-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[IMG]http://images14.fotosik.pl/50/588b2776712bdff3.jpg[/IMG] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bowskie ta mała jest extra a pijany batman powalający - pijany bo mu sie z tego szczescia maseczka przekrzywiła chyba ze to taki batmaniski styl :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='paula_z']Alu, Pysia to Twoja mama :evil_lol: Na chama powiadasz :hmmmm: Kto przygarnie samotna matke z corka? :cool3: :evil_lol:[/quote] o matko i coorko (moja coorko) odnaleziona po latach tułaczki. Paula jestes moją skradziona z kołyski coorka. Wykradli mi Ciebie Rzymiańscy rycerze ale Ja JA Cie znalazłam szukałam szukałam i znalazłam musze Ci[B] PAULA[/B] to powiedzić [B]JESTEŚ MOJĄ COORKA[/B]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niestety nie znamy ojca ale jego szukac nie będe :evil_lol: [SIZE=1](tylko pamiętaj, że jesteś moją coorka bo ja się w rachunkach zaraz pogubie:lol: )[/SIZE]
- 78403 replies
-
[IMG]http://images11.fotosik.pl/27/55aec246d62deccb.jpg[/IMG] bombastic fantastic :loveu:
-
[quote name='paula_z']Hahaha :grin: Czesc :lol:[/quote] bardzo śmieszne wiesz :eviltong: czesc [quote name='evaxon']dżemdoberek :)[/quote] powinocka :roll: [quote name='paula_z']Dominika, dziekuje :loveu: :multi:[/quote] cała przyjemność po mojej stronie :multi: [quote name='Pysia']Moja wyrodna córko zamierzałam Cię odwiedzić ale obawiam się prania....:diabloti:[/quote] czy zamierzałaś mnie odwiedzić w realu czy w sieci jak w sieci to jesteś bezpieczna :evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:dobrze ze jeszcze deski do prasowania nie rozciągnęłas:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] hahahhaha było blisko bardzo blisko :shake: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]Siostrzyczko ....Bonita od boxiów jest od dziś naszą siostrą:loveu:[/I][/B] [/quote] mam pytanie czy jest nasza zaginiona bliźniaczka jednojajeczną czy jest młodszą siostrą z nieznanego ojca odnalezioną przez żeglarza na bezludnej wyspie :cool1: bo nasz rodzina to wielka bokserka :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ja jak mój pies molos jestem :mad: :roll: :placz: :placz: :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='PIKA']:eviltong: Goopia noooo :eviltong: ja nie w tym sensie :eviltong:[/quote] [B]taaaaaaaaak oczywiście[/B] [B]aaaaaaahahahaha[/B] słyszałaś (czytałas to juz gdzieś podpowiem Twoja galeria :cool1: :lol: :eviltong: )
-
[quote name='madzia18sosnowiec']nie ma gumokauczuka w googlach :mad: :evil_lol:[/quote] a gumoticuscauczucitus minor :evil_lol:
-
[quote name='PIKA']To nie jest prawidlowy kolor u arlekina, :lol:to jest merle :lol: Dla pewności zasięgnelam opinii bardziej doświadczonych dogarzy ;) Arlekin ma być[B] bialy [/B]w [B]czarne [COLOR=black]łaty[/COLOR][/B][COLOR=black],[/COLOR] [COLOR=red][B]bez domieszek szarości.[/B][/COLOR] [B][U]Ale jak nie bedziesz chciala wystawiac to pewnie, ze sobie takiego mozesz zafundowac[/U][/B] ;)[/quote] hahhahahhaha jaka wielkoduszna Kamila masz pozwolenie od PIKI wielkie serce na doga jki Ci sie podoba :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ja Cie PtYSIU mamumisiu uściskam proszę [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/48/cc0a7dae9b8d4424.gif[/IMG][/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
a cóż to za paskudstwo się przylepiło do małej bioednej łopatecki małego biednego piesecka :angryy: [URL]http://images4.fotosik.pl/293/27f31f5a380b76ad.jpg[/URL] czesc nie zapomniana sisterko
- 78403 replies
-
[quote name='Vectra']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć ciociu Debe :)[/quote] czesc dziś nie ma TZa (taka okazja do balowania, On tak rzadko wyjeżdza:eviltong: ) ale jutro rano ide do roboty :angryy: :placz: :placz: :placz: i do tego jestem w komisji egzaminacyjnej więc nici ze spotkania, które mogłoby sie dziś odbyć :placz:
-
witajcie ale się wstydu najadłam przed chwilą wyszedł odemnie pacjet. Tak sie z nim umówiłam, że w końcu myślałam, że go nie bedzie no i...........zrobiłam pranie i wszystki gatki i skarpetki na suszareczce powiesiłam w gabinecie zeby mi w domu nie przeszkadzały no i macie jadnosc ze jak zobaczylam go w dzwiach to hmmmmmmm mocno goopio mi było :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dobrze ze wyluzowany gość :lol: Madziu ona jest z gumokauczuku :evil_lol: czesc nie zapomniana Sisjencjio :loveu:
-
[quote name='Ania-k']jesooo jakie ona ma boooskie ciało :loveu: :loveu: mniam mniam :loveu: :loveu: a ten telefon to z jakiej sieci ??? :crazyeye: 3 miechy gratis...o mtako..niektórzy przestali by mnie lubić juz wogóle :placz:[/quote] dzięki to moje ciałko :loveu: w nadchodzi4 dostałam telefon i pakiet kasy jak mi się skończy i ładnie poprosze to mi to konto doładują w zamian musze wypełniać ankiety mailowe na temat sieci i jej błędów :multi: jest SUPER dziś z TZetem gadałam na videofonie czad :multi: [quote name='Ka-ka'][B]dbsst[/B]...ojjeeejjjj....powybrzydzać nie można??? Dozie są w tylu wariantach, że można pomarudzić....i powybierać...nie to, co rottweilery...wybieram czarne-podpalane...albo.....czarne-podpalane :roll: [/quote] hahahahha ja wiem Kamila będzie tańczyć brzuchem zaraz :cool3: [quote name='an3czka'][B][I]O skubana![/I][/B] [I][B]Mięśniaczka jedna:eviltong:[/B][/I] [/quote] no ni etak bardzo jej nie skubie :diabloti: :evil_lol: [quote name='HankaRupczewska'][IMG]http://images11.fotosik.pl/24/5f1f583aabe1384a.jpg[/IMG] Wiesz co, moja droga ... Pomyślałabyś nad TYM :mad: [B]W ostateczności mogę Szpili zasponsorować coś porządniejszego.[/B] Nie takie badziewie ! Jesteś niereformowalna :roll: :roll: :roll: [COLOR=darkred]Już Cię nie kocham[/COLOR] ![/quote] o tak popLose domek na prerii :multi: :multi: jeZd mi bardzio przykrościowo bom ja Ci obietnice składała i musze jej dochowac jako rasowa warszawianka a to nie takie łatwe z wizją odtrącenia. No cóż pokutować będe a za to w przyszłości doznam miłości na wieki wieków i amen :eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Moniko jest mi potwornie przykro. Uważam to za wielką niesprawiedliwość, że czasem my musimy zabawic się w BOGA i zdecydować. Jednak ta myśl jest na równi z drógą, że życie jednak jest sprawiedliwe dla niektórych. Takim szczęliwym w sprawiedliwości był Bolutek. Na jesień życia dostał Ciebie..................pokochałaś go przygarnełaś (bo taka napewno była kolejność) i oddałaś wszystkie swoje siły, żeby żył... najpierw leczenie go i wprowadzanie w Lunetowe progi, potem sama radość no i jak ciezka długotrwała choroba oraz odejście Bolutka. Uczyniłaś z niego Rycerza (bo jak szlachetny rycarz walczył o każdy dzień z Tobą) a teraz został Królem (nadziei,że każdy z samotny odtrącony znajdzie swe miejsce na Ziemi swój ciepły kąt) Pozostanie Duchem wypełniający Wasz dom który z Wami budował.......... A pomimo to wszystko jest mi źle, że to JUŻ tak WCZEŚNIE - bo przeciez nigdy nie jest pora na pożegnanie Przyjaciela. Moniko łącze się z Tobą w bólu i łzach..............:-( i dziękuje w środku Bolkowi, że wybrał Ciebie i, że to TY byłas z nim do końca.............tylko czy to naprawdę koniec wątpie to początek jego opieki nad Tobą. Teraz już Cię widzi i pewnie nie fuka bo juz na nic nie wpada. Patrzy i pilnuje, żebyś była bezpieczna. W końcu to Rycerz co Królem pozostał............. Boluś [*]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][B]Bo Szpilka - w przeciwieństwie do swojej pani - jest miła, uczynna i lubi sie dzielić :diabloti: [/B] [B]i naburmuszona Pelagia[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-18-5.jpg[/IMG] [B]TZ w delegacji, a ja sama w domu posrodku szalejącej wichury :cool1: Dach odleci czy nie? :cool1: [/B][/quote] powiało miłością :cool3: :loveu: mojaPelcia :loveu:
-
znając nie złośliwą i milunia Madzineczke to pewnie przeleci nad każda z nas i w środku nocy nas wyrwie z ciepłych kołderek i ze soba porwie przecież ona taka M.A.G.A :loveu: :loveu:
-
[quote name='Ka-ka']ale jak to ładnie i tajemniczo brzmi :razz: "merle..." :evil_lol: PIKA, no właśnie celowo uniknęłam określenia merle, bo nie chodzi mi o takie coś: [IMG]http://www.dogiadopcje.republika.pl/nowe_domy/terion.jpg[/IMG] musi być białe, najlepiej więcej, niż szarego :evil_lol:[/quote] dzi:roll: Ty to masz wymagania :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album3/1-16-1.jpg[/IMG] extra psy obronne tylko czemu leża na posłaniu Szpilki :crazyeye: :diabloti: :diabloti:
-
no tak jak przychodzi co do czego to sie okazuje ze kazda z Was zagramaniczna jest :razz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='HankaRupczewska']Papatki , Dziiewice :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] to do Ciebie zaglądaja Dziewice :crazyeye:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a ja jak sie nie zafarbie to mam merle:evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] merle nie uznane tak :razz: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: sis to TY nir POLSKA AFRYKA :razz: :crazyeye:
-
[quote name='PIKA']nooo w Afryce chyba :evil_lol::evil_lol:[/quote] hahahhahahahha a u nas nie Afryka :razz: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
-
ja niedawno miałam jednak nie uznany czerwony hahahha ale juz mam czarny uznany wiec chyba na wystawe się nadaje nie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[B][I]sistersja ......a tobie co:cool3:.....................:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] moja czułosć i delikatnosc wyssana z PtYSIOWYM mlekiem uderza mi do głowy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
czesc Ptymamonininu :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: tone w PtYSIEJ miłości do życia i do wspaniałej rodzinnnej atmosfery którą wprowadza moja PtYMAMUUNINUIA:loveu: