-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='paula_z']Mamus :glaszcze: Nie przejmuj sie, jestes mloda, piekna, masz Szpilke :multi: Jutro bedzie lepiej :p[/quote] młoda hmmmmmmmmmmmmm piękna :saeek: :turn-l: :turn-l: :roflt: :roflt: :roflt: no ale mam Szpile :sweetCyb: i jutro wracam z kims fajnym :ylsuper:
-
[quote name='Justa']oj szkoda, że nie można sfotografować wzdychania szpilowego :evil_lol: szpila widze w lepszej formie z tego co piszesz :)[/quote] czy ja wiem śpi ciągle :shake:
-
zależy jaki bedziesz mieć obiektyw jak kitowy to śnieżynki mogą być hmmmmmmmmmmm nia tak bardzo śnieżynkowe ale jak juz bedziesz miec macrusa to mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
-
[quote name='PIKA']matko a co to za anatomiczny dziwoląg ? :crazyeye:[/quote] PELA odkrycie roku :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Maga100'] [B]świetnie, KIEDY? [/B][/quote] no juz sie pakuje właśnie i ide do niej mieszkać :loveu:
-
czesc heyah jest bowski :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a jamnik TO PIES OBRONNY tak piśza oni sie znaja :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
to nie jest ŚMIESZNE to jest TRAGICZNE powinnyście mi współczuć :mad: a najgorszy jest zbłakany chrap w duecie z perfidnym bąkiem
-
czesc Agabassku Cudassku :loveu: prześlicznie Ci w niu fryz :multi: :loveu: Twoja siostra wyglada bowskio służy jej Karolkowanie :evil_lol: Maaaaaaaaaaaaaczo :multi: :loveu: :loveu:
-
a do doopy mam humor wnerwiają mnie w pracy czemu jak sie komuś w życiu nie powiodło to ma pretensje do młodego :shake:
-
[IMG]http://images14.fotosik.pl/57/91094199cb09fd51.jpg[/IMG] oooooooo krokodyl bombastyczny :loveu:
- 78403 replies
-
powiem tak bokser ma milon wzdychan mamy podstawowe typy wzdech nosowy wzdech płytko fafluniasty wzdech z wypełnieniem policzków powietrzem (inaczej "balonikowanie") to trzy podstawowe najpopularniejsze są jeszcze ich modyfikacje czyli: wzdech nosowy z fantanna gutanna wzdech płytko fafluniasty z kręceniem oczami i mniej wiecej tak :roll: wzdech :balonikowanie: z machaniem głową i najbardziej wymowny wzdech zmodyfikowany czyli wzdech głebokofafluniasty z przekręceniem sie na posłaniu i wydaniem dziwnego dzwięku gardłowego oczywiście to nie koniec dzwieków jakimi raczy mnie mój pies :shake: :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'] [B]Przecież proponowałam działeczkę. A ty marudzisz, ze za daleko. Nie masz więc jeziora ani dzików. Za to masz blisko :diabloti: [/B] [/quote] chwile przed Twoja miejscowością mieszka pani odemnie z pracy dzis się przy dyrekcji kadrowych i wszytskich zapytałam czy nie chce mnie adoptować a ona ze chętnie takze bede twoja sąsiadką :evil_lol: [quote name='Maga100'] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/1-22-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/1-22-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/1-22-11.jpg[/IMG] [/quote] czy ja już mówiłam ze kocham to pokęrcone doopsko z motylem na nosie :loveu:
-
czesc Wiosenna Gosiu :loveu: opowiadaj jak jak jak młodszy brat emila :cool1: a moze to siostra emilka :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
czesc Asiaczku jak wychodzi liczenie rozrabiaksów które coraz szybciej się czółgają :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jak extra szpieg z krainy deszczowców :loveu: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1116/resizeofpict00802bn.jpg[/IMG]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
jak one zżółkną to czy żółte spręgowacieją :hmmmm: o nie bede miała pregusa :wallbash: mam pregusa do oddania :gent: a pregowane wtedy zbieleją :PROXY5: czesc Sisterka -
[quote name='paula_z']Bidna coruniu chora :glaszcze: Czesc dziewczeta :loveu: Dzis juz humorek dobry :multi:[/quote] szczesciara to ja Twoja matka chodze i sie denerwuje a TY w humorze zero współczucia dla biednej starej schorowanej matki................ :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
czesc o nie tylko nie śnie ;) chociaż ja chce obiektyw sprawdzić na śniegu :evil_lol: i też na kilka śnieżo-słonecznych dni wyglądam :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']to przez emocje :diabloti: Debe narażasz się :grins: :grins: :grins:[/quote] że muła :-o -
Witaj Wnusiu :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Weszko ale fajnie będziesz w moim mieście pić ze mną piffo w super ekskluzywnym pubie ARAB :loveu: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'][B][COLOR=magenta][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS]otworzyłam właśnie nowiutką paczuszke papierosków ... :cool3: [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [B][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]wyciągam jednego - mmm jaki aromat :loveu: [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]podpalam :loveu: zaciągam się , dymek łachocze me podniebienie :loveu: .......[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]kolejne zaciągniecię się wdech -wydech :loveu: ...........[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]ahhhh jak przyjemnie :diabloti: [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [/quote] bleeeeeeeeeeeeeeeeeee co za smród i odór fajek bleeeeeeeeeeeeeeee fu fu fu eeeeeeee [quote name='Pysia']Jezeli jutro w okolicach Warszawy przejdzie śnieżyca to wiedz babo że to ja Ci ją zesłałam :diabloti:[/quote] a zy możesz PtYSIU maminiumisiu tą śnieżycę pod dom Vectry tylko zesłać :cool1: :grins: -
czesc dziś jest lepiej i gorzej po pierwsze zjadła wcześniej ktoś był w domu i było fajnie aż do momentu jak ją do weta zabrałam tak sie zdenerwowała, że jeden zastrzyk spowodował duży ból napieła bo się tak spieła generalnie bolała ją tylna łąpa nie mogła leżeć nie mogła chodzić nie mogła stać była cała w nieszczesciu przez godzine nadstawiała sie do masowania (sprytciura zawsze jak jej coś jest to przyłażi i daje TO miejsce do masowania :lol: ) no i strasznie sapała bałam się ze pikawa jej stanie :shake: ale po niuńkowaniu jej i masowaniu w końcu sie położyła i teraz we wzdechach nieszczesciu i uczuciu zdrady ze jej ja to wszytsko zrobiłam śpi. zagladam do niej i wnioskuje ze chyba przestało ja boleć bo jest obrażona i wzdycha jak tylko zapalam światło w sypialni :shake: moja niunia przez która ja będe mieć zawał :cool1: czuje sie chyba lepiej ;) ide ją pomęczyc :p
-
[quote name='Vectra']buuuuuuu biedna moja małą Szpileczka :( coś pożarła czy cio ?[/quote] no właśnie nie wiem ona raczej nie je na dworze a w domu to samo dostaje ale nie wymiotowała więc to tylko zatrucie pewnie [quote name='Justa']wymiziaj szpilunie :loveu: a chory pies to ogromny kamień na sercu :-( z szpilka ! zdrowiej szybko ![/quote] miziam ja ona taka przylepna smutasa chodzi a mnie serce pęka i wiem ze jest na maxa głodna :placz: spadam juz na stałe pa
-
[quote name='Vectra']Heloł ciotka [I][B]:loveu: [/B][/I][I][B]:loveu:[/B][/I][/quote] jemioł :evil_lol: Cię nie poznałam po avantarze :loveu: [quote name='Justa']dominika, co ze szpilą? :shake:[/quote] ma rozwolnienie dziś tchnięta ze chyba sie coś dzieje w domu z psem przyleciałam a tu nakitowane. Poszłam z nią na spacer a z niej się lało :( więc do weta rzezinika przy mnie zeby dał jej coś przeciwbólowego i rozluźniającego jelita no i teraz jest git ale jestem zła bo mój pieś cierpiał :shake: a ja musiałam być w tej goopiej pracy :shake: i nie mogłam do naszej wetki poleciec bo miałam już umowionych pacjentów :placz: jutrzejszych odwołałam i ide z pesm do weta naszego :placz: taka biedna głodna przylepa siedzi mi za plecami i czeka na pieszczoty spadam :placz:
-
[quote name='evaxon']dobry poczatek tygodnia:D:evil_lol:[/quote] beznadziejny początek tygodnia coś mi mówiła żeby nie wstawać :shake: [quote name='Pysia']To Ty dziecko powinnaś się leczyć :crazyeye: Przed pójściem do pracy w środku nocy Ty wchodzisz na dogo ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hahahha musiałam coś do pracy sciągnąć i przy OKAZJI.......... :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Doberek Szpiloluby![/quote] heloł Izuniu :loveu: [quote name='Kate I Luka']Berek, doberek... [RIGHT]fotków dawno nie było :siara: :siara: :siara: :siara: [/RIGHT] [/quote] oj fotek jeszcze długo nie bedzie :placz: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:spóźniona i na dogo jescze wlazuwa;)..[/I][/B] [I][B]cześć mła koffana sisters:loveu:[/B][/I] [/quote] grunt to wrzucic na luz jutro i przez cały tydzień sie spoźniam szef ma WOLNE:evil_lol:
-
witaj w klubie ja właśnie skończyłam prace :placz: