Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. :evil_lol: pies po głębszym i to nie oddechu :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/23/1bd034f02fb3bffa.jpg[/IMG][/URL] szpila ma zeza ;) :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/35/d8cd6d703a1d5362.jpg[/IMG][/URL] Lunatyk :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/35/8e541657d27a20a3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/35/8e6a96127a90edd0.jpg[/IMG][/URL]
  2. no to szpilofoty i maksio foty ide teraz :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/17/e29c21bf67b735f9.jpg[/IMG][/URL] nie rasowy bokser ale za to rasowy QROOLIK:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/791966d1b1114164.jpg[/IMG][/URL] pit w przestworzach :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/35/a63eecfc39fdf8c3.jpg[/IMG][/URL] i dance-pit :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/35/09591ffa66a21d5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/35/7d06fe3f1c694a56.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Ka-ka'] no, Co powiem....miło tu wpadać co jakiś czas (bo wpadam, tylko po cichutku :oops: ) i patrzeć, jak się rozwijasz w dziedzinie foto....ecchhh..... ale na okres ostrej diety w ferie..nie wchodzę do Twojej galerii....skrętu kiszek na widok tych pyszności można z głodu dostać :mad: to nieludzkie...moja sąsiadka nie przynosi takich serniczków, ani pasztecików :placz:[/quote] CZESC KOPE LAT :multi: :multi: :multi: :multi: bardzo się ciesze, że nas odwiedzasz :multi: :multi: co do foto dziedziny to dzięki ale uważam, że przesadzasz poprostu słonce było i pies się wystawiał :oops: co do smaków to tylko tak wyglada wcale jakoś rewelacyjnie smaczne nie jest :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='agabass']ale szalony szcęśliwy Szpilatron super fotki[/quote] nio szczescie to ma wielkie jak moze biegac :loveu: dzięki [quote name='Patka']Pysiu oj chcialabym żeby to tak u mnie działało :lol: [B]co za radość!!![/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/2ebd645feb1ce054.jpg[/IMG][/URL][/quote] tez bym chciała zeby u mnie się tak działo :cool1: ta mina wynagradza mi wszystkie trudy jakie w życiu podejmuje zeby dogodzic psu :cool1: [quote name='Kate I Luka']bajerancka minka zdziwnionej Szpili :cool3: [IMG]http://images14.fotosik.pl/33/a8ac86f4574a8b9e.jpg[/IMG][/quote] a na temat tej miny nie powiem nic bo mam do niej słabośc :lol: [quote name='Iza i Avanti']Doberek :)[/quote] berek :cool1:
  4. [quote name='madzia18sosnowiec'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/21/2c9b2838b26f055b.jpg[/IMG][/URL] AAAAAAAAAAAAAAAAA serniczka to bym pożarła nooo :eviltong: strzała żarłoki :eviltong:[/quote] a prosze częstuj sie ;) [quote name='Nugatowa']Debe uczy śpilkę łapać naleśniki :razz: :razz: do nowej restauracji :eviltong: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20577&highlight=Nugat[/URL] (porosly ją pajęczyny )[/quote] hahahhha jak tylko znajde chwile czyli jutro ;) odwiedze Was :cool3: [quote name='Pysia']A ja sobie dzisiaj w sklepie trzymałam Canona EOSa 400D w ręce i patrzyłam wymownym wzrokiem na TZta mówiąc najczulszym głosem jakim potrafię że za dwa dni będzie 20 lat jak jestem jego najwierniejszą, najwspanialszą i najukochańszą młodą piękną żoną :p I teraz czekam.....[/quote] łał szał pał i świst p.......:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: trzymam kciuki tak serio serio :multi: [quote name='Behemot']Usta a'la Angelina Jolie :evil_lol:[/quote] hahahhahaha coś w tym jest ;) [quote name='evaxon']:evil_lol: i pewnie da ci bukiet kwiatow i zaprosi na kolacje:evil_lol:[/quote] hahhaa załośliwa i powie Ci jesteś taka M.A.G.A i do tego taka bezinteresowna jest Twa miłość możesz jutro wyparc mi gacie bo nie mam juz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/c925f44d5e01db6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/16/eb9e9ce2e3fbe316.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/16/5d7d126e5b0f145b.jpg[/IMG][/URL] spadam spać ciao
  5. Nugatowa to jest mysl :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie moge trafic do Twojej galerii :roll: wczorajsze słoneczne Szpilki :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/16/b683f5a0b2b5bf9f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/2ebd645feb1ce054.jpg[/IMG][/URL] hm usto ala Masio :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/570adb3878bac5ba.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/cbaf3958ff36b940.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/a8ac86f4574a8b9e.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='HankaRupczewska'][B]Dominisiu[/B], kochanie - fotecek nie dałaś, dzionek piękniusi był taki .. Nio co się z Toba dzieje, NIO CO ??? Hejki i papatki :cool3:[/quote] dopiero wróciłam :roll: :placz: Ty też chorujesz śakaś takaś podejrzanie miła jesteś :evil_lol: :evil_lol: [quote name='agabass']debe może otworzysz stołówkę dla wygłodniałych dogomaniaków :evil_lol:[/quote] to jest MYŚL tylko nie wiem czy fotami sie naszamią :evil_lol: [quote name='Agnes']:crazyeye:debe ty powinnaa robic zdjecia do ksiazek kucharskich! Jak sie popatrzy na te zdjecia...slinka normalnie cieknie!!:lol::eviltong:Pomijam to co na nich jest, ale same zdjecia sprawiaja, ze chce sie zjesc ich "zawartosc":eviltong:[/quote] :oops: :oops: dziękuje Agnes jakoś lubie focić żarełko mniej tuczy ;) :evil_lol: :evil_lol: [quote name='Kate I Luka']Doberek... Debe, a co dziś serwujesz? Głodna jestem, to się choć napatrzyć na jakieś pyszności daj...[/quote] nie chceiało mi się robić zdjecia szynce z rodzynkami pieczonej i odrobiną zurawiny to dziś mam na obiad :cool1: [quote name='evaxon']nooo gdzie obiadek glodna jestem :sabber: jezyk juz gotowy do liznania monitorka :razz:[/quote] :evil_lol: [quote name='PIKA']Debe a Ty gdzie? :-( przejadlaś się? :evil_lol:[/quote] tu przećwiczyłam sie :roll:
  7. [quote name='Pysia']Melduję się ze na spadek nie masz co liczyć ;) Jeszcze żyję :diabloti:[/quote] oł shit :placz: :evil_lol: [quote name='Vectra']melduje że żyje miodek miodzio :)[/quote] hahhaha [quote name='PIKA']Moja droga Debe, ja wiem, ja nie będe Ci podrzucac doga, ja będe sama przychodzić na dozywianie u Ciebie :diabloti:[/quote] jeZdem za :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to miałyście goowniany psacerek[/I][/B][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote name='malawaszka']a gdzie fotki?????? :razz:[/quote] [quote name='PIKA']gówienka? :hmmmm:[/quote] jesteście stuknięte [quote name='malawaszka']no oczywiście że tak!!! i to najlepiej makro :evil_lol:[/quote] i to do kwadratu :evil_lol:
  8. [quote name='paula_z']Dominiuniuniu :evil_lol:[/quote] eeeeeeeeeeee czy ja pania znam :roll: :razz: :diabloti:
  9. [quote name='paula_z']Haha :D Szczegolnie te ostatnie poznalam z bardzo bliska :evil_lol:[/quote] hehhehehehehe poślizgi w gratisie dostałaś :evil_lol:
  10. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/15/f5c1b6554b3a4847.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/288/06dd603026ecd3d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/28/9496c208777570c9.jpg[/IMG][/URL] i to z soboty wszystko teraz idę sieogarnąc bo znajomi zaraz wpadają :cool1: ale te dzisiejsze słonko i te psie zabawy mmmmmmmmmmmmm:cool3:
  11. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/288/cdbab1f8c9ee3168.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/22/1020acba84a8c1e3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/15/073abc42850b19da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/28/e6e0b9f7ed7b847b.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='paula_z']O, juz sa :multi: dzieki [B]Dominisiu[/B] :loveu: Hehehe :grin: Dla mnie bomba :p[/quote] :roll: :-o eeeeeeeeeeeeeeee czy Ty mnie kochasz czy masz gorączke :razz: :evil_lol: nie przesadzaj :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/15/ba5e19d77799a82e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/15/b4e8c7bcffdef8e9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/28/b0323fb68a5bd847.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/22/35aea60b991271e7.jpg[/IMG][/URL]
  13. dbsst

    .:: A X E L ::.

    suuuuuuuuuuuuperowe foteCki starych bombeCek :loveu: dziś było słonko czekam na fotyw ruchu :cool1:
  14. [quote name='Kate I Luka']:crazyeye: :crazyeye: a na spanie czasu już brakło ;)[/quote] hahha no śakoś tak :razz: :evil_lol: [quote name='paula_z']Dziekujemy za spacerek i foteczki :multi: :loveu: Maksiu spi padniety :lol:[/quote] Szpila tez hce spać ale TZ jej nie daje :evil_lol: :evil_lol: spacer był bowski znasz juz wszystkich moich sąsiadów wszystkie psy i wszystkie koopy na goorkach :diabloti: :eviltong: :evil_lol:
  15. [quote name='malawaszka']wstałam :p wisior zdjęłam wczoraj :eviltong: [B]nienawidze[/B] moich [B]szpilek[/B] i [B]wywalam[/B] je dzisiaj do [B]śmietnika[/B] - mam wielkie odciski na stopach :angryy: :placz:[/quote] jesteś wredną bez serca Weszką i nie ma dla Ciebie M.A.G.A!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak możesz nienawidzieć SZPILEk :diabloti: super zdjęcia :loveu: :loveu:
  16. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/15/01ad14880ac72210.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/28/699b5ac0ddfba744.jpg[/IMG][/URL] brzdęk :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/28/9d0108a82287c384.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/15/fd6ad2f2b55d7e7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/28/5aa4b6117d2d5fcd.jpg[/IMG][/URL]
  17. oki to kilka fot z soboty potwornie ciemnej :placz: :placz: czasem na sekunde się przejaśniało, żeby za chwile znowu mogły nastać piekielne ciemności :placz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/22/f3ab1477fc222d47.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/22/82218c75f49a55e0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/15/0978611616585f3c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/28/caae7958ea49bbb0.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='Kate I Luka']hmmm to coś Ty takiego kobito robiła :razz: :razz: :razz:[/quote] kawowałam sie z dziewczynkami do godziny 6:30 a potem 2 mega spacery z moim tak zwanym bokserem :lol:
  19. czesc Kochana nie wiem które zdjęcie wycytowac bo wszystkie sa bowskie :loveu:
  20. Weszko i co wisiorek sie zaplątał w poduche, że Cie jeszcze nie ma na zebraniu w kole gospodyń wiejskich :evil_lol:
  21. czesc dzis odwiedziła mnie Paula i mamy jeszcze zdjęcia z tego spaceru dzisiejszego nawet niezłe są co Paula :evil_lol:
  22. bardzo ładne zdjęcia moja ukochana Magdaleno :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  23. jesteście WALNIĘTE WSZYSTKIE :shake: dobrze ze ja jedyna się uchowałam :roll:
  24. jestem żyje dziś wstałam o 13 :roll: :-o [quote name='madzia i medor'][B]Nie wchodzę tu nigdy, ale to nigdy więcej[/B]:mad: ;) Ja na diecie, a tu takie pyszności:eviltong:[/quote] hahah ja tez nie ;) [quote name='Gosiek']cześć szalona kobieto :buzi: uwielbiam czytać Twoje wpisy w przeróżnych fotoblogach :evil_lol: rozbrajasz mnei swoim poczuciem humorku :loveu:[/quote] se ze mła :-o :loveu: :evil_lol: [quote name='Kate I Luka']:crazyeye: powiedz gdzie są tak cudowne sąsiadki to od razu się przeprowadzam!!! Moja mi wczoraj o mało co podłogi nie uszkodziła tłukac chyba miotłą w sufit, bo Gastek 5 minut szalał z piłką, i krowa zawału o mało nie dostała :angryy: Już chciałam lecieć na dół pytać czy to nie czasem jakieś sygnały SOS i czy pogotowia jej nie wzywać :krach: Mieszkają na 6 mieszkań 3 stare wdowy i 1 stare małżeństwo. Normalnie jak w domu geriatryków się czujemy. Przejść po schodach głośno nie można, w mieszkaniu na palcach. Ostatnio nam wezwali straż miejską, bo się poszłam kąpać o 23 i ta z dołu przeze mnie spać nie mogła :wallbash: [/quote] :razz: eeeeeeeeeeeee ja w starym mieszkaniu miałam taka panią głucha na dole co kik a razy by spalila blok bo zapomniala zdjac cos z gazu......byla glucha jak pień ale psa zawsze słyszała :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'] [I][B]Debe jak miodek[/B][/I] [/quote] miodek zabujczy hahahahha [quote name='Kate I Luka']Trafił nam się najgorszy blok... Już kiedyś jednej Łukasz odpalił, po kolejnej awanturze, że jak jej towarzystwo sąsiadów przeszkadza, to jest takie miejsce gdzie już sami sztywni leżą, i jak jej się nie podoba to ma sobie tam domek wybudować...[/quote] hahahhahahahhaha :roflt: [quote name='evaxon'] dziendoberek Debe[/quote] hej [quote name='bonita'][B][I]Cześć Debe, co dzisiaj jemy[/I][/B] ?:facelick:[/quote] ja już nic zjadłam szyneczke z rodzynkami chcecie zdjęcie :cool1: [quote name='Alicjarydzewska']:shake:[I]chyba będziemy głodować Debe wetło:cool3:[/I][/quote] hahahaha wytło mnie ale padam ze zmęczenia :razz:
  25. tylko jedno foto by Twój brat :placz:
×
×
  • Create New...