5052d9fae51be73a.jpg[/IMG][/URL] baaardzo dłgie tylne łapy :roll: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/39/0d5e1c090e38ad3a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/291/eaf025e104e5d7a2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/39/1f2be974d667a0fe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/39/1c62e0511e4d61fa.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Pysia']Koleżanko canonierko :) Jak juz będę miała tego Canona to powiesz mi jak się nim robi fotki :p Bo ja nie mam zamiaru czytać tysiąca stron instrukcji ;)[/quote] na szczesci w canonie jest tylk pół tysia stron do przewertowania :evil_lol: ale juz Ci moge powiedzieć po prawej stronie jest taki srebrny guziczek jak go naciśniesz to zrobisz zdjęcie a jak zdejmiesz osłonke z obiektywu to bedziesz miała zdjęcie w kolorze :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Ka-ka'] a wstawię coś za parę (-naście..) dni do galerii, to zobaczysz, co sobie ciotka Ka-ka na łbie zrobiła....hihi...miałam już włosy, bez paru centymetrów, do pasa.....a teraz kitki mi się nie opłaca łapać, bo i tak 70% wyłazi :mad: :evil_lol: P.S. [IMG]http://images4.fotosik.pl/290/07a6bc182a6a86f3.jpg[/IMG] SZUUUUPEEEEER :multi:[/quote] dzi wstawiaj te foty juz dziś najlepiej :loveu: ale uschne(przyda mi sie w sumie troche schudnąć) z ciekawości :loveu: ps dzięki [quote name='Patka']boskie [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/85d68c5d9cee9b31.jpg[/IMG][/URL] wogłe same superowe fotki :loveu:[/quote] dziękuje Pateczko :buzi:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][I]no musowo wpandnę .....ale chyba w wakacje:cool3:[/I][/quote] [quote name='Vectra']we wiosne miałąś wpaść :mad: obiecałaś:placz:[/quote] właśnie migantko a w we wakacje powiesz ze miałas wpaść na zime :placz:a [quote name='Behemot'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/35/d8cd6d703a1d5362.jpg[/IMG][/URL] Sonia podczas łapania piłki czy frisbee też robi nieprawdobne pozy, ale mi rzadko udaje się uchwycić coś fajnego :placz: dbsst, no proooooszę Cię, proooooszę..... naucz mnie tak..... :oops: ...[SIZE=1]i kup mi taki genialny aparat :cool3:[/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2]A to zdjęcie zachwyciło mnie na maksa!!![/SIZE] [/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/07a6bc182a6a86f3.jpg[/IMG][/URL] Ten pies wygląda jak posążek z brązu! :crazyeye: :loveu:[/quote] z kupnem będzie poroblem chyba ze wczesniej kupisz mi taki fajniusi obiektywik (tańszy niż aparrat :evil_lol: ) który sobie wykukałam :loveu: a co nauki to ja sama nic nie umiem :oops: [quote name='bonita'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/17/d0d09d29c2eff38e.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Śliczni szaleńcy :)[/I][/B][/quote] niiiiooooooooom:loveu: [quote name='Kate I Luka']Witaj Debe :multi: Mizianki dla Szpili [/quote] hihihi hej oki wymiziam ja po falafelkach całowelkach :loveu: [quote name='anetta']Ja nie wiem ktore zacytowac :shake: no po prostu nie mam pojecia :cool1: Jedna fota lepsza od drugiej :roflt: [URL]http://images4.fotosik.pl/290/791966d1b1114164.jpg[/URL][/quote] czeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc :multi: czesc :loveu: dzięki:loveu: [quote name='evaxon']czesc:multi:[/quote] czesc wariatka ;)
  15. Asiaczku ale masz te bascurki słodkie :loveu: mniaaaaami :sabber: :cool3: :lol:
  16. Macie przekichane bo te foty Maksia mi sie takpodobają czytaj inny pies niż mój osobisty, że i usiebie go wlepiam :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/9b74734f92406f38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/07a6bc182a6a86f3.jpg[/IMG][/URL] mmmmmmmmmmm gdzie on ma głowe :roll: :crazyeye: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/17/3786df37b2130216.jpg[/IMG][/URL] jak coś jeszcze chcesz Paula to bierz odemnie :cool3:
  17. [quote name='paula_z']Spoko, spoko :cool3: Co za duzo to nie zdrowo ;) Na kilka dni bedzie :evil_lol: Hahahaha :grin:[/quote] no juz zblizam sie do konca i tak jakoś doożo zdjec w miare wyszło :cool1: ide do mojego dogowstrzymywacza :shake: :multi: :eviltong:
  18. [quote name='Vectra']cześć nieodpowiedzialana właścicielko psa kaskadera :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] czesc Piekielna Mamo :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Ka-ka'][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/85d68c5d9cee9b31.jpg[/IMG] eee...czy ja się mogiem zapytać, co on tutaj robi???:roll: bo mi różne dziwne rzeczy do głowy przychodzą :p P.S.1 ach, aż siem zawstydziałam.....a wiesz, jak Preston tęskni...:evil_lol: P.S.2 czuprina jest krótka i ciemna :diabloti: żeby mi na prosektorium włosy nie wpadały, gdzie nie trzeba :evil_lol:[/quote] on się moczy i tej wersj bede sie trzymac :evil_lol: taaaaaaaaaaaak Preston pasjami tęskni pewnie :evil_lol: tak myślałam ze ciemne ale krótkie :crazyeye: :crazyeye: umieram z ciekawości:multi:
  19. nie tylko Szpili sie z poopska dziwne rzeczy wydostają :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/9b74734f92406f38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/07a6bc182a6a86f3.jpg[/IMG][/URL] iiii mój pies w locie :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/17/d0d09d29c2eff38e.jpg[/IMG][/URL] przez łąki przez pola biegnie fasola................:cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/17/16d78c62ee0839ea.jpg[/IMG][/URL] nie tylko moje z gamoniowatych :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/17/f7a983fa02a9e6f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/17/3786df37b2130216.jpg[/IMG][/URL]
  20. a teraz na dobranoc jeszcze Diabeł Tasmański :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/85d68c5d9cee9b31.jpg[/IMG][/URL] prosze jak nie chce wyskoczyć z kadru :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/8c5eb31b56c3e979.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/cf3dd16b870dde1b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/17/d67967ec0ec44a56.jpg[/IMG][/URL]
  21. a teraz na dobranoc jeszcze Diabeł Tasmański :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/85d68c5d9cee9b31.jpg[/IMG][/URL] prosze jak nie chce wyskoczyć z kadru :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/8c5eb31b56c3e979.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/37/cf3dd16b870dde1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/17/d67967ec0ec44a56.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Pysia']Chociaż ciut nadziei mam .... Jedno wiem że tak czy siak będę miała aparat Jak nie teraz to za rok albo dwa [/quote] i ja mam nadzieje i WIERZE w to, że sie w końcu doczekaMY :loveu: i cichutko sie uśmiecham, że jednak to bedzie lada dzień ;) ps fajnie, że macie pralke u nas nie ma takiego wynalazku :eviltong: [quote name='Behemot'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/35/d8cd6d703a1d5362.jpg[/IMG][/URL] Uuuuuuups... :roflt:[/quote] ha ha ha bardzo śmieszne :eviltong: [quote name='paula_z']Hahaha Zaraz sobie skopiuje, dzieki [/quote] spox jak widzisz jestem leń :cool3: [quote name='Agga'] [B][COLOR=darkgreen]To nie możliwe, że jej to z tyłka wypadło:crazyeye: :diabloti:[/COLOR][/B][/quote] hahhaha wiesz w ramach oszczedości karmie ją goomą a ona mi talerze z tego tworzy i tak naprawde to jesteśmy producentami doooptalerzy czyli zimowych doopniaków :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Behemot']Poplułam się :roflt:[/quote] [quote name='Ka-ka']niech no tylko przeczyta to Twoja sąsiadka :mad: P.S. [SIZE=1]a ja mam nową sierść na głowie[/SIZE] :evil_lol: [SIZE=1]nie poznasz[/SIZE] :diabloti:[/quote] nie jej rzarełko pyszne ale moje takie se :cool1: spotkanko KONIECZNIE bo się trochę stęskniłam za Panią :cool1: iiiiiii ciekawe jaką masz czupryne :multi: [quote name='PIKA']czym Ta Debe ta biedna Szpile karmi :shake::evil_lol:[/quote] odp wyżej :cool1: [quote name='basiulka22tychy'][B][I]jak Ty o robisz ze zawsze takie superowe momety łapiesz :):[/I][/B] [I][B]sie szpilecka musiala zdziwic :D[/B][/I][/quote] eeeeeeeeeeeee a o jakie momenty Ci chodzi :cool1: hahhaha tak jak mówi Waszka Szpila jest szybsza niż talerz :evil_lol: :evil_lol: [quote name='malawaszka']hahaha Szpilka co szybsza jest niż... frisbee [/quote] AMEN [quote name='evaxon']chyba Szpila co s...[COLOR=paleturquoise]ra [/COLOR]frisbee:evil_lol:[/quote] :eviltong: :eviltong: [quote name='LAZY']Hej szalone głodomory[/quote] czesc UKOCHANA Lazy :loveu:
  23. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol: własnie się zastanawiałam którą fotę zacytować ....a ta sama mi pod ślepka podlazła:evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/290/3122792c0037b79d.jpg[/IMG] Bowska zacytowałam ....własnomyszkowo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] czesc Alu dziś w moim gabinecie igiełki szalały :cool3: kiedy Ty wpadasz :loveu: [quote name='Ania-k']on sobie jajki myje :crazyeye: :loveu: :loveu: Debeściara debeściarskie fotki masz :loveu: :loveu: boooskie są,jaki to ty masz wkońcu ten aparaciq??Nikona? :oops: :p[/quote] czes Aniu a robi sobie moczenie worków porzadny chłopak a na pewno czysty :evil_lol: dzieki za uznanie:multi: ja należe do braci Canonierów mam canona 350d to nie zwykły aparat bo jak mu powiem emil postaraj sie to robi ładne zdjęcia i w ogóle to jest moim wymarzonym synem :loveu: i mam go dzięki poradzie takiej jednej wspaniałej FOTOGRAF :loveu: to już znasz cała historie moj ahahaha [quote name='Alka']dbsst, twoje foty zapierają dech w piersiach [/quote] Alka czeeeeeeeeeeeeeść :loveu: :loveu: :multi: dziękuje za odwiedziny :buzi: [quote name='Kate I Luka']A cała reszta fot: zajefajna :cool1:[/quote] thx:cool1: :lol: [quote name='evaxon']haha Szpila w doope dostala:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] tylk oni ew doope tylko nie w doope w poopeczke :evil_lol: czesc
  24. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/35/b6905e9257c62b80.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/23/23b88f839d553097.jpg[/IMG][/URL] Diabloo nadaje :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/17/7ce1eaccaf629fe5.jpg[/IMG][/URL] gdzie jest pies :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/3122792c0037b79d.jpg[/IMG][/URL]
  25. apropo pita morderczego krwawj bestii Maksa jego bezwzględna właścicielka gangsterka z powołania proszona jest mile i czule przez mą skromną osobe o przekopiowanie sobie zdjeć własnomyszkowo. Ja pani galerii znaleźć nie mogę a zaraz bede spadac :cool1: Alu w imieniu nie mordercy Szpilki i jak widac na załączonyc obrazkach strasznie krwawego Maksa:evil_lol: oraz moim dziękujemy:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/35/8e6a96127a90edd0.jpg[/IMG][/URL] prosze ociekajacy krwią i buchający agresją Max :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/66276bd0326e1d7c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/23/4f34d782b935a727.jpg[/IMG][/URL] diabeł :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/17/9a8a8b79b05f43cc.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...