Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='PIKA']a kto jeszcze tak twierdzi oprocz Ciebie ? :evil_lol:[/quote] ONI................
  2. czesc mamniuniunminuiiu PtYSIU :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  3. Stefcio domknij dzioba :evil_lol: [URL]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/2-4-9.jpg[/URL] TY umiesz gotować !!!!!!!!!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. ale to nie zwycajna opcja bo to obcja ja proszę o uwage :shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:w aparacie był :razz:[/I][/B][/quote] aaaaa fajna obcja :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. Pauli pomyliły sie spotkani ato nie było spotkanie z żywiołowymi TZami :shake: a Paula tak sie zachowywała (zreszta już nie pierwszy raz:evil_lol: ) (a może Paula robi wewnętrzny konkurs kanap :evil_lol: ) Paula robisz :cool3: czesc najmilsza z najmilszych :loveu:
  7. czesc Coorceczko :evil_lol:
  8. [quote name='Pysia']O ile się nie mylę to baner zrobiło moje [U]wyrodne dziecie - debe[/U] a pomagierka to Młoda Rupczewska która niedawno dołączyła do galerii Wiedź m ;)[/quote] Mamniusiu PtYSIUNIUNIU a ja tak cie kocham :mad: [quote name='Behemot']Błagam o wstawiennictwo.... Potrzebuję bannerka z tekstem "Zagłosuj w konkursie styczniowym" i odnośnikiem do tego konkursu :modla:[/quote] błaga piekne słowo :evil_lol: [quote name='Pysia']Moje wyrodne dziecie pewnie gdzieś teraz [U]chla[/U] ale jak się pojawi to z pewnościa nieomieszka pochwalić się swoimi wyjątkowymi umiejętniściami :diabloti: [B]To skromna osoba[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ja sie uczyła zauwałam ja skromna osoba nie wiem co to alkohol i inne złe rzeczy jak naprzykład spotkania przy kawie :shake: [quote name='bonita'][B][I]Moja siostra Debe ten banerek zrobiła:crazyeye: , Mamciu to czemu Ona ma taki [COLOR=red]talent[/COLOR], a ja nie:placz: , czemu tak jest:placz: .[/I][/B][/quote] jedni maja talent a inni urode.............ja nie mam ani tego ani tego ale za to troskliwa mamniunininiunia PtYSIA pracuje nad moim zdrowiem psychicznym i mówi ze to ja zrobiłam Hanna odpowiedzialna kobitka pomaga mojej mamniniuuni :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Pysia']Zapomniałam napisać gdzie jej szukać ;) Idź do galerii "Szpilka co szybsza jest...." i troszkę [COLOR=red]powazelinuj[/COLOR] to się zaraz pojawi ;)[/quote] podpowiem wazelina musi ciec i kapać w każdym posici inaczej nie czytam :evil_lol: [quote name='Pysia']Bo Ty to zawsze byłaś dziecko skromne ale pracowite :loveu: Wieczną pocieche przynoszące a DeBe to nigdy nie lubiła pracować tylko pławiła się w rozkoszy świateł jupiterów :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ta te światła jupiterówm mamcmiunia PtYSIUNIA ustawiała w piwnicy i powtarzała stale ze jak bede stała pod lampą to wieksza urosne nie kłamała w spodnie sie nie mieszcze ale nie do końca o to mi chodziło :evil_lol: [quote name='bonita'][B][I]Już mi chyba lepiej:fadein:.[/I][/B] [B][I]Ale ja pracuję i co mam z tego?[/I][/B] [B][I]A Debe :B-fly: .:placz: [/I][/B][/quote] trzy psy a debe łzy :evil_lol: [quote name='Behemot']Sława przemija, a poczciwość zostaje [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_50_3.gif[/IMG] [SIZE=1]A może na odwrót? :hmmmm: :evil_lol:[/SIZE][/quote] hahhaha a czy WY nie wiecie ze o nieobecnych to sie nie GADA :mad:
  9. a ja blok :multi:
  10. [quote name='HankaRupczewska']Dominika niedoaktywność Cię jakaś taka dopadła ... Dlaczego ?[/quote] jestem taka niewyrazna a co za tym idzie nieaktywna a pasywna :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Asiaczek'][I]Milaczku[/I], możesz tylko zyskać! Odezwę się mailowo, OK? Odbierasz czasami maile? pzdr.[/quote] aaaaa jak moge tylko zyskać to czekam na maila. Z tym ze skrzynka mi się wybausza i maila do mnie czasem nie dochodza. jak coś to na gg lub podam Ci drugiego oficial maila ;) [quote name='malawaszka']hahahahahah no i kawa na klawiaturze zamiast w buzi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] no tak ma ona problem z trafieniem do paszczy :evil_lol: :evil_lol: [quote name='evaxon']czesc babciu:loveu: ooo ile pieknych foteczek ho hooo jakie sliczne :evil_lol: :loveu:[/quote] nio nie takie śliczniusie i u mnie przez przypadek :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:u mnie obok:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] obok to tylko zbok :roll: :evil_lol: jestem królem hajku i rymowania :roll: :evil_lol:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:mad::mad::mad:no jak to nikt nie zagląda .....najpierw nie odpisuwasz potem nie zaglądasz ......o ty niedobla ty ......ale masz wybaczone:loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/quote] dzięki :loveu: :loveu: :loveu:
  12. [quote name='AgaiTheta']Dbsst wiem co przeżywasz, Theta też 7 lutego będzie miała ciach ciach tylko że wieczorkiem :placz:[/quote] bede trzymać za Was kciuki i myśleć O wAs słowo :loveu: [quote name='Vectra']Tak byłam na randce z Emilem :) bardzo mi się podobało ja też chce Emila ;([/quote] hahahha emil jest hm jak Ci to powiedziec ZAJĘTY :evil_lol: [quote name='paula_z']Zagladaja, ale nic nie pisza, bo Ty nie zagladasz :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/99/5f4678e1b691a79a.jpg[/IMG][/URL] :loveu:[/quote] Paula może się to zmieni od jutra :roll: [quote name='Maga100']1 [B]nikt nie zagląda, bo jesteś bezszczelna, chamska i Bóg cię op[COLOR=red]ó[/COLOR][COLOR=black]ścił :evil_lol: [/COLOR][/B] [B]2 tak, bo mnie zmusić do robienia zdjęć i takiej pozycji, to nie lada wyczyn [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/33/a66c1de05e48e589.jpg[/IMG][/URL] [B]3 mój kochany najpiekniejszy [/B][/quote] 1 kocham cie misiu :loveu: :lol: 2. człowieku gumo ty nawet nie umiesz chodzić normalnie tylko ciagle jakies gumowe pozy przyjmujesz :evil_lol: 3 po szpilce najładniejszy :evil_lol: [quote name='malawaszka']debeściaku jakie masz śliczne nowe kotki [/quote] a wiesz zaszalałam i sobie sprawiłam dwa koty i psa :evil_lol: [quote name='Asiaczek']A ja chcę Canonierkę... No, tu są same Zdjęcia Miesiąca... Pzdr.[/quote] ze mnie :loveu: :multi: :loveu: no Vectra ma łoko :loveu: [quote name='Pysia']Zapomniałaś o puszczalskiej [/color] [/color] ze kim ???? :evil_lol: Ale Leon patrzy na Was z politowaniem [/quote] to miłosć i patrzy tak na Vectre [quote name='Jupi'][IMG]http://images12.fotosik.pl/33/c3ee8386dbcd537b.jpg[/IMG] ale dłuuuga nawet z kadru wyszła[/quote] słyszałam ze Maga chce miec tygrysy i im nogi wyciaga co rano na kołach :shake: :evil_lol: [quote name='Asiaczek'][B]Debe [/B]- i Ty na to pozwalasz? A ja zupełnie inaczej o Tobie myślałam... Nonono i nawet chciałam zawitać w Twoje progi z interesem (do zrobienia)...:razz: Pzdr.[/quote] to chyba nie o mnie :roll: :evil_lol: m interesy : a ile zyskam a ile strace :evil_lol:
  13. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/99/7aa4ac63a105effb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/33/a38c451b908e24b8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/40/39cdce9f3cc2f534.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/40/2c480b74c1108d3d.jpg[/IMG][/URL] buziak z ukochana cioteczka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/99/3b26b54dcb76247b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/99/e11a3755fbef6cc9.jpg[/IMG][/URL] wszystko spadam Dobranoc :buzi:
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/99/5f5390d7dabc647c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/33/c15c96ef464ea569.jpg[/IMG][/URL] mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/99/6edd8373f21b8e01.jpg[/IMG][/URL] up [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/40/068864ed25d7c3d5.jpg[/IMG][/URL] and down [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/40/b6d8087759527814.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/33/fe756944ae278583.jpg[/IMG][/URL] Stefcio na którejś (wiem ale nie powiem której) mymłonie :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/99/f5d56e5e7234ae23.jpg[/IMG][/URL] Lełon [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/33/a66c1de05e48e589.jpg[/IMG][/URL] mmmmmm jak dobrze na tym mymłonie :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/99/3fa88f906166e8cc.jpg[/IMG][/URL]
  16. czesc ja na chwile wstawiam kilka zdjęc z wczoraj (ponieważ nikt tu nie zagląda to w taki nieładny sposób wyciągne swoja galerie z czeluści :evil_lol: :evil_lol: ). Emil został zaproszony na party :evil_lol: wszystkie zdjęcia robiła Ewa Vectra Pela [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/33/c3ee8386dbcd537b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/99/3e753bc35b30ad3e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/99/5f4678e1b691a79a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/99/4d716490a1270acd.jpg[/IMG][/URL] Magda z czyms zaskakującym na oku :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/33/196e0e17567b22f1.jpg[/IMG][/URL]
  17. no i jeszcze TZ na mnie drze uwielbiam takie dni :angryy:
  18. czesc jestem ale jestem zarobiona włąśnie skończyłam pacjentów :cool3: [SIZE=1]ale fajowo, że sie woreczek znowu rozwiązał właśnie pokończyli się jedni a dziś telefon sie urywał od nowych :loveu: a myślałam, że ten tydzień będe na "bezrobociu"[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] miałam perfidny dzień w pracy o mały włos a skończyłoby sie moim wymówieniem lub wywaleniem mnie dyscyplinarnym z pracy za pobicie szefa :shake: leTko się dziś z szefem porózniłam :shake: na szczeście był ze mna u szefa kolega który siłą wyrwał moje wbite pazury z biurka szefa :shake: mam złe dni i tyle. Nie jest powiedziane, że nie zostane wywalona z pracy co i tak mam w doopie bo nie specjalnie mi na tej robocie zależy [SIZE=1](chciałam tan doktorat siepać ale chyba jednak będe pisac gdzie indziej może w Poznaniu :cool1: )[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] ale z tego smutki kupiłam sobie "Marley i ja" i ide własnie oddac sie lekturze.
  19. tej zimy nie jestem w stanie ogarnąc moim obiektywem :shake: ale próbuje nie poddaje się ;) :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/79/2f379d6130e27b2d.jpg[/IMG][/URL] dłuuuuuugi pies :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/79/1249422e35594680.jpg[/IMG][/URL] portret zbiega:evil_lol: [IMG]http://images14.fotosik.pl/79/d0aa8656d724b31e.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl[img"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/79/5d46f3648a0ed21c.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='PIKA']:fadein::fadein::fadein:[/quote] maupa:eviltong: [quote name='RobertN']Na razie mogę 98% moich osiągnięć fotoraficznych chwalić się w Prokuraturze. ps. Zmieniłaś szkiełko ?? pozdr Robert[/quote] mmm pokaż :cool3: szkiełko nie ta sigma 200mm i aparat ten co ostatnio ;) [quote name='Iza i Avanti'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/78/a5d225efe05e298d.jpg[/IMG][/URL] Pożycz ją Pysi do odśnieżania ogrodu![/quote] heheh już Zarząd Oczyszczania Mmiasta u mnie jest pierwszy w kolejce :diabloti: [quote name='evaxon']ochoo a ta sie juz czepia:evil_lol: przejezyczylo mi sie [IMG]http://images11.fotosik.pl/34/12374e187154525d.jpg[/IMG] :crazyeye: śliczne:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/78/462b489601307332.jpg[/IMG][/URL] wąs :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/78/3de662305051c9fd.jpg[/IMG][/URL] jaka mordzia osniezynkowana:loveu:[/quote] dzięki a taka ona jest wąsoprzylepna :evil_lol: [quote name='Pysia']No to usiądź i płacz:cool1: Pogrążaj się w tym z godziny na godzine :razz: Kazdy robi to co lubi.... Teraz możesz mnie nienawidzić :diabloti:[/quote] do miłosci do nienawiści jeden krok z tym, że u mnie na nienawiśc tak jak na miłosc trzeba załuzyc staraj sie dalej :p a ja zeby nie myslec o tym jaka jestem zła i podła poszłam sie skatowac na terning dwie godziny lania potu ciurkiem jutro nie bede mogła sie ruszać :roll:
  21. Wy mnie nie rozumiecie styrylizuje ja w dobrej wierze ale chodzi o to ze nie moge jej tego wytłumaczyć ze przez kilka dni bedzie sie czuła hm podle :( gdybym nie bała się ropomacicza i guza sutka nie ciełabym jej wierzcie mi a gdyby miała papierek świadczacyo jej psowatości bym sobie jeszcze dodtakowo ja rozmnożyła...................ale z tego wszystkiego zostało mi ciecie :shake: reasumujac czuje sie podle ze ją zawioza do lekarza dostanie narkoze i nie bedzi ewidziala za co :shake:
  22. :evil_lol: sie jakoś nie trzymaja jej wary może poproszę żeby jej przyszyli :razz: Robercie jak Twoje foto osiagnięcia :razz: wcale a wcale sie nie chwilisz :cool1: przyczajony tygrys [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/78/0df99641fbe16a5f.jpg[/IMG][/URL] nie ukryty jemiołek [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/78/462b489601307332.jpg[/IMG][/URL] wąs :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/78/3de662305051c9fd.jpg[/IMG][/URL] i śnieg [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/78/84316dca10bd751f.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='PIKA']No masz szczęscie, ze nie marudzisz :diabloti: TZ-towi tez nie marudź, w ogóle nie marudź, bo Cię do malych dogow nie zabiore :mad::evil_lol:[/quote] czy to jest szantaż :p :mad: :diabloti:
×
×
  • Create New...