Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. noc nie przespana zbieramy się jedziemy zimno pa
  2. Dziękuje ze jesteście z nami to pomaga :loveu:
  3. bardzo bardzo bardzo Wam dziekuje :D ae oczywiscie szykuje się już drugi banerek :evil_lol: umieram ze strachu :nerwy:
  4. Bardzo Wasz proszę o głosy na ten baner Dziękuje [URL]http://odnowa.gazeta.pl/galeria_prac/go:galeria:zobacz:7434/[/URL]
  5. ooo jest bowskie no i ujeżdzanie ciotki z wędrujacym palcem w kierunku dziury usznej jest hmmmmmmmm ZŁOSLIOWO satysfakcjonujące :evil_lol:
  6. nie wiem czy po siłowni byś zasneła duzży siłowy wysiłek raczej działa hjak speed zanim dojechałabyś do domu i napiła się czegoś pluz wyprysznicowała i byłabs pobudzona jak ja wczoraj :cool3: napiszemy wspólnie książke...................ja mam taki plan ale co zaczynami pisac to się wkurzam bo za wolno pisze domyśli :evil_lol:
  7. [quote name='Maga100'][B]buahahaha, nie no, identyczna jaka ja, hahhaha :lol: :lol: [/B] [/quote] no nie identycznie taka sama :evil_lol: [quote name='agabass']Leon to chyba zakochany w tej cioteczce a Pancia zerka zazdrośnie:evil_lol:[/quote] ZAUWAŻYŁAŚ MAGA JEST ZAZDROSNA O LEONA :evil_lol: [quote name='evaxon']witaj kochajaca bezinteresownie babciu:loveu:[/quote] witaj wnusiu :cool1: słuchajcie znalazłam też PtYSIE [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/5/f8e7022faaa07b14.gif[/IMG][/URL] z prawie nuifem hahahha
  8. [quote name='Pysia']Cześć córciu wazeliniaro:diabloti: [/quote] hahahhahahahahaha :loveu:
  9. [quote name='Maga100'][B]hahaha, już widzę tę wielką miłość Lunety do ruska :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B]a jak chcesz go nazwać zgodnie z pochodzeniem, to może być Jelcyn :evil_lol: [/B] [B]o, a ta znowu tak samo jak ja :cool1: [/B][/quote] 1 Luna sie przekona jak ją Weszka wyciągnie kilka razy za zakrętu przełyku za pyskowanie :evil_lol: 2 albo odrazu PUTIN :evil_lol: 3 bo nas tyle łączy ruski i dogomania :evil_lol: albo FAFIK :loveu: nazwij ruska FAFIK :cool1:
  10. [quote name='Justa']jesooo.. to chyba rozmnożyły się przez pączkowanie:crazyeye:[/quote] o prosze jak sie chwali ze sie uczy pilnie do matury :evil_lol: :evil_lol: piękny avantarek :loveu:
  11. zeby później miała dwa boksie ;) ale widze ze i od kolor skóra kupiona :evil_lol: no to przepraszam to jeszcze gorzej jak masz w domu PRAWDZIWEGO SMOKA :nerwy: :D
  12. czesc Aniu rozpływam się do Twojej gromadki :loveu: i nie powiem, że ostatni przyjęty do stada jest moim faworytem :loveu: o maniucre [URL]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/Irek_Ivo_Basco/29%20styczen/Obraz072.jpg[/URL]
  13. czesc ale masz super walentino banerek :loveu:
  14. czesc Kasieńko :loveu: :loveu: ale masz dorodnego Tena :loveu: on chyba po nocy łazie i kradnie sierśc z okolicy :evil_lol: :evil_lol: ten Ten mi sie najbardziej podoba http://images20.fotosik.pl/4/8ec696601b98c98a.jpg
  15. czesc o szczeslliwa czerpiąca radość z porannych spacerów Asiu :evil_lol: ps u mnie aż tak nie ma za to są inne "przyjemności" :mad: :angryy: :angryy: :mad:
  16. nie dość ze u ciebie boksie wyleguja sie na skórze to masz jeszcze prawdziwego KROKODYLA :crazyeye: [IMG]http://img378.imageshack.us/img378/3681/obraz008ei3.jpg[/IMG] jestem pod wrażeniem ;) czesc :)
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/4/8d03fc44201d18ab.gif[/IMG][/URL]
  18. ja obstaje ze Magda chce mieć [U]ORGINALNE ZDJĘCIA[/U] takie jakich[U] NIKT NIE MA[/U] i dlatego gotuje :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. mój dogowstrzymywacz sam się uczył rosyjskiego ale mu przeszło :evil_lol:
  20. czesc Ty która głową lubi o północy w alnąc w klawisz klawiatury, i to nie w byle który tylko w d........:evil_lol: :evil_lol: mamamamammaniuiiinuiiiu PtYSIU:loveu: :loveu: :loveu:
  21. [quote name='evaxon']babcia noooo...za taka ladna laurke tylko buuzii???:evil_lol:[/quote] no tak ta bezinteresowna i szczera miłosć dzieci :diabloti:
  22. czesc wnusiu fotki ćliczne a jeszcze ćliczniejsza modelinka na nich :loveu: :loveu:
  23. siem jakoś rozpedziłam i wpadłam do wesołej gromadki :cool3:
  24. [quote name='evaxon']:siara: a mozesz zdradzic co dostane...???:siara:[/quote] buzi :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: dobranoc
×
×
  • Create New...