-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
hihihii oki juz nie marudze "publicznie" pomarudze Tztowi :p a tulipki inponujace............:loveu: Szpilka ma pewnien system anty-snow :diabloti: czyli jak koparka nabiera w paszcze śnegu jak najwięcej zeby cały snieg został wspomnieniem. Ponieważ nie może tego robić więc koparkuje jak ja "nie widze" Niestety nikt jej nie powiedział, że zostawia dowody zbrodni :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/27/230704247c0c2a72.jpg[/IMG][/URL] odwracanie mojej uwagi :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/78/231cff9182eded62.jpg[/IMG][/URL] badyl jak niesie strasznie mnie niepokoił bałam się, że ja przygniecie :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/78/8f9041f02327d860.jpg[/IMG][/URL] no i oczywiście tylko patyk Ci niese :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/78/9821df66c0886981.jpg[/IMG][/URL] szuka szczęścia to w jej stylu :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/34/c92581b376657f3f.jpg[/IMG][/URL] no i jak ja nie widze o koparka leci na pełnym obrocie :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/78/a5d225efe05e298d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Vectra']a jak zostawiasz ją w domu wychodząc do pracy ?? to też tak marudzisz ? ;) Dominiko - zobaczysz , wleje Ci :D[/quote] nom zawsze jak ide i widze te łoCy pełne miłości i wyrzutu w oknie to gadam ze ja wracam ze ona sama itd :shake: jak wychodze z domu to starams ie w ogole na nia nie patrzec bo mam wyrzut :oops: [quote name='RobertN']Nie martw się Dominika, my też naszą Różię- yorka musieliśmy wysterylizować, bo miała ropomacicze. Kocha nas tak jak kochała przed zabiegiem. pozdr Robert[/quote] Hej Robert jak miło Cie czytać :multi: fajnie, że wpadłeś :multi:
-
ano tylko zostawic ja chce jak już bedzie za słoniami latać..... ale chodzi o fakt..............
-
ja wiem jakie są zagrożenia nie sterylki mnie najbardziej boli, że musze jej spojrzeć w oczy zapiąć na smycz zawieść do lekarza i zostawić ;( szkoda, że sie nie zgodzą na moją "asyste" :placz:
-
Dzięki Kasiu :buzi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/77/789cdfa8269a0e53.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/34/12374e187154525d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/77/c3410f4321295e44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/77/d61090fff9e64452.jpg[/IMG][/URL]
-
miałam problemy techniczne ale juz jest oki raczej więc wstawiam kilka wypocin ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/77/a65d0b2bb50cfe7f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/27/85bfbffd2d6f1257.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/77/025a4d4549ef25d2.jpg[/IMG][/URL]
-
dzwoniła nasza Pani Wet z zapytaniem czy my juz "PO" bo miało to być w tym tygodniu w pierwszym planie. Była pełna nerw czy nie zapomniała i w ogóle jak Szpileczka ale mi miło. Ide z lafiryndą jeszcze po porady w tym tygodniu do naszej Pani :loveu: dziękuje Dziewczynki za słowa otuchy :loveu:
-
czuje się podle i tyle :( i to juz 3x się czuje podle ale teraz najpodlej chyba :( i nie będzie mogła biegac :( i skakać i w ogóle :( ale jest mi źle :shake:
-
[quote name='Vectra']Dominisiu , będzie dobrze , nie bojaj - będziemy trzymam kciuki :)[/quote] jestem więcej niz przerażona :shake: i cały czas sobie tłumacze, że przeciz będzie oki, będzie w dobrych rękach ale to nie zmniejsza mojego lęku plus do tego wyrzuty sumienia, że wezme psa rano i oddam go na cięcie a ona tak abiedna nieświadoma jak mnie przestanie kochać :placz:
-
jestem przerażona Szpilka 7 lutego o godzinie 9 będzie styrylizowana (o ile znowu sie coś nie stanie i nie zostanie zabieg przełożonay) boje się mam wyrzuty sumienia, że będzie cierpiała i nie będzie rozumiała ze to dla jej dobra. Nie mówiąc o tym, że się poprostu boje jak każdy właściciel ukochanego psa :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: od 12:00 zbiera mi się na płacz i wymioty na przemian :placz: :placz: :placz:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc Weszko :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='AśkaK']Yyyy...przeczytałam "wysmarowałam posta cyckami".:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hahaha Paula smaruje cyckami po postach czy po moich też smarujesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:to potem daj cynka jak zmienisz numera ....;)[/I][/B][/quote] ten zostanie napewno nie moge go zmienić bo za dużo pacjentów :cool1: PtYSIU ja nie mam do Ciebie gadaj gadaj :shake: ide pać
-
nie u Magdy padają DZIKI :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
ehm posiadam dwa numery tel i teraz jak frajer pompka chodze z dwoma tel :oops: ale to przejsciowe :cool3:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ja ja bede tak jakby mnie nie było (czyli jak zawsze nie zaskocze Cie)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
dbsst replied to bonita's topic in Foto Blogi
czyli jak ja jestem czarna i tz czarny to bedziemy miec pregust białe czy zółte bo ja już nie wiem:roll: daj mi numer do tego weta chce wiedziec jakie ja bede miała szczeniorki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']powariowały :shake: [U]to Wam się wydaje, że Payton będzie szczeniaka odbierała przez trzy dni??[/U] :crazyeye: AnkaG - super, że są postępy!!! trzymam kciuki![/quote] no...................................- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
PtYSIU mamisiuuuuuuuuuuuuu jaestes kochana i to nie tylko TYM razem :diabloti: -
Powiadasz Aliu ze to boksiowe zalety ;) chciałam zgrac gadanie Szpili ale nieststy mi to nie wyszło :placz: niom najfajniejsze w nim to ze jest darmofonem :multi: i troche świeczek bo dawno nie było :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/298/9d2d8e1900570cc6.jpg[/IMG][/URL] swieczka i księżyc :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/30/300c16b6f79b00f5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/60/66461c43147da574.jpg[/IMG][/URL] nie mogłam sie zdecydować hahahaha z różną ekspozycja robione :evil_lol: i..............................ja :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/23/94d0745074d40f5d.jpg[/IMG][/URL]
-
nio wydało sie kto jest na mojej czarnej liście :evil_lol: a teraz troche plemników jak bawiłam sie emilem ktos pod oknem mi strzelał z ogni oczywiście zanim otworzyłam okno to zostały mi trzy strzały w które zaplątały sie kraty i generalnie zdjecia sa kicha ale ze nie mialam sylwestrowych ogni to mam dzisiejsze ognie :roll: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/298/1c84a17f7e6c9716.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/60/49ab697d18916dc8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/298/092ee33bf13c1482.jpg[/IMG][/URL]
-
a tu na dowód moja tapeta w kompie Wnusiu jestem ciągle w szoku jaka Ty utalentowana :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/60/055f3fab51f88312.jpg[/IMG][/URL] a to mój wszystko mający darmofon :multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/23/9e27c521231e307c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/23/209e1dc4fdfdcf46.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/23/bb2969cc833b017c.jpg[/IMG][/URL] nie mogłam się na literki zdecydowac hahahha
-
[quote name='Justa']no i sie obraża. mówie Ci. to dobry znak ![/quote] jest oki zaczeła do mnie śpiewać :loveu: :loveu:
-
[quote name='Gosiek']makrusa nie mam.... mam z opcją makrusa ;) zobaczymy, zobaczymy... ale i tak myslę ze na razie panaś wygra :evil_lol: znam go jak własna kieszeń :loveu:[/quote] hahahhaha n to najgorsze przesiąść się :evil_lol: